Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
The_Eden_Angels - Klan Black and White szuka członków :D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 26, 2002 4:16 pm Powrót do góry

Selion napisał:
Przychodzi qmpel do kolegi, widzi jego komputer i mówi "ale złom", a kolega na to "lepszy od Twojego grata", a nawet nie wie, czy on w ogóle posiada komputer.

W tym wypadku powiedziałbym, że to ten który mówi 'ale złom' jest głupi, bo jeśli sam w ogóle nie ma komputera, to nie powinien śmiać się z tych, którzy mają jakikolwiek.[/list]

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Lip 26, 2002 7:29 pm Powrót do góry

A może on ma komp? Napisalam: "a nawet nie wie, czy on w ogóle posiada komputer". Chodziło o przesłanie.. no wiesz, każda bajka ma swój morał

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Lip 26, 2002 7:41 pm Powrót do góry

Przychodzę do Selion i mówię jestem najlepszy, a Selion na to nie ja jestem najlepsza, a nawet nie wiem czy Selion ma komputer - no zgadza się. Coś w rodzaju Selionowskiej Filozofii Tak Sel dobrze zrozumialem?

gg: 3807445

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 26, 2002 7:57 pm Powrót do góry

Selion, coś ci nie wyszedł ten przykład z kumplami, bo tak czy inaczej, ten który mówi "Ale złom" jest "tym złym", bo śmieje się z kompa kolegi, i wszystko jedno, co ma. Jeśli ma lepszego kompa, wtedy śmieje się z prawdopodobnie biedniejszego kolegi. Jeśli ma gorszego kompa, wtedy okazuje się głupi, bo jesli tamten ma złom, to ten ma jeszcze gorzej. A jeśli w ogóle nie ma kompa, to już jest kompletny debil - tamten przynajmniej ma kompa, nawet jeśli to złom.

I nie wiem czemu wypominasz to EX_MENowi - ten post gdzie napisał że jest najlepszy nie był poważny, a raczej przekorny. To tak jak ja pisałem "Dzisiaj wieczorem mam zamiar dokopać Selion i Nomisowi".

BTW: Ex men = były człowiek? lol

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Lip 26, 2002 8:38 pm Powrót do góry

Heh, Ex napisał, że jest najlepszy, czyli w takim razie jest lepszy ode mnie (może i miał rację, nie wiem), ale jak może to stwierdzić, skoro nie wie jak gram? Czy wy nie potraficie przenieść przykładu na zaistniały fakt? I tak wiadomo, że ja jestem od niego lepsza

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 26, 2002 11:37 pm Powrót do góry

Ooooo widzisz, sama to napisałaś. Skąd możesz wiedzieć, skoro z nim nie grałaś? Wiem, to było na żarty. I identycznie zażartował EX_MEN. Got it?

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sob Lip 27, 2002 1:45 am Powrót do góry

NOKIA, connecting people

Aero
Administrator

PostWysłany: Sob Lip 27, 2002 1:13 pm Powrót do góry

SAMSUNG DIGITall
everyone's invited

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lip 27, 2002 2:40 pm Powrót do góry

Ten przykład dobrze obrazuje sytację. Przychodzę do Selion i mówię jestem najlepszy, grałem z Shifterem blablabla, a nawet nie wiem jak Selion gra, ale z drugiej strony i ja mam rację mówiąc, że Selion uważa iż jest najlepsza bo wyraźnie chociaż nie dosłownie daje mi o tym znać poprzez odpowiedzi takie jak "Ha ha ha grałam z Shifterem, zawsze z nim wygrywam....", a sama napisała, ze Shifter jest dobry dla kobiety! Jakby tak spojrzeć na tą pierwszą stronę to na pierwszy rzut oka można by stwierdzić, iż Selion jest po prostu bez używania mocnych epitetów zatwiardziałym uparciuchem i uwielbia się ze mną droczyć : Aero użył tutaj jak najbardziej właściwego słowa, ten post jest jak po prostu przekorny. I tak wiadomo, że EX_Men i Selion są najlepsi

P.S. Ksywka EX pochodzi bardziej od słowa Extreme, ale jak komuś pasuje były człowiek to może być i tak.

gg: 3807445

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sob Lip 27, 2002 3:46 pm Powrót do góry

Ależ oczywiście, że uwielbiam się z Tobą droczyć, taka moja kobieca natura
A Shifter nie jest dobry dla kobiet, ja go tylko proszę, żeby był, ale moje prośby nie są (niestety) wysłuchiwane.
"zatwiardziałym uparciuchem" ? Heh, trafiłeś w dziesiątkę, taka właśnie jestem... rozkaprzyszony czternastolatku

Nie martw się, ja się kłócę z ludźmi, których lubię, taki mały paradox, ale abstrakcja czasem przydaje się w życiu.

Noiprox
Guru

PostWysłany: Wto Sie 27, 2002 6:09 pm Powrót do góry

haha, ale sie zrobila dyskusja to wlasnie lubie chyba wracam na forum

Aero
Administrator

PostWysłany: Wto Sie 27, 2002 7:30 pm Powrót do góry

Mam nadzieję iż wiesz, że to jest dyskusja sprzed miesiąca

Edit: cieszę się, że wracasz, mam nadzieję, że to forum szybko wróci do dawnej świetności No, może aż tak to już chyba nie będzie przed premierą B&W2, ale... Eh, czas pokaże

Noiprox
Guru

PostWysłany: Wto Sie 27, 2002 7:41 pm Powrót do góry

o kurde, a wydawalo mi sie ze swieze te posty sa

Aero
Administrator

PostWysłany: Wto Sie 27, 2002 8:35 pm Powrót do góry

Nie, to jest stare Pewnie zmylił cię ten mój post na public board Forum-pl. Ten post EXa nie był nowy, po prostu przypomniałem sobie, że EX też kiedyś pisał coś takiego jak ja z tym "Mnie lubi bardziej" więc i jego powinieneś skomentować

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: