Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Co was tu jeszcze trzyma??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Rozmowy niekontrolowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SQUERL
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Sty 29, 2003 11:18 pm Powrót do góry

Nomis zainspirował mnie do stworzenia tego topicu (swoją wypowiedzią w HoC).

Dlaczego to właśnie forum wybraliscie? Nie będe owijał w bawełne- i tak mało się tu już gada o BW, są inne fora do rozmów. Co was dalej tu trzyma?? Przecież jest tyle innych ciekawych for (tak to się odmienia?).

Ja tu jestem od zeszłych ferii i miałem krótką wakacyjną przerwę. Jest jednak coś magicznego w tym forum co przyciąga i zarazem wciąga jak bagno. Jestem zarejstrowany na kilkunastu innych forach ale one są jakieś drętwe. Tutaj są ludzie których znam, czasami dochodzą nowi, mamy spox moderatora. Na innych forach to non-stop topici są przyklejane, przenoszone itd. To są przyczyny dla których czuje się tu swoją i zamierzam tu jeszcze trochę pobyć.

Jak jest z wami, odpowiedzcie na te pytania.

Prawda, że piękne ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Sty 30, 2003 12:44 am Powrót do góry

Dlaczego właśnie to forum wybrałem? Więc ja właściwie nie wybierałem. Przyznam się, że po prostu nie znam innych bordów polskich o Black and White jak to forum. Jak znasz jakieś Squerl to dawaj tutaj adresy chętnie zobaczę. Nigdy nie wyszukiwałem specjalnie, bo po prostu nie miałem czasu w ogóle na internet. Wcześniej pisałem trochę na angielskich bordach, kiedy zaczynałem grać w Black and White jak tylko pojawiła się w lokalnym empiku i tam poznałem wielu ludzi i zdobyłem moją wiedzę o Black and White. O istnienu tego forum właściwie w ogóle nie wiedziałem. Faktycznie mało się tu gada o Black and White i mało się tu dzieje, czasem aż wieje nudą. Już napewno nie można porównywać tego forum do oficjalnych bordów, ale mimo to rzeczywiście jest tutaj coś swojskiego, coś co przyciąga. Rzeczywiście Aero świetnie wykonuje swoją robotę. Pozatym nie zbyt podoba mi się wygląd forum. Kolory są jakby z pięć lat do tyłu. Na pierwszy rzut oka wygląda to biednie i może odstraszać.

gg: 3807445

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Czw Sty 30, 2003 7:13 am Powrót do góry

Ja na to forum trafilem calkiem przypadkowo. A dlaczego tu jestem? Jak to Squerl sam powiedziales - w tym forum jest cos magicznego co mnie tu przyciaga I masz racje co do innych for - tutaj jest taka przyjacielska atmosfera, nie musisz sie bac moderatora itd. Jestem na tym forum od lutego 2002 r., i tez mialem przerwe po tej zmianie forum. Wrocilem kiedy Aero przywrocil stary wyglada

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Sty 30, 2003 2:12 pm Powrót do góry

Ja na to forum trafiłem przypadkowo. W B&W grałem długo przed jak zostałem podłączony do neta. Gdy tylko wszedłem do neta znalazłem w wyszukiwarce strone główną i z ciekawości wszedłem na forum (szczerze mówiąc nie wiedziałem co to jest forum ) popatrzyłem jak się kłóciliście z Evilem, pare dni myślałem czy się zapisać i się zapisałem. A to forum naprawde wciąga i oczywiście ma pewien klimat.

elwin
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Sty 30, 2003 4:53 pm Powrót do góry

No to nie bede odspepowal od reszty tez trafilem tu przypadkiem
Cos w tym forum jest chyba faktuyczine magicznego bo wracam
Chociaz jest tez inna przyczyna mojego powrotu
Tamto forum jest poki co zablokowane a jesli naet odblokuja tio i tak bana dostanne

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Sty 30, 2003 6:28 pm Powrót do góry

Nie podlizywać się moderatorowi, i tak mnie najbardziej lubi . Nia, faktycznie. Aero jestt spoko. Podobnie jak większość osób na tym forum. Trafiłem tutaj pół-przypadkiem. Miałem jakis problem z BW i szukałem gdzieś jakiejś porady. W koncu wszedłem na oficjalną stronę, czyli tutaj. Przejżałem wsyzstkie te porady i opisy, ale nie znalazłem odpowiedzi, więc na samym końcu wszedłem tutaj, na forum. Trochę poczytałem ce ludzie gadali, a potem zadałem pytanie (teraz już nie pamiętam co to było). Niestety, jak przyszedłem tu pierwszy raz, forum było martwe i to ja, nie chwaląc się je ożywiłem. A potem przyszedł Zerat. I poszło. Już na początku postanowiłem sobie, że jak już się rejestruję na forum o takim arcydziele, to trochę na nim pobędę. Ale nie myślałem, że zaowocuje to zdobyciem tak fantastycznych znajomości .Tu jest taka luźna, przyjacielska (na czasami ) atmosfera, tak jak mówiłem: jak w domu .
Wygląd faktycznie wygląda dosć staro, ale to ma bardzo duży wpływ na klimat. Dzięki temu to forum nie jest takie bezosobowe. Z resztą kolorywstyka pasuje do strony. Wszystko na ciemno. Od razu widać, że to forum jest częścią tej strony.

elwin
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 12:00 pm Powrót do góry

Eh ja tu nieprzeywam ale wiem ze Aero to admin nie moderator ;P
Dlugo tu miejsca nie zagrzalem :PForum odblokkowane a i cudem bana nie dostalem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 4:53 pm Powrót do góry

Eeee tam byłem na tamtym forum i sądze że stary wystrój był lepszy.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 8:21 pm Powrót do góry

Jakim tamtym?

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 10:31 pm Powrót do góry

Pewnie chodzi o jakieś inne forum o Morrowind
Wracając do tematu, właśnie przeglądałem moją skrzynkę pocztową na hotmailu zauważając stary list od Aero i sobie przypomniałem jak tutaj trafiłem (w ogóle chyba muszę pić więcej lecytyny, bo mnie skleroza zaczyna chwytać, starość nie radość) No więc ja trafiłem tutaj dzięki klanowi Forum-pl Wybrałem na bwgame.com opcję "szukaj klanów", a następnie wybrałem Poland. Znalazłem jakieś dwa klany jeden właśnie forum-pl a drugi już nie pamiętam jakiś tam inny. Więc kliknąłem na tym forum-pl i gały mi z orbit wyleciały, że w ogóle jacyś polacy się tą grą interesują. Wcześniej dużo grałem w necie i nic, żadnych rodaków. Aż tu ci masz polski klan z 6 członkami gotowy do gry o kredyty lol byłem zdziwiony i podniecony. Czym prędzej wysłałem request do Aero z jakimś tam powitaniem, czy czymś już nie pamiętam dokładnie co ja tam napisałem. Oczywiście od razu uświadczyłem tej polskiej gościnności, bo Aero mi odpisał opiepszający, że się tak wyrażę list. (Właśnie ten list znalazłem) W nim napisał, że pewnie nie jestem znany w żadnej społeczności (tymczasem wtedy było akurat odwrotnie, hehe) i że jestem taki czy owaki, czy takie tam coś podobne, ale na pewno list nie należał do najserdeczniejszych. Później pamiętam, jak pojawiłem się na forum to założyłem temat o The Eden Angels i na dzieńdobry dostałem kopniaka od Selion i to ona odpowiedziała na mój pierwszy post, ale później się poznaliśmy i jakoś się ułożyło. Czyli trafiłem tutaj dzięki patchowi 1.2 i klanowi F-Pl Gdyby nie to, to pewnie w ogóle bym tu nie zawitał.
Uhh qurwa ale długi post mi wyszedł ide spać, narty ciao

gg: 3807445

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Meee
Skamielina

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 10:47 pm Powrót do góry

Ja wypowiem sie krotko i zwiezle (joke )
Przede wszystkim elvin nie przybyl tutaj przypadkiem tylko za mna i darkiem to raz
Dwa to juz moja historia
Przybylem tutaj juz nie pamietam dokladnie co to bylo ale potrzebowalem pomocy w grze, a ze nigdzie indziej jej nie znalazlem to trafilem tu. Podobnie jak jeden z przedmowcow nie mialem zielonego pojecia co to jest forum
Mowicie ze wracacie tutaj bo tu jest jakas magia. Magia? Jak chcecie magii to se w jakies rpg zagrajcie Ja wracam tutaj gdyz poznalem tutaj kilku wspanialych ludzi, z ktorymi sie zaprzyjaznilem i ktorych bardzo lubie. Zwlaszcza jednego (Fred na pytanie czy pamietasz zawsze odpowiem "tak" )
No wiec wracam tutaj poniewaz bardzo sie do tego miejsca przywiazalem, choc przyznam bywam tutaj rzadko.
No i to by bylo cyba na tyle tej mowy i tak juz zbyt dlugiej.
Pozdrowienia dla Frediego, Nomisa, Noxa, Aero (ADMINISTRATORA ), Redguya, Buahaha, I dla wszystkich o ktorych zapomnialem i ewentualnie dla braci
Niech moc bedzie z wami i dowartosciowywujcie i czytajcie dobre ksiazki (LOTR RULEZ )

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 11:45 pm Powrót do góry

Nooo, więc jednak na coś się ten nasz klan przydał . Ale powiem ci Ex, że to dość normalna reakcja na kogoś nowego .Najpierw opinia jest negatywna, potem się ewentualnie poprawia .

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Nie Lut 02, 2003 12:15 pm Powrót do góry

widze ze mnie tak jak i wiekszosc trzyma tu bardzo luzna afmosfera, Marc Grab chyba juz na forum nie zaglada as Aero jest tak luzackim Adminem jakiego jeszce nas zadnym forum nie spotkalem (za co dziekuje) ... nie jeden admin zamknol by ponad polowe topicow tego forum i skasowal nasze konta z powodu nabijania licznika

na forum frafilem podobnie jak nomis .. poszukiwalem solucji do jakiegos zadania .. napisalem tutaj i tak sie zaczela moja wielka przygoda z forum3 dni temu wrocilem do B&W wiec i troche rad sie przyda a moze nawet na necie se z wami zagram no ale to nie ten dzial

mnie trzyma tutaj luzna atmosfera i kupa kumpli starych wyjadaczy jak i nowych ktorych jeszce nie znam dobrze ale moze poznam

POZDRAWIAM CALE FORUM !!!!!!!!!!!!

Szanuj przyjaciół gg 1028815

elwin
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Lut 02, 2003 11:29 pm Powrót do góry

Ty nabijania postow nie widziales
raz (w tym tygodniu)z gosciem na forum morra zaczelismy bic yo jamialem 100 postow dziennie a on 150-200 jedyne konskwencje to ze przerobili to forum

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Lut 03, 2003 12:38 am Powrót do góry

Najwyraźniej Elwin nie bylo cię w październiku i listopadzie 2001 i nie widziałeś jak ja z Zeratem nabijamy nawet po 300 postów dziennie

Meee
Skamielina

PostWysłany: Pon Lut 03, 2003 12:42 am Powrót do góry

R O T F L

Wam naprawde sie nudzilo.
Elv w 2,5 godziny pisal 100 postow to ile wam to musialo zajac????
Zwazajac jeszcze na to ze to forum chodzi strasznie powoli a tamto czasem zwisa na chwile ale tak to laduje sie momentalnie

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Lut 03, 2003 12:46 am Powrót do góry

No tak ! Bo wtedy byliśmy właściwie sami i mogliśmy robić na co mieliśmy ochotę . Często nawet urządzaliśmy sobie czata. A posty leciały .

elwin
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Lut 03, 2003 12:48 am Powrót do góry

yyy wtedy to akurat mnie nie bylo
Nabilem 119 postow w 2,5 h przebi mnie
A na tamtym forum po tym ci sie stalo zapanowal porzadek a tu nie
Wylecieli moderatorzy a nie my

Fawkes
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Lut 23, 2003 8:03 pm Powrót do góry

Wiem jestem strzszny beee i tym podobne po odkurzyłem temat ale muszę w nim napisać moją historię było to 14 lipca jak zwykle co jaiś czas i zobaczyć czu cos nowego w polskim świecie BW no i pztrze jakiś news że powstała strona FPL wchodzę na nią i klikam na rożne linki między innymi na forium i patrzę świetna sprawa pamiętam tentopic o the eden angels pamiętam dobrze

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Lut 23, 2003 8:44 pm Powrót do góry

Jezu, kiedy będę miał to stale łącze!!! Wniósłbym nasz klan chociaż do pierwszej dziesiątki .

Fawkes
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Lut 24, 2003 7:30 pm Powrót do góry

Mam podobne marzenia do ciebie Nomis

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Lut 24, 2003 9:59 pm Powrót do góry

A co, też nie masz?

Noiprox
Guru

PostWysłany: Pon Lut 24, 2003 10:18 pm Powrót do góry

A nie ja wybrałem to forum, tylko to forum wygrało mnie. Ja tu przyszedłem bo mnei ciekawiło co to jest forum (LOL ) i se przypomniałem, że na takim czymś już byłem (forum znaczy się). No i se popatrzałęm jakie ludzie mjaa problemy... heh, że krowy lubią, takie problemy No i wykrzyknąłem do Nomisa, "słuchajże mnie, krowy są stupid, tygryski rules!" cdn

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Pon Lut 24, 2003 11:38 pm Powrót do góry

Rany, Nox Już większość wyrosła z tego, a ty ciągle o tym krowy vs tygrysy Ja wiem, ty tylko przypominasz swoje myśli. Ale i tak wiem po co to piszesz

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Noiprox
Guru

PostWysłany: Wto Lut 25, 2003 7:57 am Powrót do góry

Po co? Na pewno nie po to, żeby rozpocząć kłótnię

ale jak cdn, to cd:
a wtedy Nomis rzekł : "sam jesteś stupid! Krówki są mądre, to tygrysy są głupie!" a ja na to "już nie pamiętam co tam pisałem, więc nie będę sięwypowiadał", ale mniejsza z tym, bo dzięki tej kłótni chciałem chodzić na forum, ążsię do niego przywiązałem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Lut 25, 2003 7:25 pm Powrót do góry

Ha! Widzisz? To dzięki mnie tu jesteś ! Beze mnie byłbyś nikim !

Fawkes
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Lut 25, 2003 7:30 pm Powrót do góry

pamiętam jak ja sie cieszyłem kiedy zarejestrowałem się na forum a myślałem ze w polsce jest zaledwie parę osub co gra w BW

Aero
Administrator

PostWysłany: Wto Lut 25, 2003 9:32 pm Powrót do góry

LOL i myślisz że dla paru osób by wydawali grę, na dodatek spolszczoną?

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sro Lut 26, 2003 6:24 pm Powrót do góry

Nie, no nie mogli przewidzieć ile osób ją kupi. Mogli się najwyżej domyślać. No i chyba się domyślili .

Fawkes
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lut 26, 2003 7:12 pm Powrót do góry

mysłisz że ja zastanawiałem się na marketingiem dla mnie była to bardzo fajna gra

Forum Black and White PL Strona Główna » Rozmowy niekontrolowane
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: