Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
POMOCY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2003 7:24 pm Powrót do góry

Nom bardzo mnie zgaSIł... szczególnie że wczoraj kiedy miałem wysłać ten text to mi neta odcięli.

58nomis napisał:
No oczywiście, przecież kiedyś byłęm mały. Ty chyba zresztą też. I nie kupowałeś żadnego komiksu? Zawsze byłeś taki "genialny", za jakiego się uważasz? Nie przesadzajmy, co? Nie wmówisz mi, że mając 10 lat interesowały cie takie rzeczy, jak gospodarka, czy polityka.

Nigdzie nie napisałem i nawet nie twierdzę że jestem genialny albo niesamowicie inteligentny jednak nie uważam że nie jestem debilem i jakiś poziom reprezentuje .

Kupowałem komiksy i oglądałem Cartoon Network. Ale już od przeszło 5 lat tego nie robie. Nomis ja rozumiem każdy jest dzieckiem, ale ja i podobnie moi koledzy już w 4 klasie podstawówki (lub nawet wcześniej) stwierdziliśmy że jest to komiks dla małych dzieci. Osobiście lubie kreskówki ale te na cartoon network są wręcz debilne (np. Cow and Chicken) moja siostra która ma 8 lat jak to wszystko ogląda non stop to nawet te chyba "najśmieszniejsze" sceny nie robią na niej żadnego wrażenia. Oczywiście są kreskówki którym można wybaczyć głupotę, choćby ze względów na to, że się na nich wychowało... ale kit ztym.
Wcześniej się nie interesowałem polityką teraz mnie to bardziej irytuje niż wciąga. Co do UE to już sobie obmyśliłem plan wydarzeń (włącznie ze wzrostem gospodarczym jaki ma nastapić, nbie żartuje) w pierwszych 5 latach.

58nomis napisał:

A może pogrzebałbyś trochę w przeszłości i przypomniał sobie, że oprócz tych komiksów na niskim poziomie interesuje mnie też polityka? W przeciwieństwie do ciebie, bo jak sam powiedziałeś, polityka nie jest twoja pasją.

Nom nie do końca ale mogę się z tobą zgodzić że nie jest moją pasją. Mimo to mam swój pogląd jak według mnie powinna wyglądać polska.

58nomis napisał:

A jeśli chcesz wiedzieć, co czytam, to aktualnie regularnie kupuję "Profit" i "Świat Gier Komputerowych". Czasem zdarzy mi się jeszcze kupić "Bussinesman". Oto na jakim jestem poziomie. A książki typu gospodarka wolnorynkowa, czy rachunkowość, to ja mam w szkole na lekcjach.

Czytałem kiedyś "profit" nawet mi sie podobał lecz niewiem jakby było teraz. Ty do ekonomika na Sowińskiego chodzisz?

58nomis napisał:

I jeszcze jedno: Nie oceniaj poziomu człowieka, zwłaszcza tego, którego nie znasz, wyłącznie na podstawie tego, co czyta. Bo jak widzisz, czytam i Kaczora Donalda i ŚGK i Profit. Wszystkie te pisma prezentują zupełnie odmienny poziom.
Jeśli mam być szczery, to nie uważam, że prezentuję jakiś niski poziom - przeciwnie.
To tak, jakbym ja, słysząc że lubisz Q2 od razu podsumowałbym cię, jako debila. Bo nie ma co ukrywać, że ta gra do najambitniejszych nie należy i jakoś szczególnie nie wytęża się przy niej szarych komórek...

Częściowo się z tobą zgadzam. Są przypdaki w których nie można oceniać ludzi po tym co czynią. Ale czytanie Kaczora Donalda przez 18 latka jest wręcz śmieszne. Fakt nie znam Cię do tego stopnia żeby oceniać twój poziom, ale pamiętaj że zazwyczaj jest tak że ludzie którzy np. czytaja KaczoraDonalda to wogóle ich poziom intelektualny stoi na niskim poziomie. Więc jak piszesz takie rzeczy wiedz że ktoś może o tobie wyrobić sobie jakiś błędny stereotyp.
No i sorry faktycznie za bardzo mnie poniosło ale ty też mogłeś mnie z tym Nczas! nie wqurzać .

Do Aero...

Aero napisał:

Przestań udawać takiego mądrego, poważnego, takiego znawcę polityki - jeszcze masz mleko pod nosem, a to że ci coś rodzice nagadają, a ty to jak automat to powtarzasz, wcale nie robi z ciebie dorosłego.

Zgaszę Cię jak zagsił (?) mnie Nomis. Nie znasz mnie i nie masz prawa mówić że powtarzam wszystko jak automat. Pozatym nie udaję mądrego, chyba rozpisałem to wyżej jeżeli nie to napisze później, teraz nie chce mis ię jeszcze raz czytać tego wsyzstkiego bo mam bardzo mało czasu. A jeszcze jedno nie jestem i się nawet nie uważam za jakiegoś znawcę polityki. Co do powtarzania tekstów rodziców... powiem Ci to tak (to jest odwieczna mądra zasada i blabalba) jeżeli chcesz wiedzieć co jest dla Ciebie dobre i chcesz obrać jakąś konkretną stronę w danym problemie lub konflikcie, to musisz znać jego wady i zalety, zdania obu stron. Np. nie można wierzyć w to że w UE będzie nam dobrze i wspaniale słuchając tylko zdania euroentuzjastów. Jeżeli będziesz znał poglądy eurosceptyków i euroentuzjastów dopiero wtedy będziesz mógł powiedzieć która strona Cię tak faktycznie kręci. Teraz mój przykład codziennie słucham w szkole, w TV (jeżeli oglądam) w niektórych gazetach tych pierdół o polityce o kochanym SLD o UE i kto wie jeszcze o czym. I oczywiście zgadzam się, jak zaczęło mnie to interesować zacząłem rozmwiać o tym z rodzicami, mieli inny pogląd z który mi nawet pasował i był dla mnie najlogiczniejszy (zresztą Ci już to tułmaczyłem Aero... ;/). I qrwa mać (że się tak brzydko wyrażę bo już mnie to na maxa wnerwia) nie myśl sobie że w każdej sprawie zgadzam się z rodzicami!! Ja poprostu wybrałem to co według mnie jest dobre a nie to do czego zmusza mnie szkoła i TV.... w przeciwieństwie do np. Nomisa nie mam takiego teraz "modnego" liberalnego poglądu na życie (modnego wśród młodzieży). Jestem zwolennikiem partii UPR (kieyś może się to zmieni, kto wie) i był to mój wybór. To tak jak idzesz do sklepu i zastanawiasz się czy kupić jabłka czy gruszki jedni namawiają Cię na to drudzy na to. Aero jeżeli ty sugerujesz że ty nigdy nikogo nie powtarzasz i od tak wszystkie argumenty rodzą się w twojej głowię to chyba po prostu zacznę się do Ciebie modlić. Bo nie jesteś na tyle wyedukowany by sam wymyślać argumenty, więc się qrwa nie dziw że niektóre z nich (bo nie wszystkie oczywiście jest wiele innych źródłe z których czerpię informację) należa do moich rodziców, choć oni podsuwają mi przeważnie artykuły np. w Nczasie!.

Prawda, że piękne ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
FOKUSMOK
Nawrócony

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2003 7:38 pm Powrót do góry

EJ aero ty żeś jest zawsze taki wygadany powiem krótko to dobre jest
gratulecje ładnie mu pojechałeś

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2003 8:28 pm Powrót do góry

SQUERL napisał:
Nom bardzo mnie zgaSIł... szczególnie że wczoraj kiedy miałem wysłać ten text to mi neta odcięli.

Jasne. Zwłaszcza, że po tym jak napisałeś mi, że już poodpisywałeś na forum byłeś dostępny jeszcze conajmniej 15 minut.

SQUERL napisał:
Nigdzie nie napisałem i nawet nie twierdzę że jestem genialny albo niesamowicie inteligentny jednak nie uważam że nie jestem debilem i jakiś poziom reprezentuje .

Czy tylko ja mam wrażenie, że na każdym kroku podkreślasz jaki to jesteś oczytany i mądry?

SQUERL napisał:
Kupowałem komiksy i oglądałem Cartoon Network. Ale już od przeszło 5 lat tego nie robie.

A ja oglądam. I co z tego? Oglądam, bo lubię. A to, że mamy inne poczucie humoru, to już inna sprawa. BTW Kolejny syndrom szczeniaka: "Ja tego nie robię, bo to dla małych dzieci. I wybrechtam każdego, kto robi coś, co mi nie odpowiada." A co powiesz na to, że mój wójek czyta Asterixa, a mój tata Kaczora Donalda i ogląda Owcę w Wielkim Mieście? Oni mają poprostu w dupie to, co pomyśli sobie o nich jakiś piętnastolatek. Robią to, co lubią.

SQUERL napisał:
Co do UE to już sobie obmyśliłem plan wydarzeń (włącznie ze wzrostem gospodarczym jaki ma nastapić, nbie żartuje) w pierwszych 5 latach.

Czy mam rozumieć, że jesteś za UE?

SQUERL napisał:
Ty do ekonomika na Sowińskiego chodzisz?

Tak.

SQUERL napisał:
czytanie Kaczora Donalda przez 18 latka jest wręcz śmieszne.

Tak, jak już wspomniałem... Gdzie masz napisane, że Kaczora Donalda można czytać do wieku 10 lat?

SQUERL napisał:
pamiętaj że zazwyczaj jest tak że ludzie którzy np. czytaja KaczoraDonalda to wogóle ich poziom intelektualny stoi na niskim poziomie.

Pamiętaj, że ludzie, którzy oceniają drugich po tym, co czytają są ZAWSZE na niskim poziomie i do inteligentnych nie należą.

SQUERL napisał:
Więc jak piszesz takie rzeczy wiedz że ktoś może o tobie wyrobić sobie jakiś błędny stereotyp.

Nie ktoś, tylko ktoś, kto jeszcze nie umie się zachować.

SQUERL napisał:
No i sorry faktycznie za bardzo mnie poniosło ale ty też mogłeś mnie z tym Nczas! nie wqurzać .

Prawda jest prawdą: NCzas jest magazynem bardzo negatywnie nastawionym do UE i raczej nie wyrobię sobie pozytywnej opini na jego temat.

SQUERL napisał:
nie masz prawa mówić że powtarzam wszystko jak automat.

Nieprawda. Osobiście powiedziałeś w czasie wojny o UE, że nie znasz się na polityce i że twoja argumentacja jest w rzeczywistości wywodami twoich rodziców.

SQUERL napisał:
A jeszcze jedno nie jestem i się nawet nie uważam za jakiegoś znawcę polityki.

Ale za dyskusje polityczne się zabierasz.

SQUERL napisał:
Jeżeli będziesz znał poglądy eurosceptyków i euroentuzjastów dopiero wtedy będziesz mógł powiedzieć która strona Cię tak faktycznie kręci.

Pozwolę sobie tutaj zacytować mojego kolegę z forum ŚGK: "Jeśli dobrze przesiejesz informacje za i przeciw to dowiesz się, że zwolennicy wejścia w przeciwieństwie do oponentów potrafią także dostrzec wady Unii, które są i nikt tego nie ukrywa. Przeciwnicy poza wadami nie widzą nic ciekawego w Unii."

Tak więc najbardziej wiarygodny obraz UE dadzą ci raczej euroentuzjaści. Poza tym należy też rozdzielić grupę przeciwną wejściu Polski do UE na dwie podgrupy. Mymy eurosceptyków, z którymi da się pogadać i antyeuropejczyków, od których dowiesz się tylko tego, że Unia jest zła.

SQUERL napisał:
codziennie słucham w szkole, w TV (jeżeli oglądam) w niektórych gazetach tych pierdół o polityce o kochanym SLD o UE i kto wie jeszcze o czym.

Jeśli chcesz uzyskać wiarygodny obraz, sięgnij do odpowiednich źródeł, które wymienią ci wszystkie za i przeciw. I nie mam tu na myśli czerpania argumentów "za" z TV, a "argumentów" przeciw z radia maryja. Chodzi mi o naprawdę rzetelne i wierygodne źródła informacji.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2003 10:32 pm Powrót do góry

Post niżej... ten mi się powtórzył niechcący.

Prawda, że piękne ?

Ostatnio zmieniony przez SQUERL dnia Nie Kwi 20, 2003 10:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2003 10:35 pm Powrót do góry

Nomis napisał:

Jasne. Zwłaszcza, że po tym jak napisałeś mi, że już poodpisywałeś na forum byłeś dostępny jeszcze conajmniej 15 minut.

Pisałem to conajmniej 20 min... robie wiele rzeczy naraz.

Nomis napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że na każdym kroku podkreślasz jaki to jesteś oczytany i mądry?

Nie i wcale tak nie twierdzę.

Nomis napisał:

A ja oglądam. I co z tego? Oglądam, bo lubię. A to, że mamy inne poczucie humoru, to już inna sprawa. BTW Kolejny syndrom szczeniaka: "Ja tego nie robię, bo to dla małych dzieci. I wybrechtam każdego, kto robi coś, co mi nie odpowiada." A co powiesz na to, że mój wójek czyta Asterixa, a mój tata Kaczora Donalda i ogląda Owcę w Wielkim Mieście? Oni mają poprostu w dupie to, co pomyśli sobie o nich jakiś piętnastolatek. Robią to, co lubią.

Jaki ojciec taki syn... i wogóle cała rodzina.

Nomis napisał:

Czy mam rozumieć, że jesteś za UE?

Chciałbyś. Ja poprostu powoli dochodzę do tego co media w przyszłości prawdopodbnie zrobią z twoją głową, jeżeli chcesz o tym porozmawiać to zapraszam na gg.

Nomis napisał:

SQUERL napisał:
Ty do ekonomika na Sowińskiego chodzisz?

Tak.

Aha

Nomis napisał:

Tak, jak już wspomniałem... Gdzie masz napisane, że Kaczora Donalda można czytać do wieku 10 lat?

Nigdzie. Ale czytanie przez 18 latka jest na dodatek dziwne... to nie jest gazeta dostosowana do twojego wieku, ale jak lubisz....

Nomis napisał:

Pamiętaj, że ludzie, którzy oceniają drugich po tym, co czytają są ZAWSZE na niskim poziomie i do inteligentnych nie należą.

Wyrwałeś moje zdanie z kontekstu albo ja je źle napisałem. Teraz sprostuję. Ludzie wyrabiają sobie stereotyp na podstawie różnych zachowań. Ja nie twierdzę że jesteś mało inteligentny, wtedy mnie poniosło bo mnie wqurzyłeś. Ty napewno też sobie o niektórych wyrbiasz pewnie złe zdanie na podstawie jakiś głupich szczegółów.

Nomis napisał:

Prawda jest prawdą: NCzas jest magazynem bardzo negatywnie nastawionym do UE i raczej nie wyrobię sobie pozytywnej opini na jego temat.

I ja wybrałem taką drogę! To mi odpowiada. Pozatym o UE nie da się praktycznie nic pozytywnego powiedzieć oprócz nieistotnych pierdół których nawet część społeczeństwa nigdy nie doświadczy (np. możliwość przjejazdu bez paszportu przez granicę). Również mogę z tobą na ten temat na gg pogadać.

Nomis napisał:

Nieprawda. Osobiście powiedziałeś w czasie wojny o UE, że nie znasz się na polityce i że twoja argumentacja jest w rzeczywistości wywodami twoich rodziców.

Nie powiedziałem tak. Mogłeś mnie źle zrozumieć.

Nomis napisał:

Ale za dyskusje polityczne się zabierasz.

Nie jestem fantykiem polityki do tego stopnia by tylko o tym gadać. Gdyby określić w skali od 1 do 10 moje zainteresowanie polityką to wyniosła by ona 6.5.
Nomis napisał:

Pozwolę sobie tutaj zacytować mojego kolegę z forum ŚGK: "Jeśli dobrze przesiejesz informacje za i przeciw to dowiesz się, że zwolennicy wejścia w przeciwieństwie do oponentów potrafią także dostrzec wady Unii, które są i nikt tego nie ukrywa. Przeciwnicy poza wadami nie widzą nic ciekawego w Unii."

Tak więc najbardziej wiarygodny obraz UE dadzą ci raczej euroentuzjaści. Poza tym należy też rozdzielić grupę przeciwną wejściu Polski do UE na dwie podgrupy. Mymy eurosceptyków, z którymi da się pogadać i antyeuropejczyków, od których dowiesz się tylko tego, że Unia jest zła.

Tak, znam ludzi którzy znają wady UE i mimo to są za nią. Dzielą się oni na dwie podgrupy: "kocham UE mimo wszystko", "jestem psycholem". Na gg rozwinę.
Nomis napisał:
Jeśli chcesz uzyskać wiarygodny obraz, sięgnij do odpowiednich źródeł, które wymienią ci wszystkie za i przeciw. I nie mam tu na myśli czerpania argumentów "za" z TV, a "argumentów" przeciw z radia maryja. Chodzi mi o naprawdę rzetelne i wierygodne źródła informacji.

Niewiem o jakie źródła dokładnie Ci chodzi. Ja argumenty biorę z Nczasu i z pewnych nie znanych ci źródeł. I już Ci mówię że jakikolwiek statyski mnie nie interesują i się z nimi nie liczę. Obojętnie czy są eurosceptyków czy entuzjastów.

Prawda, że piękne ?

Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2003 10:58 pm Powrót do góry

Widzę Nomis, że poszatkowałeś post Squerla cytatami, jak ja za czasów kłótni z Noxem

Squerl: zgadza się, nie znam cię osobiście, ale na podstawie tego, jak się zachowujesz w Necie mogę sobie dużo wyobrazić. I właśnie to oceniam - twoje zachowanie w necie. Z resztą wątpię żebyś zachowywał się, argumentował itd. znacznie inaczej w realu, niż w Necie.
Poza tym jest pewna różnica między twoją oceną Nomisa, a moją oceną ciebie. Ja oceniłem ciebie na podstawie twojego ogólnego zachowania w Necie, a ty Nomisa na podstawie jednego pisma, które czyta. Chyba jest różnica, nie?

Ty mówisz, że np. tacy jak ja są za Unią przez te "pierdoły" (twoje słowo) z TV, że nie zainteresujemy się "drugą stroną", tylko bezmyślnie słuchamy propagandy. Ale jak by się zastanowić, to u ciebie jest tak samo, tylko w drugą stronę. Mówisz że niby przed opowiedzeniem się za którąś ze stron posłuchałeś argumentów zarówno zwolenników, jak i przeciwników UE. Ale i tak wiadomo, że rodzice mają na ciebie większy wpływ, niż taki Wołoszański. Załóżmy, że rozmawiasz z rodzicami. Masz jakieś wątpliwości i już ci się wydaje, że jednak Unia jest "OK", ale rodzice ci odpowiadają (niekoniecznie słusznym argumentem), i to już sprawia, że raczej przechylasz się na stronę przeciwników. A w drugą stronę to już tak nie działa - słuchasz np. jakiejś reklamówki UE w telewizji, i masz wątpliwości - wydaje ci się, że Unia jest "be". No i co? I już w tym przekonaniu pozostajesz, bo telewizja ci nie odpowie.

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2003 12:09 am Powrót do góry

O UE, to ja już się nagadałem... Mam dość .

http://www.sgk.com.pl/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=5777

Do tego dochodzą jeszcze codzienne zmagania z moim tatą... Ale jeszcze tylko miesiąc i koniec dyskusji i wojen ...

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2003 12:33 am Powrót do góry

Widzisz Aero jest tylko drobna różnica... ja mam 15 lat i potrafie już sam odróżnić co jest dobre a co złe. Jeżeli wydaje Ci się nadal, że jestem zmanipulowany przez rodfziców to się mylisz... rodzice mogliby manipulować moją decyzją w wieku 10 lat.
Co do Nomisa i z tą gazetą... tak oceniam go na podstawie tego co czyta... załóważ że mnie wqurzył a mnie poniosło, znam Nomisa na necie już od jakiegoś czasu. Na sammym początku naszej znajomości taki text miałby jakieś znaczenie.

Prawda, że piękne ?

Aero
Administrator

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2003 12:35 am Powrót do góry

58nomis napisał:
i koniec dyskusji i wojen ...

... i keine Grenze

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2003 12:39 am Powrót do góry

SQUERL napisał:
Co do Nomisa i z tą gazetą... tak oceniam go na podstawie tego co czyta... załóważ że mnie wqurzył a mnie poniosło, znam Nomisa na necie już od jakiegoś czasu. Na sammym początku naszej znajomości taki text miałby jakieś znaczenie.

Sorry nie kminie :S

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2003 1:02 am Powrót do góry

Squerlowi chodzi o to, że na całe moje szczęście to, że czytam Kaczora Donalda nie miało znaczenia przy wyrabianiu jego opini na mój temat. Trochę to dziwne, bo cały czas podkreślał, że czytam Kaczora Donalda i przez to prezentuję niski poziom. A tu nagle takie stwierdzenie...?

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2003 7:27 am Powrót do góry

Eh dajcie sobie wreszcie spokoj.
Obrazek w sygnie by Arahja

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2003 10:50 am Powrót do góry

Nomis to dlatego że mnie W.Q.R.W.I.Ł.E.Ś z tą gazetą . Przecież znam cię nie od dziś i wiem jaki poziom reprezentujesz

Prawda, że piękne ?

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2003 12:26 pm Powrót do góry

Zdenerwowałem , czy nie, takie jest moje zdanie na ten temat. Zresztą co ja takiego powiedziałem? Powieziałem, że to jest tylko gazeta pokroju "Naszego Dziennika", antyeuropejska.

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2003 6:23 pm Powrót do góry

Dobra mniejsza o to

Prawda, że piękne ?

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2003 8:43 pm Powrót do góry

No, to jak z tym cmentarzem?

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2003 10:37 am Powrót do góry

JAkoś nie mam ochoty?

Prawda, że piękne ?

.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2003 7:09 pm Powrót do góry

No nie wiem, to ty powinieneąś wiedzieć czy masz czy nie

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2003 8:36 pm Powrót do góry

Prawda, że piękne ?

.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2003 9:46 pm Powrót do góry

Jeeeezu... Zadałeś pytanie, czy nie zadałeś pytania? Zadałeś pytanie: "Nie mam ochoty?" To nie wiesz czy masz ochotę, czy nie?

Mungo
Wieśniak

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2003 12:59 pm Powrót do góry

Kolejna kłótnia wisi w powietrzu, mam pomysł zmieńcie hobby (kłócenie sie)

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2003 9:43 pm Powrót do góry

To bylo pytanie odpowiedx zawsze tak mowie gdy ktos zadaje glupie pytania (bez urazy... )

Prawda, że piękne ?

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2003 10:23 pm Powrót do góry

No, tych kłutni to już było milion pięćset sto dziewięćset .
A pytanie nie było wcale takie głupie . Pytałem się na serio, bo ostatnio mnie naszła ochta, a ty byłeś pierwszą osobą, o której pomyślałem (możesz już czuć się zaszczycony )

SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2003 10:19 pm Powrót do góry

A co ty tam cchesz robić ?
wiesz ja jakoś nie jestem zainstersowany

Prawda, że piękne ?

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2003 4:37 pm Powrót do góry

58nomis napisał:
No, tych kłutni to już było milion pięćset sto dziewięćset .
A pytanie nie było wcale takie głupie . Pytałem się na serio, bo ostatnio mnie naszła ochta, a ty byłeś pierwszą osobą, o której pomyślałem (możesz już czuć się zaszczycony )

No ja nie mogę, to już drugi raz w tym roku! Co się z tobą dzieje, Szymon?!

Squerl: nie przejmuj się tym cmentarzem - Nomis zaczął dawać sobie z żyłę i teraz takich pomysłów będzie miał więcej, trzeba się przyzwyczaić.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2003 6:53 pm Powrót do góry

Nie, no Andrzej, tobie też się przecież zdarza, że nie wiesz jak napisać jakiś wyraz . A zresztą to tak z pośpiechu, przez pomyłkę .

I już mówiłem, że to druga część mojej osobowości, istniała od zawsze, więc nie wiem o co chodzi.

Squerl, no nioe wiem... Możemy pokopać trochę...

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2003 8:16 pm Powrót do góry

No jasne że mi się zdarza, ale wtedy otwieram Worda, albo sięgam po słownik angielskiego - zależy co mam pod ręką

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2003 8:58 pm Powrót do góry

No, a ja nie mam czasu na szperanie po słownikach, skoro siedzę na modemie z tpsa...

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2003 9:40 pm Powrót do góry

Rzeczywiście dużo szperania No, jak ktoś jest nieobyty z tego typu rzeczami, to może rzeczywiście długo szukać
Poza tym skoro jesteś przy kompie, to wystarczy Worda uruchomić (ja go mam w tym polu szybkiego uruchamiania, po prawo od przycisku START) i ci podkreśli błędy Ja tak robię jak mam wątpliwości względem jakiegoś słowa

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2003 10:03 pm Powrót do góry

Ja tez uzywam worda jak pisze wypracowania a nie chce mi
sie po slownikach szukac
Obrazek w sygnie by Arahja

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: