Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Pusto
Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Rozmowy niekontrolowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Maj 30, 2003 7:36 pm Powrót do góry

Co tu tak pusto? Wakacje niedługo, u mnie w budzie np. już nic nie robimy - mamy luzy... Czy ta pustka na forum to skutek braku czasu, braku zainteresowania B&W/B&W2 czy forum się wam znudziło? Wracajcie

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Pią Maj 30, 2003 8:24 pm Powrót do góry

Wybacz Aero Bylem przez 3 dni w zadupiu zwanym Bieszczady (miejscowosc Wolosate) zdala od cywylizacji i dlatego mnie nie bylo
Obiecuje poprawe
Obrazek w sygnie by Arahja

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Maj 30, 2003 9:49 pm Powrót do góry

Ja byłem teraz nad morzem w Dziwnowie i było całkiem miłooo.

Prawda, że piękne ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Caranthir
Misjonarz

PostWysłany: Sob Maj 31, 2003 12:04 am Powrót do góry

Ale ja wam chłopaki zazdroszcze, że macie taki lajcik w szkole. U mnie na studiach to teraz właśnie zaczął się hardcore! Luuudzie trzymajcie kciuki! Ale na Forum będę wpadał regularnie ...aj promis!

EDIT: Aha, Aero. Przebolej do wypuszczenia BW2, znów będziesz miał tłumy owieczek.

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sob Maj 31, 2003 10:11 am Powrót do góry

No ale fakt, troche sie pusto robi I ludzi malo przychodzi Jak ja sie zapisywalem to przychodzili na peczki a teraz? Gowno

Caranthir
Misjonarz

PostWysłany: Sob Maj 31, 2003 11:39 am Powrót do góry

Nie no, nie gówno, tylko trochę mniej ludzi! Może się uczą przed końcem roku...?!

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sob Maj 31, 2003 12:53 pm Powrót do góry

No byc moze sie ucza Byc moze w wakacje przyjdzie duzo luda

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Cze 03, 2003 9:16 pm Powrót do góry

Ja nie miałem dostepu do neta ale teraz mam ISDN i bede czesto wpadał.

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Wto Cze 03, 2003 9:25 pm Powrót do góry

Krzychu napisał:
Ja nie miałem dostepu do neta ale teraz mam ISDN i bede czesto wpadał.

Ludzie radujmy sie Wraca jeden z forumowiczow
W czerwcu(wlasciwie to juz jest czerwiec ) Carth bedzie mial stale

Caranthir
Misjonarz

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 2:07 pm Powrót do góry

Co z tego jak będzie miał też zajazd na uczelni... Ale pod koniec miesiąca chłopaki trzeba się w końcu zebrać i pogierczyć! Aero! Nomis! Strange! Squerl! Krzychu! i inni! Cio wy na to?! :> :> :>

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 4:17 pm Powrót do góry

No nie wiem... Z moim internetem raczej nie zagram. Ani z moim komputerem... A czy dzisiaj nie jest rocznica starego - nowego forum?

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 5:07 pm Powrót do góry

Tylko ze Nomis ma modem wiec on raczej odpada... Squerl ma pirata wiec tez odpada Zostajesz tylko Ty, ja i Krzychu No i moze Aero ale malo prawdopodobne Trzeba jeszcze pogadac z Noiproxem bo z nim czasem gram wiec moze da sie namowic

Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 6:23 pm Powrót do góry

Strange napisał:
No i moze Aero ale malo prawdopodobne

Jak to mało prawdopodobne?!? Przecież ja zawsze mogę grać! Modem to modem, ale jeśli host ma minimum SDI, to jest nawet spox. Od początku lipca 2002 (wyjście patcha klanowego) gdzieś chyba do końca 2002 grałem całkiem regularnie. Skromnie mówiąc () jestem w czołówce polskiej. Powiedziałbym, że jestem najlepszy w Polsce, ale w sumie nie mierzyłem się z wieloma graczami, więc trudno powiedzieć. Możecie mnie sprawdzić :>

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 7:03 pm Powrót do góry

Ale Ty jestes skromny Nie ma co A z tym ze malo prawdopodobne to nie chce zedrzec z Ciebie kasy

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 7:42 pm Powrót do góry

Ej słuchajcie!! Może zagramy sobie w DK2 przez neta!! Ostatnio sobie ściągąłem zajebista gierka (wstyd się przyznać ale przedtem w to nie grałem- tylko w pierwszą część) niewiele zajmuje z jakieś 120mb z kazy (bez urazy dla modemowców ) i byłaby jazda.

ps. Aero ja niewiem jak grasz (słyszałem jedynie z opwieści ) ale mimo to trzymam kciuki i życzę dalszych sukcesów (i żebyś kopał dupy szwabom[których nienawidze] na necie).

pss. A teraz się przymiliłem to daj mi moderatora*

*heheh ofkoz żartuje i to nie była żadna aluzja

Prawda, że piękne ?

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 7:57 pm Powrót do góry

A wlasnie. Skoro Squerl poruszyl temat niemcow grajacych on-line w B&W Faktycznie tym dupkom trza skopac te tylki Nie umowisz z nim zadnych zasad Chcesz grac peace game to ten mowi "ok" a potem lamie wszelkie zasady I my z takimi ludzmi mamy byc w unii

Buahaha
Wyznawca

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 8:35 pm Powrót do góry

Polak nigdy niemca nie bedzie lubil.

I live in world Faerun.

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 10:17 pm Powrót do góry

Dokładnie taki sam miałem przypadek Strange.
Grałem w JEdi oczywiście to samo...
aaa raz grałem w W3 z Niemcem i bnyliśmy razem w drużynie mi się dobrze powodziło a ten cały czas coś pieprzył i nawet go nie słuchalem... i doszło do tego że go rozwalili i ja zostałem sam i ten debil zamiast wyjść z gry zaczął siedzieć nad moją bazą i mi wytykać jakim noobem jestem że nie robie tyego itego........
To oczywiście nie ejst sporadyczny przypadek....
Najlepije mi się gra z : Amerykanami- mam dla nich full respect, Anglikami, Francuzami....

A włąśnie przypomniało mi się mój kuzyn był u mnie i grał w Army Operation na necie... i nagle jakiś Niemiec zaczął kawał opowiadać:
Jak rozwalić polski czołg- nie trzeba go rozwalać wystarczy rzucić granat w Polaków pchającyh go..... ;/;/;/;/;/;/;/;/;/
Mój kuzyn gości wybrechtał i nagle watach Niemców rzuciła się na mojego kuzyna z bluzgami.... naszczęście w Army Opertion nie ma zbyt dużo tych downów (bo wszyscy ich tam jadą przeważnie- bess kitu, są nwet ludzie co mają ksywki z Ger Killer czy jakoś podbnie .

No oczywiście zdarzają się wyjątki wśród Niemców (ale pewnie nie są w 100% Niemcami). Raz udało mi się poprowadzi bardzo przyjemną konwersacje z jednym Niemcem.... ale tylko raz.... na sto jak z nimi graełm.

Prawda, że piękne ?

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sro Cze 04, 2003 10:57 pm Powrót do góry

SQUERL napisał:
No oczywiście zdarzają się wyjątki wśród Niemców (ale pewnie nie są w 100% Niemcami). Raz udało mi się poprowadzi bardzo przyjemną konwersacje z jednym Niemcem.... ale tylko raz.... na sto jak z nimi graełm.

No oczywiście zdarzają się też w Polsce antyeuropejczycy (ale pewnie nie są w 100% Polakami).

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 11:48 am Powrót do góry

Co do gry to z przyjemnością zagram, ale będe musiał dużo trenować. Znacie jakąś dobrą mapkę do trenowania chowańca i link z miejsca gdzie ją można ściągnąć?

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 1:02 pm Powrót do góry

Nomis jakoś Cię nie rozumiem, powiedz mi co znaczy antyeuropejczyk? Bo mi zawsze wydawało się że europejczyk to osoba mieszkająca w Europie, to jakim cudem Polak może być antyeuropejczykiem? To jest jakiś nowy slang czy poprostu nieudolna kampania pro europejska zrobiła Ci z mózgu sieczkę i teraz myślisz że poza UE nie ma już Europy?

Prawda, że piękne ?

Caranthir
Misjonarz

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 2:09 pm Powrót do góry

Co do tych Niemców, to muszę przyznać rację Squerlowi. Moja dziewczyna była ponad rok w Niemczech i nieraz mi opowiadała, jacy naprawdę są Niemcy. Na zewnątrz - maski, nawet wobec najbliższej rodziny, a już w domu, przy najbliższych potrafią być zawistni i wredni wobec wszystkiego i wszystkich, co im nie przypasi. Poza tym są zarąbiście łasi na kasę (już od małego! ), chociaż wydają ją na lewo i prawo na pierdoły. I kurcze aż zadziwiające jest że młode pokolenie ma jakąś dziwną awersję do Polaków (chociaż to chyba tylko ci bardziej prymitywni, bo większość nie). Naprawdę: tylko UE nas ratuje, bo jak już będziemy jakoś tak razem to za parę(naście) lat te dziwne awersje powinny wyparować. Oby...

P.S. To fajnie. Aero, Strange, Squerl, Krzychu (moge ci podesłać mailem dwa pakunki map, ale w piątek wieczorem), Nomis (dasz się namówić ) i inni chętni - umówimy się pod koniec miesiąsa na sparing

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 3:15 pm Powrót do góry

Carth jedną z cech człowieka interligentnego jest pamięć. Mało tego- umiejętne wyciąganie wniosków z wydarzeń.
Niemcy od 1000 lat walczyli z nami. Od synów Ottona 3 każdy następny władca był do nas nastawiony agresywnie. 1772, 1793, 1795... Austria i Prusy to też państwa Niemieckie (prusy już nie). Walczyli z nami od setek lat... i to nie my rozpoczęliśmy to wszystko. Wczasie drugiej wojny doszło do 4 rozbioru 1939 na mocy paktu Ribenttrop-Molotow... wymordowano miliony polaków. I do czego zmierzam... otóż nie można nagle ufać komuś i mieć naiwnej nadzieji że stosunki będą lepsze z dawnym zaciekłym wrogiem. Nie powinniśmy się bratać z Niemcami bo z tego nic dobrego nie wyjdzie, a unia z nimi to jednym słowem bomba o opóźnionym zapłonie. Przecież historia już nam to nieraz udowodniła... nie wolno być naiwnym!!

Prawda, że piękne ?

.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 4:40 pm Powrót do góry

Squerl, a powiedz mi jak nazwiesz mieszkańca UE? Mieszkaniec UE? Oczywiście, przecież można też powiedzieć mieszkaniec Polski, ale zazwyczaj mówi się Polak. A Europejczyk, to poprostu mieszkaniec UE. Przecież jesteś mądry, nie muszę ci chyba takich rzeczy tłumaczyć? Oczywiście słowo Europejczyk może być mylące, bo to zarówno mieszkaniec UE, jak i poprostu kontynentu. A antyeuropejczyk, to ktoś, kto jest tak bardzo przeciwko UE, że zwyczeajnie nie da się go przekonać do słusznej przecież sprawy. Ty jesteś, squerl, antyeuropejczykiem.

Ale nie uogólniajcie! Ja mam ciocię Niemkę i nikt mi nie wmówi, że Niemcy są tacy i tacy. Nie można uogólniać! Z takiego generalizowania wziął się przecież obraz Polaka złodzieja, kretyna, lenia i pijaka. A nie sądzę, żeby którekolwiek z nas było złodziejem, pijakiem czy kretynem (co do lenia możnaby dyskutować).
Squerl, najwyraźniej nie odróżniasz średniowiecza od naszych czasów. Masz jakiś problem z poczuciem czasu? Przecież UE jest budowana na wzajemnej przyjaźni i dobrych stosunkach, w celu pomocy biedniejszym krajom, żeby ich mieszkańcom żyło się lepiej. I w końcu żeby UE stało się zwyczajnie jednym krajem. To przecież wspaniała idea, a ty nie chcesz jej tworzyć razem z wszystkimi dla jakiejś głupiej zasady? I wreszcie Carth ma rację, bo po wejściu do UE wszystko z czasem sie zmieni. Polak nie będzie już tym gorszym, tym "podczłowiekiem". Oba narody nauczą się wreszcie żyć obok siebie w pokoju, bo przecież po co sie bić, kiedy można gadać.

"wszyscy ludzie będą braćmi"

Ale się rozmarzyłem

Buahaha
Wyznawca

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 5:21 pm Powrót do góry

Nie,nie niemiec i polak to jak pies i kot nigdy nie beda sie lubic.

I live in world Faerun.

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 5:42 pm Powrót do góry

Niestety ale niemcy sa bardzo dziwnym narodem. I raczej juz ich nic nie zmieni. Byc moze, ze jesli wejdziemy do UE to nie bede okazywac PUBLICZNIE nienawisci jednak ona wciaz pozostanie.
Druga sprawa: nie zebys Nomis pomyslal ze jestem przeciw UE.. juz zreszta mowilem ze jestem ZA Tylko mam nadzieje ze znowu sie nie poklocicie
Sprawa trzecia: Carth, Squerl ma chyba pirata (prawda Squerl?? nie myle sie? ) wiec On raczej nie pogra
Teraz do Krzycha: najlepsza mapa do trenowania chowanca jest Kilroy's Training Ground's Niestety nie wiem skad ja sciagnac Moge ci ja wyslac jakby co

Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 6:30 pm Powrót do góry

Buahaha napisał:
Nie,nie niemiec i polak to jak pies i kot nigdy nie beda sie lubic.

Nie ma to jak dobra argumentacja...

Co do tego dowcipu o polskim czołgu: a co, my to niby świętoszki i nie opowiadamy kawałów o Żydach, Niemcach, Rosjanach, Szkotach i innych narodach?

To, co mówił Nomis: o Niemcach krążą różne opinie, ale nie należy od razu wszystkim wierzyć, i uważać, że WSZYSCY Niemcy są tacy. Polak to niby, tak jak powiedział Nomis, pijak, debil, nierób, brudas. Owszem, jest sporo takich. Ale to nie znaczy, że wszyscy tacy jesteśmy!

Carth napisał:
Moja dziewczyna była ponad rok w Niemczech i nieraz mi opowiadała, jacy naprawdę są Niemcy. Na zewnątrz - maski, nawet wobec najbliższej rodziny, a już w domu, przy najbliższych potrafią być zawistni i wredni wobec wszystkiego i wszystkich, co im nie przypasi. Poza tym są zarąbiście łasi na kasę (już od małego! ), chociaż wydają ją na lewo i prawo na pierdoły.

Kurczę, jakbym czytał o Polakach...

Buahaha
Wyznawca

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 8:37 pm Powrót do góry

Ano nie ma to ja dobra argumentacja w moich postach

I live in world Faerun.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 9:38 am Powrót do góry

Bua, lepiej się nie odzywaj jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Twoje posty nie grzeszą ani inwencją ani inteligencją...

A Bartek, dlaczego od razu nienawiści? Co Niemcy ci takiego złego zrobili, że aż tak ich nienawidzisz?

Buahaha
Wyznawca

PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 12:31 pm Powrót do góry

ok moge isc z tego forum nara...

I live in world Faerun.

Forum Black and White PL Strona Główna » Rozmowy niekontrolowane
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu