Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Tatuaz

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trinity
Nawrócony

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 3:24 am Powrót do góry

Mam problem z tatuazem Naprawde bardzo napracowalam sie nad tym tatuazem i nie potrafie go przegrac na moja kreature. W jaki sposob to zrobic
Na dodatek nie wiem jak mam zmienic go w skale szarosci, wtedy tez nie dziala...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 5:34 am Powrót do góry

Jeżeli używałaś „mspaint” to pamiętaj, żeby nie zapisywać w skali szarości, używaj regularnych kolorów, ale czarno-białych i tattoo powinien działać. A gdy już masz gotowy tatuaż to po prostu go przenieś do swojego profilu i to wszystko. Jeśli nadal masz z tym problem to po prostu zajrzyj do readme, tam też jest to opisane, albo:

-------------------------------------------------------------
7. How to create your own player symbols and Creature tattoos
-------------------------------------------------------------

Black & White comes with 16 pre-defined player symbols/Creature tattoos.

The same images are used for both. You can replace any of these images with your own.

To do so, place a 64x64 greyscale .bmp image (8-bit) called symboln.bmp (where n is a number from 1 to 16) in your profile directory (default directory will be c:\program files\Lionhead Studios Ltd\Black & White\profiles\yourname\ - where yourname is the name of the profile you created).

The player logo/Creature tattoo will then be available to select in the usual ways.

To swap back to the default logos/tattoos, simply delete the image files you created.
Tip: Design your logos on a black background for best results.

gg: 3807445

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 12:46 pm Powrót do góry

A może po prostu po polsku

Kod:

--------------------------------------------------------
7. Tworzenie własnych symboli gracza i tatuaży chowańców
--------------------------------------------------------

W Black & White dostępnych jest 16 symboli gracza i tatuaży chowańców, stworzonych przez autorów gry. Do obu tych celów wykorzystywane są te same obrazy. Możesz zastąpić dowolny z nich swoim własnym. W tym celu umieść w katalogu swojego profilu (domyślnie c:\program files\Lionhead Studios Ltd\Black & White\profiles\[imię gracza]\ - gdzie [imię gracza] odpowiada nazwie utworzonego przez Ciebie profilu) 8-bitowy (w odcieniach szarości) plik .bmp o rozmiarach 64x64 i nazwie symboln.bmp (gdzie n odpowiada liczbie od 1 do 16). Obraz ten będzie można następnie w normalny sposób wybierać jako emblemat gracza/ tatuaż chowańca.

Gdy zechcesz wrócić do domyślnych emblematów/tatuaży, wystarczy, że skasujesz pliki swoich obrazów z powyższego katalogu.

Rada: Aby osiągnąć najlepsze wyniki, projektuj swoje emblematy na czarnym tle.

Z tego co pamiętam, w Paincie wybierasz Zapisz jako\Monochromatyczna mapa bitowa. A jak nie to obraz\atrybuty\Czarno-biały

PS. Fajny masz odnośnik do WWW, EX. Będzie kiedyś działał?

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 3:28 pm Powrót do góry

Aero, proszę, nie tutaj! ;P

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Trinity
Nawrócony

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 6:47 pm Powrót do góry

Dzieki wszystko się juz wyjasnilo Nie potrzeba mi juz "readme". Wlasnie w paincie był problem i mimo zapisania w skali szarosci, tatuaz nie dzialal

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 7:22 pm Powrót do góry

No, nie ma sprawy to drobiazg.

Ps. Aero jakbyś nie wiedział, to jest skót od "Wielki Włochaty Wielbłąd" : : A co tam słychać w twoim nowym klanie "Radiant" ?

besn
Wyznawca

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 7:55 pm Powrót do góry

wybrałeś ex men odpowiedni temat do rozmów na ten temat o tatuażu ..

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 8:48 pm Powrót do góry

No dobra, ale czy ten Wielki Włochaty Wielbłąd będzie kiedyś działał, czy tylko tak dla picu dałeś ten link? A w Radiancie dobrze, nowi (w tym ja) muszą tylko nabrać więcej praktyki (Frosty powiedział, że wiem już wszystko, potrzebna mi tylko praktyka, żebym wiedział co kiedy zrobić i żeby moje reakcje były szybsze [tak nie mówił, tyle sam wywnioskowałem ] *dumny* ).

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 9:49 pm Powrót do góry

Aero, przeniosłeś się do innego klanu???!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Fawkes
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 7:34 pm Powrót do góry

To by była zdrada stanu

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 9:29 pm Powrót do góry

Ten "Wielki Włochaty Wielbłąd" będzie kiedyś działał. Mam już stronke gotową. Pracował nad nią Wilu z mojego klanu, ale grafika na niej nie wygląda najlepiej, dlatego narazie zaczekam z wrzuceniem jej na server.
A propo klanu to zdradą, bym tego nie nazywał, sam jestem w dwóch klanach, a akurat klan Radiant nie gra dla rankingu, także nie ma w nim konkurencji

Aero
Administrator

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 10:27 pm Powrót do góry

A ITFC jest chyba w 5-6 klanach (w tym TEA) BTW: tutaj masz sporo członków, że tak powiem, nieaktywnych A Radiant w pewnym sensie gra dla kredytów - naszym celem jest jednak tylko pierwsza dziesiątka (oczywiście nie zaszkodzi lepiej), żeby pokazać, że ten klan wciąż istnieje.

BTW: Co ty masz za łącze, EX? Masz dynamiczny IP? A użytkowników z nickami Trinity i pallant²ºº to chyba znasz osobiście?

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 1:12 am Powrót do góry

To ITFC jest w 5-6 klanach.. Hmm nawet nie zauważyłem, jeśli nie zacznie grać to go wyrzucę z klanu, zresztą on chyba postanowił podołączać do wielu klanów, a potem zniknąć na wieki. Znam swój klan i nie musisz mi wypominać ilu nieaktywnych mam członków (bez skojarzeń) Otóż przeczytałem te podania i postanowiłem ich przyjąć do klanu, dać im szansę Teraz zobaczymy co z tego będzie Pierwsze efekty są już widoczne, straciliśmy około 14 kredytów. A co t7y zrobiłeś dla Forum-pl ?, Frosty (z Radiant) napisał, że podobno jesteś EX-liderem z forum-pl (czyli zostawiłeś nas) czy te informacje są prawdziwe ?

Ps.
O co ci znowu chodzi? Numer telefonu już się wyjaśnił, a teraz IP.
Proszę bardzo mój IP: Adres IP. . . . . . . . . . . . . : 212.126.26.51
Tylko ja korzystam z forum na tym komputerze, a internet szerokopasmowy ma już prawie cała ulica, watpie jednak, zeby mieli ten sam IP
ps2. Apropos strony klanu, to zamiast się nabijać, mógłbyś lepiej pomóc w ramach dobrych stosunków między naszymi klanami

Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 10:22 pm Powrót do góry

Nie zostawiłem FPL, nie miałem czego zostawiać. Selion z tego co mówiła jest zajęta, ty masz swoje TEA. Dlatego przeniosłem się do Radiantu - tam mam przynajmniej szanse na aktywny udział w turniejach. Zbliża sie właśnie Wave Tournament - możesz zapisać TEA (jest jeszcze kilka miejsc), wejdź na boards.bwgame.com forum multiplayer.

Co do IP: zobacz, jakie ja mam info:

Kod:

Informacja o IP

IP dla tego postu
 212.126.26.46 [ 6 Posty ] [ Szukaj IP ] 

Użytkownicy piszący z tego IP
 EX_Men [ 6 Posty ]   

Trinity [ 2 Posty ]   

pallant²ºº [ 1 Post ]   

Inne IP, z których pisał ten użytkownik
 212.126.26.47 [ 16 Posty ] [ Szukaj IP ] 

212.126.26.87 [ 3 Posty ] [ Szukaj IP ] 

212.126.26.70 [ 3 Posty ] [ Szukaj IP ] 

212.126.26.45 [ 2 Posty ] [ Szukaj IP ] 

212.126.26.13 [ 1 Post ] [ Szukaj IP ] 

Nie ważne

A co do strony TEA: powiedz, gdzie ja sie nabijałem. A nie pomogłem, bo nie pisałeś że potrzebujesz pomocy

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2002 4:45 pm Powrót do góry

[code]kod[//code]
IP...
[code]kod[/code]
No przeciez sam widzisz, czy ja jestem elfem z zaczarowanego lasu czy jak, a moze mam komputer na falach elektromagnetycznych

Cytat:
możesz zapisać TEA (jest jeszcze kilka miejsc)

Ehh.. Mógłbym to zrobić i nawet zebrać jakąs grupę gdybm miał czas to nawet mógłbym znowu zacząć pisać na bordach, ale nie mam ani porządnej grupy ani czasu.. A na dzień dzisiejszy TEA wcale nie ma strony : to znaczy to co miało byłć stroną wcale nią nie było, a było czymś innym.. sprawdzałem to na szkolnym komputerze. Także jeśli nie ma w ogóle strony to nie ma w czym pomagać : :

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: