Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Heaven & Hell
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sigwald
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 10, 2003 6:53 pm Powrót do góry

Strange, juz za pozno. Jeszcze nigdy (az do teraz) nie musialem wynajdywac sobie pretekstow zeby wejsc do interka. A jaki by to pretekst nie byl to i tak najpierw odwiedzam to forum. A jak nie sprawdze poczty czy nie ma jakichs powiadomien to jestem chory! Doktorze, czy to sie da wyleczyc?

...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
sigwald
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 10, 2003 6:54 pm Powrót do góry

Strange, juz za pozno. Jeszcze nigdy (az do teraz) nie musialem wynajdywac sobie pretekstow zeby wejsc do interka. A jaki by to pretekst nie byl to i tak najpierw odwiedzam to forum. A jak nie sprawdze poczty przynajmniej raz dziennie czy nie ma jakichs powiadomien to jestem chory! Doktorze, czy to sie da wyleczyc?

...

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sro Cze 11, 2003 6:01 am Powrót do góry

sigwald napisał:
A jak nie sprawdze poczty przynajmniej raz dziennie czy nie ma jakichs powiadomien to jestem chory! Doktorze, czy to sie da wyleczyc?

No kurde u mnie jest dokladnie tak samo To forum to najwieksze zagrozenie zdrowia psychicznego zaraz po narkotykach
Obrazek w sygnie by Arahja

sigwald
Moderator

PostWysłany: Sro Cze 11, 2003 8:41 am Powrót do góry

Strange, nie dlugo to bedzie choroba spoleczna

...

Mungo
Wieśniak

PostWysłany: Sro Cze 11, 2003 2:34 pm Powrót do góry

Czy aby nie jest już zapóźno????

Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Cze 11, 2003 5:46 pm Powrót do góry

sigwald napisał:
A jak nie sprawdze poczty czy nie ma jakichs powiadomien to jestem chory!

Heh, uspokoiłeś mnie. Widzę, że ze mną jeszcze nie jest tak źle Mogę nie wejść do netu przez kilka dni Chociaż przeważnie nie ma u mnie takiej sytuacji, żebym 2 dni pod rząd nie był w necie. Jak jednego dnia nie wejdę, to następnego już raczej będę w necie
Chociaż prawdą jest, że horror przeżywam jak wyjeżdżam gdzieś na tydzień czy 10 dni No może nie horror, ale czuję dyskomfort, jeśli nie wiem co się dzieje w mojej skrzynce mailowej, na GG czy na forach

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
sigwald
Moderator

PostWysłany: Sro Cze 11, 2003 6:26 pm Powrót do góry

U wszystkich te same objawy! Jak tak dalej pojdzie (tzn. nastepni beda to potwierdzac u siebie) to chyba trzeba bedzie urzadzic terapie grupowa . Chociaz z drugiej strony to jestesmy medycznymi osobliwosciami. Chyba jeszcze nikt nie opisal uzaleznienia od forum .

...

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sro Cze 11, 2003 7:26 pm Powrót do góry

No umnie takie same objawy jak u Aero Jak bylem w bieszczadach to tak sie denerwowalem co tu sie dzieje bezemnie ze hohoho

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Cze 11, 2003 10:47 pm Powrót do góry

A ja nie mam takich objawów. Z maila wogóle nie korzystam bo ton jest syf .

Prawda, że piękne ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Cze 11, 2003 11:11 pm Powrót do góry

Sam jesteś syf Maile przynajmniej zawsze docierają, nie tak jak wiadomości w GG. Mailem możesz wysłać załączniki, czy ktoś jest online, czy nie. A z resztą, co ja się będę kłócił... Jak nie chcesz korzystać z maila, to nie korzystaj - twoja strata

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
sigwald
Moderator

PostWysłany: Czw Cze 12, 2003 5:26 pm Powrót do góry

SQUERL napisał:
A ja nie mam takich objawów

Tak to jest jak sie gra na piratach... . Cala reszta z wiazana z gra tez nie jest juz taka interesujaca

Aero, zapomniales o jednej zalecie: przychodza powiadomienia z forum (mozna bezposrednio dostac sie do danego tematu i wiesz ze ktos cos napisal)

...

Caranthir
Misjonarz

PostWysłany: Czw Cze 12, 2003 5:46 pm Powrót do góry

Sig napisał:
przychodza powiadomienia z forum

Nareszcie chłopak gada po mojemu!

sigwald
Moderator

PostWysłany: Czw Cze 12, 2003 7:50 pm Powrót do góry

Caranthir napisał:
Nareszcie chłopak gada po mojemu!

Ehm... fajnie wiedziec . W jakim dokladnie sensie gadam po twojemu?

...

Caranthir
Misjonarz

PostWysłany: Czw Cze 12, 2003 8:59 pm Powrót do góry

Sig, żartuję! Chodziło mi o to, że zaglądanie do skrzynki po listy z powiadomieniami z forum to ważna, jeśli nie najważniejsza, część mojej codziennej toalety!

sigwald
Moderator

PostWysłany: Czw Cze 12, 2003 9:44 pm Powrót do góry

Ech... zupelnie jakbys sprawozdanie z kazdego mojego dnia opowiadal

...

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Pią Cze 13, 2003 10:21 am Powrót do góry

Czemu wy robicie to samo co ja?

sigwald
Moderator

PostWysłany: Pią Cze 13, 2003 5:29 pm Powrót do góry

Nieprawda. To Ty robisz to samo co my

...

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Pią Cze 13, 2003 5:34 pm Powrót do góry

Ale ja tu bylem przed wami

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Cze 14, 2003 12:05 pm Powrót do góry

sigwald napisał:
Tak to jest jak sie gra na piratach... . Cala reszta z wiazana z gra tez nie jest juz taka interesujaca

Tak to jest gdy się myśli że piraty są gorsze od oryginałów.

Jak nie wiesz o co chodzi, to sobie looknij na pirata Jedi Knight: Outcast, który rózni się od oryginała jedynie ceną i pudełkiem.

Prawda, że piękne ?

sigwald
Moderator

PostWysłany: Sob Cze 14, 2003 1:27 pm Powrót do góry

Ja tak nie mysle, ja to WIEM.

Jak nie wiesz o co chodzi to sobie looknij na pirata Settlers 3, gdzie drzewa (surowiec niezbedny rosna tylko do polowy (i do niczego sie nie nadaja) a w hucie zamiast zelaza produkuja Ci SWINIE.

Looknij tez na pirata BW, z wycietymi muzyczkami (niektore sa niezle) i na ktorym nie mozna zainstalowac patcha, wiec gra od pewnego momentu staje sie bezcelowa (i utrudniona).

Strange, nie watpie ze byles tu przede mna, ale raczej nie byles tu pierwszy (z tych osob co maja objawy takie jak my )

...

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Cze 14, 2003 5:46 pm Powrót do góry

Masz niewątpliwie małą wiedze, więc po co wogóle się wypowiadasz??

Cytat:
Looknij tez na pirata BW, z wycietymi muzyczkami (niektore sa niezle)

Nie każda piracka wersja BW ma wycięte muzyczki.
Cytat:
na ktorym nie mozna zainstalowac patcha, wiec gra od pewnego momentu staje sie bezcelowa (i utrudniona).

Wow, pierwsze słyszę... ja miałem na swoim piracie BW wersje 1.20 i wszystko było ok. Jedyne czego nie udało mi się scrackować to gry w necie, ale nie żałuje bo grałem z kumplem na sieci domowej i jakoś mnie to nudziło.
A tak poza tym w prawie każdą gre da się grać na necie tylko trzeba mieć odpowiedniego cracka. Na dodatek nie każdego stać na zakup oryginalnej gry.

Poza tym nie rozumiem jakie nawiązanie ma twój post: "Tak to jest jak sie gra na piratach... ." do tematu z e-mail. Jeszcze się nie spotkałem z przypadkiem w którym gra wykorzystywałaby e-mail w jakimś istotnym celu, oprócz rejestracji użytkownika...

Prawda, że piękne ?

sigwald
Moderator

PostWysłany: Sob Cze 14, 2003 6:16 pm Powrót do góry

Cytat:
Masz niewątpliwie małą wiedze, więc po co wogóle się wypowiadasz??

Ty sie czlowieku zastanow co mowisz! Niewatpliwie? Nie jestes w stanie sprawdzic jaka mam wiedze badz doswiadczenia z piratami wiec bardzo Cie prosze, nie gadaj bzdur. Prawda jest taka, ze zadna spiracona gra nie jest w porzadku. Jesli nawet ma wszystko co oryginal, to i tak potrzeba do niej cracka, a poza tym najnowsze gry sa tak pomyslane ze autorzy czasami CELOWO wprowadzaja bledy, a potem wydaja patche, zeby gra na piracie nie byla tym samym co na oryginale. Mozliwe ze we wspomnianym Jedi Oucast jeszcze nie odkryles zadnej wady, ale predzej czy pozniej...

A co do maila, to moze wczytaj sie jeszcze raz w poprzednie posty bo zdaje sie nie do konca zrozumiales o co chodzi.

...

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sob Cze 14, 2003 7:17 pm Powrót do góry

Tak sie sklada ze do pirackiego Jedi Outcast nie trzeba cracka
A co do:
Sigwald napisał:
a poza tym najnowsze gry sa tak pomyslane ze autorzy czasami CELOWO wprowadzaja bledy, a potem wydaja patche, zeby gra na piracie nie byla tym samym co na oryginale

Wybacz Sig ale jest to jedna zwiekszych bzdur ktore slyszalem na temat piractwa. Nie zebym je popieral ale wprowadzanie CELOWO bledow nie przysporzy producentowi popularnosci, gdyz nawet uczciwi nabywcy nie beda z tego faktu zbyt zadowoleni. Jest tez sprawa tego ze nie wszyscy maja dostep do internetu, a niektore patche sa na tyle duze ze nie mieszcza sie na Cover CD czasopism.

Aero
Administrator

PostWysłany: Sob Cze 14, 2003 8:30 pm Powrót do góry

SQUERL napisał:

Nie każda piracka wersja BW ma wycięte muzyczki.

Ale prawdą jest, że wiele wersji nie ma muzyczek. I ogólnie wiele piratów, nie tylko B&W, pozbawionych jest muzyczek, filmów i czasem innych rzeczy.

Cytat:
Cytat:
na ktorym nie mozna zainstalowac patcha, wiec gra od pewnego momentu staje sie bezcelowa (i utrudniona).

Wow, pierwsze słyszę... ja miałem na swoim piracie BW wersje 1.20 i wszystko było ok. Jedyne czego nie udało mi się scrackować to gry w necie, ale nie żałuje bo grałem z kumplem na sieci domowej i jakoś mnie to nudziło.

Buahahaha! Genialnemu crackerowi - Squerlowi nie udało się zagrać w multi więc żeby zachować godność mówi, że go to nudziło! Buahaha

Cytat:
A tak poza tym w prawie każdą gre da się grać na necie tylko trzeba mieć odpowiedniego cracka. Na dodatek nie każdego stać na zakup oryginalnej gry.

Już to kiedyś opisywałem. Jeśli ktoś kupuje piraty, to często kupuje jakąś grę nie dlatego, że mu się podoba, że o niej marzy, że są pozytywne recenzje itd. Czasem wystarczy, że usłyszy tytuł, zobaczy reklamę... No i co? Kupi taką grę, pogra może dwa dni, czy nawet tydzień. I w końcu albo przejdzie grę na kodach, albo w ogóle rzuci ją w kąt po pierwszym poziomie. Mam takiego kumpla, który sobie kupił Splinter Cella, Vietcong, teraz pożyczył Raven Shield. Pierwszych dwóch nie przeszedł, RS pewnie też nie przejdzie.
Ten sam kumpel kupił również 2 czy nawet 3 CD w poszukiwaniu polskiej wersji Championship Manager 4 i w końcu... Kupił oryginała Bo piraci sprzedawali mu "polskie" angielskie wersje gry.
Do czego zmierzam? Mówisz, że ne każdego stać na zakup oryginalnej gry. Tyle, że gdyby ludzie jak mój kolega zamiast np. 10 piratów rocznie kupowali 2 oryginalne gry, które naprawdę by im się podobały, i grali w nie naprawdę długo, to jeśli chodzi o wydatki wyszłoby na to samo.

sigwald
Moderator

PostWysłany: Sob Cze 14, 2003 9:33 pm Powrót do góry

StrangeOne napisał:
Wybacz Sig ale jest to jedna zwiekszych bzdur ktore slyszalem na temat piractwa. Nie zebym je popieral ale wprowadzanie CELOWO bledow nie przysporzy producentowi popularnosci, gdyz nawet uczciwi nabywcy nie beda z tego faktu zbyt zadowoleni. Jest tez sprawa tego ze nie wszyscy maja dostep do internetu, a niektore patche sa na tyle duze ze nie mieszcza sie na Cover CD czasopism.

Wybaczam . Tak sie sklada ze ja o tym slyszalem. I pomijajac to ze moze - nie zaprzeczam - byc to bzdura, to jednak tak sie dzieje. Bledy sa i wydaje mi sie podejrzane ze "magikowi kodu" jakim jest Molyneux przypadkiem wpadl blad chocby np. zacinanie sie chowanca mimo ze jak sam w wywiadzie dla CDA mowil przyklada ogromna wage do testow.

...

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Nie Cze 15, 2003 7:11 am Powrót do góry

Nikt nie jest nieomylny i takie pomylki mogly sie przytrafic kazdemu. Co do Setllersow 3 to one byly zabezpieczone i to calkiem niezle
Ale zaden producent nie wprowadzil by pomylki celowo... przegral by na starcie... zanim wypusci patcha to recenzja w czasopismie zalatwi swoje

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Cze 15, 2003 9:23 am Powrót do góry

Aero napisał:
uahahaha! Genialnemu crackerowi - Squerlowi nie udało się zagrać w multi więc żeby zachować godność mówi, że go to nudziło! Buahaha

Nie jestem crackerem, ja jedynie umiem z cracków korzystać . Szczerze powiedziawszy żeby można było zagrać na necie w BW najpierw trzeba strzelić nie używany cd-key np. w cd key generator , ja tak wtrafiłem kilka razy w Battlefield i mogłem grać na necie.

Aero ten twój kolega to jakiś szczególny odosobniony przypadek. Ja mówiąc kupić pirata chodzi mi o zakup czystej płytki czyli to jakieś niecałe 1.50 zł. Czyli na podstawie twoich obliczeń jeżeli kupie 10 piratów na rok będe musiał wydać pietnaście złoty, a jak będe musiał kupić dwa oryginały (przypuścmy 100zł) to wtdam 200zł w sumie więc jednak opłacalne są piraty .

A co do Splinter Cella to jest zajebista gra. Przeszdłem całą- na piracie. Nie rozumiem po co kupować taką oryginalną gre skoro nawet na sieci nie można grać (! chyba że dla kolekcjonera)

Prawda, że piękne ?

sigwald
Moderator

PostWysłany: Nie Cze 15, 2003 10:26 am Powrót do góry

StrangeOne napisał:
Ale zaden producent nie wprowadzil by pomylki celowo... przegral by na starcie... zanim wypusci patcha to recenzja w czasopismie zalatwi swoje

Ale tez z drugie strony zadne pismo nie udowodni autorowi celowosci we wprowadzaniu bledow, a on sam to sie raczej nie przyzna

A co do S3, to dawno temu pozyczyl mi kumpel (pirata ). Ile sobie krwi napsulem to do tej pory pamietam .

SQUERL napisał:
Ja mówiąc kupić pirata chodzi mi o zakup czystej płytki czyli to jakieś niecałe 1.50 zł. Czyli na podstawie twoich obliczeń jeżeli kupie 10 piratów na rok będe musiał wydać pietnaście złoty, a jak będe musiał kupić dwa oryginały (przypuścmy 100zł) to wtdam 200zł w sumie więc jednak opłacalne są piraty.

Moze i sa - jesli jest sie materialista/dusigroszem. Ja jasli kupuje gre, to nie dlatego ze jest tylko dlatego ze jest... dobra. I mimo ze groszem nie smierdze, to jednak udaje mi sie uzbierac na oryginal giery ktora mi sie podoba. A to ze przeszedles calego pirata majac kilkanascie innych to wiesz... wyjatki od reguly sie zdazaja (albo masz cholernie duzo czasu i samozaparcia)

...

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Nie Cze 15, 2003 5:15 pm Powrót do góry

Sig napisał:
Ale tez z drugie strony zadne pismo nie udowodni autorowi celowosci we wprowadzaniu bledow, a on sam to sie raczej nie przyzna

Ale recenzanci wytkna bledy przeszkadzajace w rozrywce i tym samym mnie osob ja zakupi! Albo kupia pirata myslac "skoro jest tyle bledow to zamiast kupowac oryginala to kupie pirata bo sie nie oplaca". Producent przegra na starcie!

Sig napisał:
A co do S3, to dawno temu pozyczyl mi kumpel (pirata ). Ile sobie krwi napsulem to do tej pory pamietam .

I dlatego kupilem oryginalne Setllersy 3

sigwald
Moderator

PostWysłany: Nie Cze 15, 2003 6:11 pm Powrót do góry

Chodilo mi o takie bledy ktorych nie widac od razu np. w przypadku BW zacinanie sie chowanca, czy niezrzucanie przez niego klatwy. Ale starczy tego, bo tak mozemy w nieskonczonosc

Cytat:
sig napisał:
A co do S3, to dawno temu pozyczyl mi kumpel (pirata ). Ile sobie krwi napsulem to do tej pory pamietam
I dlatego kupilem oryginalne Setllersy 3

I dlatego ja juz nie gram w Settlers 3 .

...

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: