Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Zmiany
Idź do strony 1, 2  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aero
Administrator

PostWysłany: Wto Sie 27, 2002 6:58 pm Powrót do góry

No więc ostatnio trochę było bałaganu, nie działały adresy Cenegi, jedynie jakieś stare IMGroup. Teraz jest chyba wszystko dobrze - wygląda na to, że Cenega zmieniła adresy swoich oficjalnych stron na http://fans.cenega.com . I chyba dobrze - 1. jest krótkie 2. fajnie brzmi 3. ma samo .com na końcu . Trochę jeszcze będzie bałaganu - trzeba pozmieniać (chyba) linki na głównej stronie. Ale forum jest już w zasadzie do użytku i nie licząc błędów samej Cenegi, na które nie mam wpływu, wszystko już powinno działać
Pozostaje jeszcze sprawa układu. Jak większość zapewne wie, przed tymi wszystkimi kłopotami wprowadziłem nowy układ na forum: były kategorie Black & White - do wszelkich dyskusji o B&W, zarówno single player jak i MP, także sprawy jak opowiadania fan-fiction, różne problemy z grą etc; Creature Isle do dyskusji o dodatku i forum Off Topic do dyskusji o rzeczach innych niż B&W. Chciałbym znów to wprowadzić, tyle że teraz zrobiłbym wszystko trochę inaczej: wprowadziłbym te 3 kategorie, na nich zakładalibyście nowe tematy (jeśli będzie taka potrzeba ). Starych działów nie zamknąłbym od razu, żebyście mogli pokończyć już rozpoczęte tematy, tyle że bez zakładania nowych. Również zmieniłem podejście do OT, czyli Off Topicu (częściowo pod wpływem for na boards.bwgame.com). Ewentualne komentarze OT (np. jeśli ktoś ma do powiedzenia coś śmiesznego, co mu się skojarzyło) mogę tolerować, ich się w zasadzie nie da pozbyć. Ewentualny odpis na to też może być, ale potem znów powinniśmy wrócić do tematu. Nie może być tak że zupełnie zeszliście z tematu. Inaczej to po prostu nie ma sensu, to są fora B&W, od dowolnych tematów są komunikatory jak GG, chaty (chociaż i tak większość ma określony temat rozmów) itp. Za to spamu nie będę tolerował, jak również (co już pewnie wszyscy doskonale wiedzą ) odpowiedzi typu "", "Fajnie" itp.

Więc co, mam się wziąć do roboty?

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Wto Sie 27, 2002 10:30 pm Powrót do góry

mi tam pasuje, ale czy adres strony klanu sie zmienił? a jesli tak, to podaj tej nowy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 8:36 am Powrót do góry

http://fans.cenega.com/bw/klan/ - nie domysliles sie ? ;D

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
ASBogiem
Nawrócony

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 9:28 am Powrót do góry

Fajny adres zgadza sie latwiej zapamietac od okolo 1 - 2 tygodni niemoglem wejsc na forum a tu mnie wybawil Fredi o dzieki ci podal mi linka i wrucilem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 11:13 am Powrót do góry

no ludzie .. co wy robicie z tym forum ze co 2 tyg. slysze ze nie dziala albo ze zmieniacie adres ??

ASBogiem
Nawrócony

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 1:45 pm Powrót do góry

mi to zbytnio nieprzeszkadza ale sadze ze teras niebendzie juz takich zmian [ moze nareszcie ] ale nieche sie chwalic ale dzisiaj znalazlem sobie 3 godzinki wolnego czasu i przeszedlem Ci

Noiprox
Guru

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 6:51 pm Powrót do góry

w tym Nochal dzieki mojej radzie

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
besn
Wyznawca

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 7:24 pm Powrót do góry

nowe forum przpadło razem z moim profilem ale sie ciesze ")

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
ASBogiem
Nawrócony

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 8:36 pm Powrót do góry

dzieki tobie tez noiprox przeszeedlem nochala dzieki ci

ASBogiem
Nawrócony

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 8:37 pm Powrót do góry

dzieki tobie tez noiprox przeszeedlem nochala dzieki ci

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 11:46 pm Powrót do góry

Aaaach... jak dobrze znowu znaleźć się w domu...

Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 12:01 am Powrót do góry

O tym pisałem poprzednio, na tym skasowanym forum: po napisaniu wiadomości patrzcie czy przypadkiem nie zrobiły wam się dwie, i w razie czego usuńcie jedną.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 11:51 am Powrót do góry

wiem aero ze masz kupe roboty pracujac nad tym forum .. ale w razie ostatecznosci ty tez mozesz je usuwac

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 3:42 pm Powrót do góry

Akurat póki co, nie mam tu żadnej roboty. Oczywiście, mogę usuwać, tych tutaj nie usunąłem, żebyście widzieli dlaczego to piszę. Każdy powinien pilnować swoich wiadomości.

A co do twojego podpisu, Zerat: już ci odpowiedziałem, my NIC nie robimy, że to forum się psuje. Cały czas są to problemy z serwerem, na które my nie mamy wpływu, więc zastanów się co piszesz.

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 5:25 pm Powrót do góry

podpis zmieniony .. mam nadzieje ze lepszy ??
co do glupich postow (nie tylko powtorek) czyli usmieszki i "oki" to wiesz doskonale ze z tego niko tu z obecnych nie wyleczysz .. przykladem jest nomis i ja .. mamy troche tych juz nie istnejacych postow z czego ponad jedna trzecia to usmieszki lub "czemu inni nie odpisują na wszystkie tematy jak my ??"

Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 5:57 pm Powrót do góry

Co wy robiliście na starym forum jak mnie już/jeszcze nie było mnie nie obchodzi. Mówię o tym co jest teraz. Z resztą nie gadaj, według mnie już coraz rzadziej ludzie piszą takie krótkie bezsensowne posty.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 10:17 pm Powrót do góry

O ile pamiętam jak ciebie nie było, to nie myło też frediego, Meee, i innych. A jak nie było ich, to nie było za krótkich postów. Był czas, że na forum byliśmy TYLKO ja i Zerat, ale wtedy zawsze było o czym pogadać i nie było głupich postów... Przynajmniej nie za dużo .

besn
Wyznawca

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 9:11 am Powrót do góry

hmm, skoro forum sie tak często psuje możemy przecie zrobić własne forum dyskusyjne .. sie zrobi jakis serv i forum przecie to nie problem .. co wy na to he?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 3:04 pm Powrót do góry

nomis .. tylko czesciowo masz racje .. ja pamietam ze chcielismy ruszyc forum po tym zwisie ... byl stan z 11 listopada wiec pisalismy na wszystkich topicach a inni odpisywali tylko na pierwsze 20 z kazdego dzialu wiec napewno czesc z naszch postow sie znacznie powtarzala

co do posta wyzej zakladanie juz chyba 4 forum o B&W nie ma zadnego celu i tak jest to logiczne ze nikt tam nie bedzie gadal o grze tylo o tzw. "off topic"

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 3:25 pm Powrót do góry

58nomis napisał:
O ile pamiętam jak ciebie nie było, to nie myło też frediego, Meee, i innych. A jak nie było ich, to nie było za krótkich postów. Był czas, że na forum byliśmy TYLKO ja i Zerat, ale wtedy zawsze było o czym pogadać

Aha, czyli wszystko się zepsuło jak przyszli inni?

Zerat napisał:
co do posta wyzej zakladanie juz chyba 4 forum o B&W nie ma zadnego celu i tak jest to logiczne ze nikt tam nie bedzie gadal o grze tylo o tzw. "off topic"

Wyjąłeś mi to z ust.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 5:26 pm Powrót do góry

Nie żebyście to wy wszystko popsuli , ale jak zrobił się tłok, to z miejsca posypały się puste posty .

Noiprox
Guru

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 6:46 pm Powrót do góry

puste posty pixza ci, co nie maja nic do powiedzenia... to zdanie jest dwuznaczne.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 7:39 pm Powrót do góry

Nno nie koniecznie. Jak nie masz nic do powiedzenia, to piszesz "". I to jest właśnie pusty post .

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 9:04 pm Powrót do góry

58nomis napisał:
Nno nie koniecznie. Jak nie masz nic do powiedzenia, to piszesz "". I to jest właśnie pusty post .

Ehm czy nie to właśnie Nox miał na myśli?

BTW: nie zrozumiałem dwuznaczności, Nox

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 11:05 pm Powrót do góry

Mi się wydawało, że Nox poprostu zbyt dosłownie zrozumiał słowo "pusty" .

Buahaha
Wyznawca

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 8:22 am Powrót do góry

ASB a podziekowania mi to co ? D

Noiprox
Guru

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 8:51 am Powrót do góry

wiec dwuznacznosc tego zdania:
pierwsze znaczenie - nie ma nic do powiedzenie = czyli nie ma pomyslu co napisac
drugie znaczenie - nie ma nic do powiedzenia = no... przenosnia. znaczenie podobne do "nie ma slowa" jak w "ryby i dzieci slowa nie maja"

Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2002 8:50 pm Powrót do góry

Nie odpowiedzieliście mi w końcu na pytanie: chcecie nowy układ czy nie? Proponowałbym działy Black & White, Creature Isle i Off Topic. A może wiecie co? Moze po prostu Black & White i Off Topic. Albo jeszcze inaczej, możecie podawać propozycje (z uzasadnieniem ). Jakie byłyby z tego korzyści? No więc popatrzcie: po tym jak forum ruszyło ponownie (po zmianie adresu) dyskusja toczy się w trzech kategoriach: Chowańce, Sprzęt i Inne. Ale wszystkie są o B&W. Więc spokojnie możnaby zmieścić je w jednym dziale, zwłaszcza, że narazie nie ma ich tak dużo. Rozdzielenie na wiele działów było dobre kiedy to forum było często odwiedzane i byłoby za dużo nowych tematów, gdyby był jeden dział. Ale teraz spokojnie możnaby stworzyć właśnie taki dział - B&W. Pisalibyście w nim i o problemach technicznych, i z przejściem gry, i o multiplayer, także rzeczy typu problem ze zrobieniem tatuażu lub nawet opowiadania (chociaż strona Noiproxa chyba wystarcza ).

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2002 9:05 pm Powrót do góry

Dla mnie NAJLEPIEJ byłoby gdyby wróciło stare forum... A jak nie stare, to jak najbardziej podobne do tamtego. I to jest właśnie moje idealne forum.

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2002 9:20 pm Powrót do góry

Biorąc pod uwagę, że o B&W nie pisze się już tyle co kiedyś, koncepcja dwóch działów wydaje się dobra... z drugiej strony wchodząc na forum i widząc tylko dwie alternatywy tematów, będzie się wydawało jakoś tak.. pusto, więc nie mam określonego zdania na ten temat... w takim razie raz się okażę konformistą i pójdę za głosem większości. Została jeszcze tylko jedna interesująca mnie kwestia... czy topiki ulegają przedawnieniu? Np. jeśli już nikt nie odpowiada na dany temat możnaby go zamknąć i umieścić w jakimś poddziale....

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: