Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
?!?!?
Idź do strony 1, 2  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Sie 25, 2002 12:17 am Powrót do góry

Nie wiem co się dzieje, działa stare forum (przed zmianą podziału na kategorie), dobrze, że chociaż to. Jak tylko tamto zacznie działać, dam znać, a póki co, możecie ewentualnie pisać tu. Tyle, że forum jest prawie martwe, nie wiem nawet kto to czyta.

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Pon Sie 26, 2002 5:41 pm Powrót do góry

ja! ja czytam!!! a wogole to własnie, co sie dzieje... ostattnio cały czas sie cos sra...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 11:50 am Powrót do góry

prawdziwe forum B&W upadlo w grudniu 2001 co pamietaja wszyscy weterani wiec co soe dziwic ze jego wielokrotne reanimacje tylko pogorszają sprwe

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 6:22 pm Powrót do góry

Powtarzam po raz kolejny: to nie moja ani nie nasza (forumowiczów) wina, że forum upadło. To przez problemy techniczne forum, na które nie mielismy większego wpływu, lub przez problemy Cenegi vel IMGroup, na które wpływu nie mieliśmy tym bardziej.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
ASBogiem
Nawrócony

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 8:45 pm Powrót do góry

to forum co bylo ostatni bylo extra poniewaz byl dzial OFF TOPIC
i tam sie najlepsze rzeczy dzialy ...
a pozatym to niezdozylem przeczytac na tamtym forum wszystkich postow

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 11:49 pm Powrót do góry

A ja uważam, że początek końca forum to 1 czerwca. Wtedy zamiast starego dobrego forum pojawiło się... TO.

Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Sie 28, 2002 11:55 pm Powrót do góry

To mówił mniej więcej Marc Grab: "jest już nowsza wersja forum, dlatego ci z PHPBB robią celowo takie błędy, chcą zmusić użytkowników do używanie najnowszej wersji forum."
Gdyby to ode mnie zależało, to może bym i zainstalował stare forum. Z resztą, to imo jest lepsze, ma wiecej funkcji. A może nadal chodzi Wam o kolor???

Ostatnio zmieniony przez Aero dnia Czw Sie 29, 2002 1:48 am, w całości zmieniany 1 raz

.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 12:13 am Powrót do góry

Tak, to może być kolor... Nie czuć klimatu wogóle... Jakoś nie pasuje do strony... No i ... Ludzie się zmieniają za szybko przychodzą, odchodzą..

Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 1:45 am Powrót do góry

Mogę popracować nad nowym, w miarę podobnym do starego. Albo po prostu ściągnąć jakiś gotowy, w ciemnym klimacie, jest tego dużo. Jedynym problemem jest w zasadzie to, że aktualne kolory dobierałem razem z Anią, ona jest czuła na tym punkcie, tak po prostu zmieniając skin mógłbym ją urazić (tak mi się wydaje). Tak więc tylko zgoda Anii i nowy skin załatwiony

PS. Nie działa mi opcja "Loguj automatycznie przy każdej wizycie" czy jakoś tak. Wy też to macie, czy to ja mam źle cookies ustawione?

Noiprox
Guru

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 10:14 am Powrót do góry

znaczy masz na mysli to niebieskie?

a to logujmnie przy kazdej wizycie... juz duzo osob na to narzekalo na innych phpBB chodzi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 11:48 am Powrót do góry

na innych forum tez to nie dziala .. mamy na lanie pewne forum i tam ta opcja tez nie dziala
Aero .. wiem ze dbasz o forumowiczow ale chyba nie boisz sie dziewczyny .. a powazniej .. to potrzeby jednostki sa wazniejsze od potrzeby wiekszosci

Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 3:35 pm Powrót do góry

Cytat:
potrzeby jednostki sa wazniejsze od potrzeby wiekszosci

Nie na odwrót? Z resztą jaka potrzeba większości? Narazie nikt nie odpowiedział jasno na moje pytanie w poprzednim poście, wiec nie wiem o jakiej większości tu mówisz. A Selion jest dla mnie ważniejsza niż całe to forum.

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 5:28 pm Powrót do góry

bardzo przepraszam .. rzeczywiscie sie pomylilem ... ale skoro wolisz ja od forum (bez obrazy dla panienki) to zrob tak jak ja: olej forum .. zrob oficjalne porzegnanie zachowaj maila lub nr. gg do niej i po sprawie

Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 5:51 pm Powrót do góry

Nie napisałem też że forum nie jest dla mnie ważne. Po prostu Selion wymyślała ze mną te kolory, a ponieważ wiem że ona jest wrażliwa, mogłaby się obrazić gdybym tak po prostu wprowadził nowy wygląd.

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Czw Sie 29, 2002 8:14 pm Powrót do góry

To dziwne.. przeszkadzają wam kolory na forum tak?
Jakby było tak jak dawniej, to na pewno byście wrócili.. wszędzie roiłoby się od nowych forumowiczów, powstawałyby nowe topici i w ogóle.. jakoś trudno mi w to uwierzyć. Po prostu B&W powoli odchodzi w niepamięć, poznaliście tutaj nowych ludzi i wolicie z nimi rozmawiać na np. gg niż na forum itp.. takie jest przynajmniej moje zdanie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
besn
Wyznawca

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 9:04 am Powrót do góry

hmm, ja z nikim kogo tutaj poznałem nie gadam na gg i nie mam maila .. no jedynie ex men ale go spotkałem w grze ..

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 12:20 pm Powrót do góry

Aniu, nie obraz sie (ty tez Aero)... ale jak mamy tu zamiast na gg skoro jest tutaj zabronione gadanie o czymkolwiek innym niz BnW?

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 3:05 pm Powrót do góry

Już pisałem, zmieniłem swoje nastawienie do OT. Jeśli ten off topic będzie ciekawy i będziecie się go trzymać, to spox. Nie znoszę tylko spamu, odpowiedzi typu "" itp. (a i tak przecież nie dam bana jak komuś się zdaży raz lub dwa). Z resztą, zadałem pytanie czy chcecie żebym znów zrobił taki układ jak wtedy - B&W, CI, OT (a może inny), a wy nie odpowiedzieliście. Co ja będę się dopraszał od odpowiedź, sami musicie dbać o swoje interesy, jeśli chcecie kategorię OT to po prostu to napiszcie.

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 3:17 pm Powrót do góry

tak jak wspomniala Selion to forum jest puste dlatego ze w B&W juz niewielu gra, ja gralem jakies 5 czy 6 miechow najbardziej mnie dziwi nomis ktory wciaz zapewne utrzymuje ze B&W theme park i theme hospital nigdy mu sue nie znudza no ale jest niewiele gier w ktore sie gra dluzej niz 1 rok (pomijam MMORPG)
rozmawiam czasami z niektorymi z weteranow tego forum np. MEE, Assassin, Darek i Elvin i z tego co slysze to oni teraz graja w lepsza strategie niz B&W a konkretnie warcraft3
kolejnym dowodem upadku tego forum jest to ze gdy zajzalem tu pare dni temu i odpisalem na te 2 tematy Zmiany i ???? to co teraz tu wchodze to tylko w tych tematach cos jest dopisdane

Noiprox
Guru

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 4:58 pm Powrót do góry

nie, Nomisowi sie znudzil BnW. chyba tylko ja i Aero zostalismy no, i byc moze jeszcze Ania (nie wiem czy jej sie znudzilo, daltego mowie ze byc moze)

besn
Wyznawca

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 5:13 pm Powrót do góry

a ja to co ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 5:15 pm Powrót do góry

a ciebie to nie znam znaczy znam, ale baaaaaaaaaaardzo malutko (wiem jakiego masz nicka ;D)

besn
Wyznawca

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 5:17 pm Powrót do góry

aha. to poznaj hehe polecam sie :

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 5:41 pm Powrót do góry

Nie, BW mi się nie znudził! Złe określenie, bo dobrze wiem, że w każdej chwili mogę wrócić do BW. Tak samo jak do Theme Parka, a do Theme Hospitala już znowu wróciłem!
Warcraft3??? To jest... to jest... jedna z głupszych gier w jakie grałem! A już zwłaszcza te filmiki... Są nie do zniesienia!

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 5:41 pm Powrót do góry

Kurde Zerat, że tobie się znudziło B&W i nie podoba ci się to forum to twoja sprawa, ale nie dołuj innych!!! Jeśli tak, to po prostu stąd idź. Niewielu gra? Widać tylko Polaków, forum bwgame wciąż ma pełno ludzi. A ilu ludzi gra, widać po rankingach na clans.bwgame.com . "jest niewiele gier w ktore sie gra dluzej niz 1 rok " Chciałeś powiedzieć "jest niewiele gier w które ja gram dłużej niz 1 rok" tak? Bo są ludzie, których jakaś gra wciąga i grają w nią długo, wciąż odkrywajać nowe rzeczy. Czy możesz powiedzieć, że nie grasz w B&W, bo już wszystko w niej odkryłeś?
Wiesz, tak się składa, że 3/4 z tych "weteranów", których wymieniłeś, to bracia, więc nic dziwnego że grają w tę samą grę.

Zerat napisał:
kolejnym dowodem upadku tego forum jest to ze gdy zajzalem tu pare dni temu i odpisalem na te 2 tematy Zmiany i ???? to co teraz tu wchodze to tylko w tych tematach cos jest dopisdane

Tak, ludzie tu nie piszą, bo ty ich odstraszasz postami jak ten ostatni. Wiesz, wcześniej nigdy się z tobą nie kłóciłem, a wręcz mieliśmy najbardziej podobne poglądy na forum. Ale teraz mnie dołujesz.

Edit:

No właśnie, miałem skomentować to:

Zerat napisał:
lepsza strategie niz B&W a konkretnie warcraft3

Zgadzam się, W3 jest lepszą strategią niż B&W, a to dlatego, że

B&W nie jest strategią!!!!!

PS. Zerat, naprawdę jedna kropka w zdaniu nie zaszkodzi

besn
Wyznawca

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 6:01 pm Powrót do góry

no to chłopaki zbieramy sie i jedziemy zagramy .. ja z aero ( wiadomo ze aero bedzie nosił tylko drewno do spichlerza )

Noiprox
Guru

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 6:52 pm Powrót do góry

Nomis, to bardzo przepraszam, ale wydaje mi sie, ze kiedys mi napisales dlaczego nie chcesz ze mna pograc w BnW

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Sie 30, 2002 7:45 pm Powrót do góry

Możlie Nox, może nawet powiedziałem, że mi się znudziło, ale teraz nie lubię tego słowa (zwłaszcza w przypadku tych trzech gier).

Noiprox
Guru

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 8:54 am Powrót do góry

ok, no to teraz "nie chce ci sie grac" w BnW, a nie ci sie znudzilo?

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 10:25 am Powrót do góry

No może nie "nie chce mi się grać", ale "chwilowo nie gram" .

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: