Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Szkoła chowańców
Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baku29
Wieśniak

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 9:53 am Powrót do góry

To ja baku29 .Chciałem stworzyć kółko temeatyczne i gotowe .Kiedy byłem na wakacjach w tym roku(2002r.)dużo myślałem. Pamiętacie ten dziwny boży plac zabaw , czemu nie zrobiono też szkoły chowańców.Na odrębnej wyspie była by szkoła , wyglądała by trochę jak creature isle,ale tam kształcił by się twój chowaniec czyli miał by wf , naukę cudów , pracownie wzrostu , historię edenu , zajmowanie się wyznawcami i.t.d .
Nauczycielem w tej szkole był by Lew , było by tam też trzech uczniów (oprucz twojego chowańca) czyli tygrys , małpa i krowa.Musiał byś naprzykład płacić czesne w postaci kamieni , drewna , pożywieni i.t.p .Chowaniec uczył by się na trzech poziomach : podstawowym , średnim i wyższym .Każdy kto chce podyskutować proszony o pisanie postów .

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 3:00 pm Powrót do góry

Hmmm... dużo myślałeś, a nie wymyśliłeś dlaczego nie zrobiono? Bo BYŁOBY ZA PROSTO. Czas by tam nie leciał, a chowaniec by się uczył. I co, o to ci chodzi, żeby było łatwiej? Żebyś TY nie musiał uczyć swojego chowańća???

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
baku29
Wieśniak

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 3:55 pm Powrót do góry

Noiprox napisał:
Hmmm... dużo myślałeś, a nie wymyśliłeś dlaczego nie zrobiono? Bo BYŁOBY ZA PROSTO. Czas by tam nie leciał, a chowaniec by się uczył. I co, o to ci chodzi, żeby było łatwiej? Żebyś TY nie musiał uczyć swojego chowańća???

Nie o to chodzi , chodzi o to by twój chowaniec uczył się od innych chowańców.Przecierz musiał by po każdy semestrze takiej nauki zdawać egzaminy ze wszystkich przedmiotów , a ty musiał byś obserwować co robi na lekcjach ponieważ podczas egzaminu sam nim byś kierował , tak samo na przerwach , mógł by n.p: bawić się z innymi chowańcami , toczyć walki , a przed wszystkim chowaniec na lekcjach uczył by się samodzielności w walkach , był by lepiej i sprawniej uczony cudów , poznał by swoje pochodzenie , nauczył by się jak zajmować się wyznawcami , a w pracowni wzrost szybciej by rósł(chodzi o to że jeżeli narmalnie rośnie o jeden punkt , tak w pracowni o 3 punkty ).

lameron
Wyznawca

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 4:11 pm Powrót do góry

daj spokoj byloby nudno a pozatym nie widze zadnej przyjemnosci w patzreniu jak chowaniec rozwija se bez mojej pomocy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
White-man
Wyznawca

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 4:20 pm Powrót do góry

oj baku29, widze ze duzo rozmyslales...ale gdy czytalem twoje wyobrazenie to mialem w razaenie jak by jakis 4 letni dzieciak wymyslal bajeczki, czyli: bylby sobie xzlowieczek ktory barzdo nie lubij dzieci i pozniej dostal dziecko i zaczol bardzo kochac dzieci. dziecko zaczelo chodzic do szkoly i by sie uczylo jak powstalo,a ojczulek mu sie bardzo przygladal az pewnego dnia umarl z nudow :

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
baku29
Wieśniak

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 4:38 pm Powrót do góry

White-man napisał:
oj baku29, widze ze duzo rozmyslales...ale gdy czytalem twoje wyobrazenie to mialem w razaenie jak by jakis 4 letni dzieciak wymyslal bajeczki, czyli: bylby sobie xzlowieczek ktory barzdo nie lubij dzieci i pozniej dostal dziecko i zaczol bardzo kochac dzieci. dziecko zaczelo chodzic do szkoly i by sie uczylo jak powstalo,a ojczulek mu sie bardzo przygladal az pewnego dnia umarl z nudow :

Dobra , ale nie mówiłem , że to ma być integralna część gry , to miało by działać jak boży plac zabaw , wciskasz np: F3 i jesteś w szkole chowańców , na takiej zasadzie miało by to działąć .I jeszcze jedno , chowaniec nie uczył by się cudu w całości , tylko kawałka cudu np: 5%,
a reszty ty go masz nauczyć z zalążków , które musisz kupić w szkole za jednostki mocy modlitwnej a ceny wachały by się od 6000 do nawet 33000 jednostek mocy moodlitewnej,a przecież jeżeli nie kontrolujesz chowańca pod czas walki to będzie walczył sam , a to samo robi podczas wychowania fizycznego , tylko ,że tam to jest przymus , a ty w potyczce czy trybie opowieści o tym decydujesz czy twój chowaniec walczy czy nie i czy z twoim udziałem czy nie .[size=30][/size]

Noiprox
Guru

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 4:47 pm Powrót do góry

Baku - to wszystko masz w potyczce! Przecież siedzenie nad chowańcem podczas "lekcji" było by nudne. Załóżmy np. jesteś w 3 wyspie, przechodzisz do szkoły. Chowaniec tam jest wciągnięty z gry, gdy był uwięziony, a teraz jest wolny, tak? hm... dziwne coś. Boży plac zabaw miał na celu nauczenie gracza poruszania się, a tu ma uczyć od razu chowańca? Chowaniec się uczy cały czas samodzielnie walczyć, nie wiesz o tym? To po co miałyby byc walki na jakiejś tam lekcji? Człowieku, czy ty nie czujesz czegoś takiego jak SATYSFAKCJA... po to dali chowańca do BnW, żeby wychować go SAMODZIELNIE, a nie, żeby wychował go jakiś inny chowaniec. A propo - chowaniec może sięuczyć od innego chowańca. Raz poprosiłem, żeby koleś kazał swojemu chowańcowi uczyć mojego chowańca (byłem świerzo po formacie, i mój chowaneic nic nie umiał). Przywiązał go do mojego chowańca smyczą nauki, i czynił koło mojego chowańca cuda.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
White-man
Wyznawca

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 5:19 pm Powrót do góry

nsrescie znalazl sie ktos kto mnie rozumie

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
baku29
Wieśniak

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 6:43 pm Powrót do góry

Ok Noiprox jak mi pomożesz i powiesz jak zagrać przez sieć w Black and White to ja z tobą chętnie pogram , bo mój leopard Nemezis uczy się za pomocą zalążka megabuch o tak: żeby nauczył isię megabuchu na 8% muszę mu dawać zalążek 9 razy , a potem kiedy ma się nauczyć na 9% muszę mu dawać zalążek 10 razy , wyobrażasz sobie ile czsu mi by to zajęło (chyba prędzej umarł niż nauczył go megabuchu ).

baku29
Wieśniak

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 6:44 pm Powrót do góry

White-man napisał:
nsrescie znalazl sie ktos kto mnie rozumie

White-man jakiego gatunku masz chowńca ?

Noiprox
Guru

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 7:41 pm Powrót do góry

baku - ja mam tygrysa, i wyobrażasz sobie ile razy musiałem mu pokazywać, żeby umiał megabucha? No? Miałem cierpliwość.

Noiprox
Guru

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 7:42 pm Powrót do góry

baku - ja mam tygrysa, i wyobrażasz sobie ile razy musiałem mu pokazywać, żeby umiał megabucha? No? Ja miałem cierpliwość, to bardzo ważna rzecz Musisz się tego nauczyć, żeby nauczyć swojego chowańca MB

baku29
Wieśniak

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 7:53 pm Powrót do góry

Noiprox napisał:
baku - ja mam tygrysa, i wyobrażasz sobie ile razy musiałem mu pokazywać, żeby umiał megabucha? No? Ja miałem cierpliwość, to bardzo ważna rzecz Musisz się tego nauczyć, żeby nauczyć swojego chowańca MB

Boże leopardy są mądżejsze od tygrysów , ale ja jestem przyzwyczajony , że Nemezis szybko się uczy np: teleportu nauczył się po 3 lekcjach , tarcz po 25 , a megabuch przecież pod koniec to będzie horor.

baku29
Wieśniak

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 7:57 pm Powrót do góry

baku29 napisał:
Noiprox napisał:

Boże leopardy są mądżejsze od tygrysów , ale ja jestem przyzwyczajony , że Nemezis szybko się uczy np: teleportu nauczył się po 3 lekcjach , tarcz po 25 , a megabuch przecież pod koniec to będzie horor.

A i jeszcze jedno Nemezis przerasta inteligencją leopardy , tak jak każdy chowaniec na tym forum ,Bu od 58nomisa przerasta inteligencją krowy,Noiprox twój tygrys na pewno przerasta inteligencją tygrys , ale ucznie megabuchu jest katorgą .

Noiprox
Guru

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 9:23 pm Powrót do góry

Rada na przyszłość - jeżeli zapomniałeś czegoś napisać, to użyj przycisku "edit" .
PS. nie każdy ma chowańca ze zwiększoną intelką. A skąd wiesz, że twój chowaniec jest mądrzejszy od innych leopardów?

baku29
Wieśniak

PostWysłany: Sro Lis 20, 2002 9:31 pm Powrót do góry

Noiprox napisał:
Rada na przyszłość - jeżeli zapomniałeś czegoś napisać, to użyj przycisku "edit" .
PS. nie każdy ma chowańca ze zwiększoną intelką. A skąd wiesz, że twój chowaniec jest mądrzejszy od innych leopardów?

Np z tego powodu: poprzednim razem też miałem leoparda i kulę ognia musiałem mu ją pokazywać 30 razy , a mój obecny chowaniec nauczył się jej po 20 lekcjach(liczyłem je wszystkie na kartce , i te nowego i tego starego chowańca ).

Noiprox
Guru

PostWysłany: Czw Lis 21, 2002 5:01 pm Powrót do góry

A wziąłeś pod uwagę to, że twój chowaniec (poprzedni) mógł mieć mniejsze IQ, a ten, który teraz masz, ma po prostu normalną inteligencję?

MNemezis
Wieśniak

PostWysłany: Czw Lis 21, 2002 5:10 pm Powrót do góry

Baku. Mi twój pomysł szzkoły nie przypadł zbytnio do gustu. A co do Mega Buchu to jest podobnie poco to przyśpieszać. Pomyśl sobie jaką będziesz miał satysfakcje po nauczeniu ciężkokapującwego chowańca tego cudu. W tej kwesti zgadzam się z Noxem.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 1:16 pm Powrót do góry

Szkoły, to ja mam za dużo w... Szkole. Nie widzę kompletnie żadnej przyjjemności w gapieniu się na mojego chowańca uczącego się czegokolwiek... Raczej sam wolę go uczyć.

Noiprox
Guru

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 3:35 pm Powrót do góry

Eh, chowańca zmuszać do tortur takich jak szkoła... i jak ty kochasz własnego chowańca?

lameron
Wyznawca

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 3:41 pm Powrót do góry

w dodatku podobno jestes dobrym bogiem a dobry bog to taki co ma duzo cierpliwosci, kocha wiesniakow i swojego chowanca

Kubas13
Wyznawca

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 3:56 pm Powrót do góry

już nie pierwszy raz czytam na tym forum o zwiększaniu inteligencij ale jak to zrobić nie napisaliści.Jeśli byście mogli to napiszcie bo będe

lameron
Wyznawca

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 4:00 pm Powrót do góry

inteligencji nie da sie chyba zmienic chociaz nie wiem

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 4:01 pm Powrót do góry

Ja zrobiłam taką sprytną rzecz. Ponieważ za chowańca mam albo wilka , albo lwa, a te chowańce dostaje się w późniejszych wyspach to na początek wybieram mądrą małpę. Na potyczkach uczę ją megablasta, a gdy już wszystkiego się nauczy to przechodzę dalej i zmieniam kreaturę

Noiprox
Guru

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 8:36 pm Powrót do góry

Kubas - a płacz se. To są prywatne sekrety

baku29
Wieśniak

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 8:58 pm Powrót do góry

Noiprox napisał:
Kubas - a płacz se. To są prywatne sekrety
Zaczynam grę od początku , i fajne było umiejscowanie ostatniego pierwiastka , a raczej pierwszego , przecież był ze mną prawie od samego początku.Mój chowaniec Kubas od początku był madrzejszy , a ty Kubas jak masz bardzo głupiego chowańca to sobie płacz jak radził Noiprox , albo zmień sobie na lepszego .

baku29
Wieśniak

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 9:04 pm Powrót do góry

Zaczynam grę od początku , i fajne było umiejscowanie ostatniego pierwiastka , a raczej pierwszego , przecież był ze mną prawie od samego początku.Mój chowaniec Kubas od początku był madrzejszy , a ty Kubas jak masz bardzo głupiego chowańca to sobie płacz jak radził Noiprox , albo zmień sobie na lepszego .[/quote]

A i ja jeszcze wiem jakie to są sekrety.Przesłalibyście mi ten program którego nazwął jest drugi człon imienia bardzo słynnego goryla(który porywał panienki i wchodził z nimi na wierzowce ).

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 9:07 pm Powrót do góry

Kubas13 napisał:
już nie pierwszy raz czytam na tym forum o zwiększaniu inteligencij ale jak to zrobić nie napisaliści.Jeśli byście mogli to napiszcie bo będe

Eh daj sobie spokój. Nox ma wiele "genialnych" pomysłów. Przyśniło mu się coś albo zdarzył mu się jakiś bug i już mu się wydaje, że odkrył jakąś super tajemnicę... (tak Nox, mówię to pod wpływem tych twoich zarzutów względem screenów BW2 [jak nie wiecie o co chodzi to wkrótce się dowiecie]).

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 9:21 pm Powrót do góry

Przyznam, że nie wiem jak to zrobiłem Właściwie to pod tym postem starałem się pokazać, że nie wiem jak to zrobiłem

Aero - nie dowiedzą się, bo zrezygnowałęm z tego Sam przecież o tym wiesz

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 9:27 pm Powrót do góry

Wtedy nie wiedziałem

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: