Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Czy Black & White ma konkurentów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 10:10 am Powrót do góry

Fredi napisał:
CDA rlz

W pełni popieram. Kiedyś kupowałem ŚGK ale potem kupiłem CD-Action i skończyłem z Śgk.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 10:27 am Powrót do góry

Krzychu napisał:

W pełni popieram. Kiedyś kupowałem ŚGK ale potem kupiłem CD-Action i skończyłem z Śgk.

Podonie było ze mną. Kupowałem numery ŚGK do 99 roku. Niektóre mam jeszcze z 97r, ale to już strasznie zakurzone ścierki. W tej chwili mam prawie wszystkie numery CDaction od 99r. do 2001 Dosłownie tone teraz w tych płytach z CDA

gg: 3807445

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 12:52 pm Powrót do góry

Eee tam, nie znacie się. Dlaczego wolicie CDA od ŚGK? Przecież CDA jest nudne! W ŚGK co miesiąc znajdzie się coś ciekawego, a w CDA jest tylko Na Luzie z tymi zdechłymi dowcipami z internetu i kretyńscy recenzenci, którzy myślą, że są tacy dowcipni i mają olbrzymie poczucie humoru. Żałosne...

A, Baku, ja wyjaśnię : Bo przeglądałem to forum rano, na komputeryzacji. Zdążyłem przeczytać ten temat i zdążyłem się wkurzyć, ale potem internet odmówił posłuszeństwa. A potem, jak już w domu odpisywalem, to zapomniałem, że ten temat jest odkurzony!

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 5:16 pm Powrót do góry

Nomis każdy woli to co lubi.

Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 5:26 pm Powrót do góry

nomis: w innych pismach jak czytelnik napisze list, redakcja odpowiada jakos tak... sztywnie, zbyt uprzejmie w CDA tak nie ma. A ich poczucie humoru wcale nie jest zalosne. Zalosne jest podlizywanie sie kazdemu czytelnikowi. A recenzje, nie dosc ze profesjonalne, to jeszcze mozna sie posmiac itd. tez co miasiac jest cos ciekawe, pozatym jest opis najnowszego sprzetu, czasem sa relacje ze zjazdow itd. no i wogole cda rlz

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 8:21 pm Powrót do góry

Krzychu, masz rację. Są gusta i guściki .
Recenzje sprzętu są wszędzie, z tą różnicą, że w ŚGK opisują sprzęt, który rzeczywiście jest na rynku. Jak w CDA przeczytałem opis pewnej klawiatury i chciałem ją kupić, to się okazało, że do Polski producent wysłał tylko 100 sztuk właśnie po to żeby je opisać. W żadnym sklepie nie było takiej klawiatury, trzeba by było sprowadzać zza granicy.
Recenzje z CDA w ogóle do mnie nie docierają, a humor w nich wydaje mi się bardzo naciągany. A już w ogóle denerwuje mnie Smg i Jedi, którzy nie tyle są dowcipni, co poazują, że mają czytelników głęboko w dupie. Ale cóż, nie którym i to się podoba. Do pisania poważnego pisma o grach trzeba podejść poważnie i z pewną dozą uprzejmości odnosić się do czytelników. Z resztą w ŚGK też są relacje z różnych targów, olimpiad, itd. Oprócz tego od niedawna jest pismo w piśmie, czyli "Arena Online".

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 10:01 pm Powrót do góry

Ja ostatnimi czasy przeglądając te wszystkie gazety doszedłem do wnioku, że żadna z nich nie jest dobra. Recenzję często są zakłamane, a to przez wydawców, bo dają w łapy recenzentom i w ogóle tak już to jest z tą prasą w Polsce. Kupowałem CD-action głównie dla stuffu i demek, takich tam... ale tak naprawdę do poczytania i poszerzenia wiedzy o sprzęcie, grach wolę ŚGK. A jeśli chodzi o Action Redaction to faktycznie Nomis masz rację, robią sobie jaja z czytelników, ale trzeba przyznać, że robią to profesjonalnie. A ludziom musi się to podobać, skoro nadal to robią. Bo tak naprawdę to i tak chodzi tylko o kasę... Tak mi się wydaje A co to jest to "Arena Online"???

gg: 3807445

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Lut 01, 2003 11:38 pm Powrót do góry

Jak dla mnie, Arena Online, to powstające nowe pismo o grach. Np. w lutowym AO jest materiał o C&C: generals, Historia gier online, poradnik do Battlefield 1942, opis map multiplayer do Iron Storm. Jest jeszcze raport areny i felieton. Ot takie mini pisemko.

Aero
Administrator

PostWysłany: Pon Lut 03, 2003 11:04 pm Powrót do góry

Wiesz, ty nie lubisz Smugglera i MrJedi, ale jakoś lubisz tego głupiego Wojewódzkiego, który w sumie w podobny sposób do nich zdobywa popularność. Smg i Jedi wykorzystują AR żeby pokazać jacy to są dowcipni i inteligentni, tak samo Wojewódzki robi w Idolu i swoim pseudo-talk-show. Tyle że Smg i Jedi wciąż zachowują sens AR - kontakt z czytelnikami, a Wojewódzki już zupełnie wszystko ma w dupie, byle pokazać swój dowcip.
Piszę to bo mnie trochę dziwi, że tak uwielbiasz KW, a Smugglera i MrJedi nie lubisz. Jak się kłóciliśmy i ci mówiłem że Wojewódzki jest beznadziejny to ty odpowiadałeś coś w rodzaju "ale jest śmieszny, i to się podoba". No i co, Smg i Jedi też są śmieszni, ale w ich przypadku to już złe?
Mówisz że oni obrażają czytelników. Ale jakoś, jak już Ex pisał, chyba czytelnikom to nie przeszkadza, skoro AR nadal jest jakie było. A jak komuś się taki klimat nie podoba, to po prostu nie czyta AR - proste.

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Lut 04, 2003 12:29 am Powrót do góry

Sam powiedziałem, że ludziom się to musi podobać, skoro dalej do nich piszą. A oni są poprostu żałośni dla mnie. Wojewódzki uimie powiedzieć coś w miarę na poziomie, on przynajmniej umie jakoś tyrać ludzi. A Smg i Jedi? Oni tyrają samych siebie. Są poprostu beznadziejni.

sigwald
Moderator

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2003 8:30 pm Powrót do góry

Ostatnio wyczytałem o niemieckiej grze która ma nosić tytuł (bo jeszcze w sklepach jej raczej nie ma) Heaven&Hell i sądząc po zapowiedzi będzie to jawne zerżnięcie pomysłu Molyneuxa. Jeśli tak się okaże, to ludzie skapują co jest grane i raczej nie będzie to konkurent dla B&W

...

Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2003 9:08 pm Powrót do góry

Eee pierwsze słyszę... Ale nawet jeśli, to to będzie jakaś 'tania imitacja'

Edit: aaa, zapomniałem... widzę że tw tym temacie coś o pismach było... ŚGK rulz!

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2003 2:01 pm Powrót do góry

Jasne, przecież nikt nie pobije Molyneuxa!

No zawsze to mówiłem

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: