Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
The_Eden_Angels - Klan Black and White szuka członków :D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fawkes
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 1:18 pm Powrót do góry

Nie Rubcie z tego forum biura natrymonialnego :

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Odpowiedz z cytatem
Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 1:21 pm Powrót do góry

FOrum to Forum przeciez mozna cos oglaszac i pytac sie
NIE?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 7:03 pm Powrót do góry

A kto powiedział, że to biuro matrymonialne? To rozmowa z Selion już zaczyna przeistaczać się w kłotnie... Sorka wszystkich jeżeli to tak wyszło, miało byc o klanie...

O klanie :
BUUuu Lisek nie rozumiem to chcesz być w klanie, a nawet nie napiszesz na maila... Zresztą po pierwsze ty masz chyba CI, a podobno wtedy patch nie działa (Shen-Shung też nie może przez to grać), a po drugie zmieniłem trochę zasadę przyjmowania do klanu ponieważ od kiedy jestesmy w pierwszej 20-stce, chce w nim być pełno tak zwanych "nOObs", którzy w ogóle nie chcą grać.... Także teraz klan przeskoczył z nOObs na doświadczonych graczy, których nie będę już trenować... Po trzecie teraz na przykład przydał by się ktoś kto by pomógł mi w zrobieniu strony klanu.... Kogoś takiego trudno znaleźć nawet na bordach na oficjalnej stronie

gg: 3807445

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 7:11 pm Powrót do góry

Kto powiedzial ze chce byc w klanie
ja po prostu sie pytam czy mnie potrenujesz bo powiedziales ze 2 godz z toba i jestem mistrz

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 7:31 pm Powrót do góry

1.30 i bedziesz dobrym graczem to kiedy gramy? Oops ale i tak nie zagramy bo ty nie masz patcha, a ja mam....

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 7:35 pm Powrót do góry

ale bede mial

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 11:04 pm Powrót do góry

A co to mnie obchodzi, że będziesz miał wszyscy chcą treningu, 100 za godzine...

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 11:39 pm Powrót do góry

TAAAAAAAAAAAAA
serio
niewierze
chcesz to przyjedz do mnie to mozesz dostac 100 ale kopow
wiem ze to za ostro zabrzmialo
ale musialem sie na kims wyrzyc

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 12:03 am Powrót do góry

"Nie wierze" piszę się osobno o właśnie tak jak tu widzisz, a jaką ocenę miałeś z Języka Polskiego? Chodziłeś w ogóle do szkoły? A jak musisz się wy(Ż)yć to wy(Ż)yj się na poduszce!

.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 12:34 am Powrót do góry

Ach, proszę, mamy tu wielbiciela polskiej gramatyki! A skoro taki dokładny jesteś, to wypiszę ci teraz parę twoich kwiatków tylko z tego topicu:

...100 za godzinę
...i będziesz
zna prawie wszystkie cuda oprócz tylko jednego cuda - to chyba też jakiś błąd, no nie?
...będę spłacać!
...na stronęówną.

Tak, to było to, co zauważyłem na tej stronie. Musisz najpierw pisać doskonale, żeby zwracać komuś uwagę o takie małe błędy.

I nie wymieniaj mi moich błędów, bo sam wiem, że robię ich sporo. Chciałem tylok pokazać, że tak samo tobie można coś zarzucić i, że nie tylko ty umiesz wyławiać błędy.

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 12:48 am Powrót do góry

To się nazywa nie używanie polskich znaków, a ja chciałem tylko zwrócić uwagę na wasz brak edukacji ...

.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 1:42 am Powrót do góry

Ekhm... Nie wkurzyłem się wyłącznie dlatego, że ten uśmieszek może łagodzić post. Zastanawiaj się nad tym, co piszesz.

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 1:44 am Powrót do góry

EX_Men, popelniasz bardzo duzo bledow stylistycznych, skladniowych, gramatycznych i w ogole, a widzialam takze raz czy dwa bledy ortograficzne. Musze przyznac, ze jestes megalomanem, Twoje teksty sa godne rozkapryszonego czternastolatka. To jest forum i tu nie jest wazne, ze ktos ma problemy z polskiego. Mozna go upomniec, ale nie drwic z niego. Zapamietaj to na przyszlosc

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 3:51 am Powrót do góry

...

Ostatnio zmieniony przez EX_Men dnia Wto Lip 23, 2002 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 11:46 am Powrót do góry

Jase, ze robie wiele bledow, ostatnio gdzies pisalam stopki przez u, zamiast rzadko to zadko, ale kto nie robi bledow??? Dlatego wlasnie pisze, ze to jest forum, gdzie ludzie moga wyrazic swoje zdania, opinie... to nie strona, na ktorej mozna sie popisywac swoimi umiejetnosciami z jezyka polskiego, mozna kogos poprawic, jesli jego bledy sa wyjatkowo razace, ale nie o to tu chodzi. Ja nie uwazam, ze jestem najstarsza, nie znam przeciez tu wszystkich i to nie ja pisze, ze jestem najlepsza jak robisz to ty. Co do tego: 'jesteś nerwową, zasdrosną ślepą karierowiczką ...' niestety jestem nerwowa i to bardzo, zazdrosna? Hmmm... raczej nie, nie ma rzeczy, ktorej bym zazdroscila ludziom, bo mi niczego na razie nie brakuje, co do ślepa, to nie używaj tego slowa, bo moja siostra jest niewidoma i osobiscie bardzo nie lubie tego wyrazenia, karierowiczka... o jak najbardziej, zawsze do czegos daze, zawsze chce cos osiagnac, taka juz jestem. "Po trzecie uważam, że wypowiadasz się jak smarkata gówniara z mlekiem pod nosem", fakt, czasem sie tak zachowuje, ale zazwyczaj mam bardzo powazne sporzenie na zycie. Ja cie atakuje???? Pokaz mi gdzie, ja tylko odpowiadam na twoje posty, taki mam juz styl pisania, troche protensjonalny, ale nic na to nie poradze. Niom, to chyba wszystko.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 11:57 am Powrót do góry

Rany, EX, jakbyś był tutaj w lutym, to byłbyś chyba najmłodszym zawałowcem świata. Był tu Zerat, dyslektyk, fajny gość, ale na jeden wyraz robił 2 błędy. Gdybyś wypominał mu każdy błąd, miałbyś więcej postów ode mnie.

Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 7:00 pm Powrót do góry

LOL dawno nie widziałem tak ciekawego topicu Już zapomniałem na co miałem odpisać, hehe. Co do kredytów, nic dziwnego, że dostałeś 0, od kilku dni jeb**y system kredytów nie działa. Pewnie LH postanowiło zaoszczędzić na tych dwóch kompach.

EX_MEN, jak się 'szkoli' chowańca na pewnych mapkach, to nic dziwnego, że jest wielki i zna wszystkie cuda. My jesteśmy uczciwi i jak widać będąc uczciwym można także daleko zajść. Z Shifterem grałem raz i przegrałem (bomb) właśnie przez jego chowańca. Ale teraz będąc czerwonym przechodzę potyczkę (no wiem, AI kompa jest żałosne, ale ...) w 20 minut bez użycia chowańca EX_MEN musimy kiedyś zagrać na bombardment, tylko lepiej z własnymi chowańcami. Wtedy co mówisz że wygrałes, u mnie to ja wygrałem Gra się rozsynchronizowała. Tak jak mówiłem - następnym razem wyłączaj wszystkie programy w trayu. Tak w ogóle to myślałem o urządzeniu czegoś w rodzaju Polskiego Turnieju B&W

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 7:11 pm Powrót do góry

Dobra cos ci powiem
ja na klawiiatorze pisze tak szybko jak ty biegasz
wiem ze to glupio zabrzmialo ale .....
ii dlatego nie zwracam uwagi na takie bledy
to bylo do EX mana (chyba)
a co do turnieju to ja jestem za

Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 7:19 pm Powrót do góry

Wcześniejszy post odnosił się do pierwszej strony. Teraz przeczytałem drugą i tylko jedno ciśnie mi się na usta: odpczepcie się od niego! A jeśli go atakujecie (tak, atakujecie, nie mówcie, że nie) to i mnie musicie, bo i ja często poprawiam innych. I wcale mu się nie dziwię - mam dosyć tych wszystkich nieuków, wykręcających się papierami. Zwykły analfabetyzm. Ja bym nie mógł zaczynać zdania od małej litery, nie zamknąc jakiegoś nawiasu, nie postawić przecinka przed 'że' itp, po prostu nie mógłbym. A co tu dopiero mówić o ortografii... Błe! A ty Nomis czepiałeś się szczegółów. Nieużywanie polskich liter to nie błąd. Sam, gdy po powrocie z forum BWGame czy z samej gry, włączam GG lub forum, przez pierwsze minuty nie używam polskich znaków. A jeśli on siedzi tyle na zagranicznych forach i czesto gra, wcale mu się nie dziwię. Z resztą jeśli jego czepiasz się za brak polskich znaków, musiałbyś także wypomnieć to Noxowi i kilku innym na forum. Ogólnie uważam, że EX_MEN pisze więcej niż poprawnie. Niewielu takich inteligentnych ludzi można spotkać w Necie. A tych nieuków wcale bym nie bronił.

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 7:41 pm Powrót do góry

I tu sie mylisz Aero, jesli ktos ma papiery na dysgrafie, to nie jest to wykrecanie sie. Dysgrafia to powazna choroba, ktos moze znac zasady pisowni lepiej niz sie spodziewasz, a mimo to bedzie robil bledy, inaczej gdy ktos mowi, ze ma dysgrafie bez wczesniejszego badania, wtedy to juz jest wykrecanie sie od nieuctwa. Ja nie atakuje Ex'a. Dla mnie nick nie ma znaczenia, ja jedynie odpisuje na posty, jesli zawiera denerwujaca mnie tresc to odpisuje bez wzgledu czy pisal to Ex, Nomis czy Ty. Nie uzywam od jakiegos czasu polskich liter, bo wowczas czesto zmieniaja mi sie samoczynnie ustawienia klawiatury i nawet przestawienie ich kombinacja: alt+shiht nic nie daje. Mysle, ze nie ma co sie klocic na temat bledow... w koncu mylic sie - rzecz ludzka. Jeszcze jedna rzecz. Napisalam cos takiego: "Twoje teksty sa godne rozkapryszonego czternastolatka". Sorry Ex za takie brutalne stwierdzenie, ale serio tak mysle, nie to, ze piszesz jakies bzdury (wrecz przeciwnie, widac, ze jestes inteligentnym chlopakiem), ale posty piszesz bardzo impulsywnie, bez wczesniejszego zastanowienia sie, moglabym Ci lepiej wytlumaczyc o co mi chodzi na pewnym przykladzie, ale zle sie czuje i ide spac.... Sayonara ^_-

.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 9:38 pm Powrót do góry

Sam Aero przyznasz, że poprwiasz tylko tych, którzy działają ci na nerwy. A jeśli ktoś, zwłaszcza nowy, naskakuje na kogoś innego, a sam nie bardzo wie, co pisze, to w większości wypadków staję po stronie starych bywalców, kórych znam. Lisek nie popełnia jakichś specjalnie rażących błędów, a jeśli już, to zdaża mu si e to bardzo rzadko. A co do np. przecinka przed "że", to dla nas są to czynności wykonywane mechanicznie, ale dla innych taki przecinek nie musi być wcale taki oczywisty.

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 6:32 am Powrót do góry

Rozgorzała dyskusja na temat błędów językowych na forum o grze komputerowej w którą przecież grają wszyscy bez ograniczeń wiekowych, a każdy nawet największy nieuk ma prawo wyrażać swoje refleksje byle by nie obrażać innych, a mnie to po prostu wkur***o, kiedy zobaczyłem taki podły zwrot "Rozkaprzyszony czternastolatek" To było cholernie podłe zagranie Selion więc uważam, że powinnaś bardziej kontrolować to co chcesz powiedzieć. Naprawdę czasami możesz trafić na kogoś bardziej wrażliwego, a ja uważam, że jestem wrażliwy i nerwowy (nadaje sie na szefa) jak cholera dla mnie to jest wada i tyle. Zresztą wiedzą o tym wszyscy moi znajomi. Wielkie dzięki Aero za wsparcie ale wszyscy macie trochę racji, bo przecież nikt nie będzie siedział przd forum ze słownikiem i zamiast rypać posty to będzie wyszukiwał każdego błędu, a jeśli ma dysgrafie to na drugi dzień zrobi go znowu. A ty Lisek jak chcesz być w innym klanie to niech cię klan trenuje, a nie ja. Poza tym ja też robię błędy ale się na nich uczę (w sumie to róbcie sobie przecież błędów ile chcecie)!!! Posty są impulsywne zauważyłem to ale ja naprawdę piszę je w pośpiechu, żeby szybko podzielić się z wami tym co wiem, a nie układam z nich wierszy. Bo nie robię gier!, nie piszę wierszy, ani nie gram z komputerem w szachy ... Postarajcie się tego nie komentować bo nigdy się nie skończymy klocic o bledy ortograficzne i zaspamujemy ten Topic.

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 7:09 am Powrót do góry

Aero napisał:
Co do kredytów, nic dziwnego, że dostałeś 0, od kilku dni jeb**y system kredytów nie działa. Pewnie LH postanowiło zaoszczędzić na tych dwóch kompach.
EX_MEN, jak się 'szkoli' chowańca na pewnych mapkach, to nic dziwnego, że jest wielki i zna wszystkie cuda. Tak w ogóle to myślałem o urządzeniu czegoś w rodzaju Polskiego Turnieju B&W

System kredytów nawala już od kilku ładnych dni. Zauważ, że zainteresowanie LH jest żadne także wszelkie oszukiwanie mogło by ujść płazem bo oni sobie siedzą na wakacjach i nie zamieścili żadnego postu, że system creds is down, ba dopiero dzisiaj maja zwołac jakies spotkanie na ten temat.. i tyle z grania. Poza tym ja nie szkoliłem kreatury klanowej na żadnej z jakis ekstremalnych map, tylko normalnie wsieci z innymi graczami.

Hmmm polski turniej B&W to niezły pomysł, bo można by wszystkich tych polskich nOObs, którzy chcą do naszych klanów dołączyć, tym zainteresować. Bo jeśli chodzi o turnieje b&w to słyszałeś o tak zwanym The Respect Tourney? na www.planetblackandwhite.com (kliknij na Clan Strength Proj.) klany które tam sa zarejestrowane biora udzial w turniejach, ale teraz kiedy wyszła poprawka wszyscy źrą się o kredyty to nie wiem czy to kogoś zinteresuje. Jakby ci przyszlo do glowy przegladac te klany to sprawdz czy jest tam THEGODSREALM? I napisz więcej na tamat turnieju

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 10:47 am Powrót do góry

Ex, masz prawo pisać: "wypowiadasz się jak smarkata gówniara z mlekiem pod nosem, która myśli, że jest najmądrzejsza i najstarsza z całego forum (...) jesteś nerwową, zasdrosną ślepą karierowiczką ... ", ale ja swojego zdania wyrazić już nie mogę, prawda? Myślisz, że mnie to nie zabolało? Nawet nie wiesz jak bardzo to odczułam. Zazwyczaj jestem zbyt dumna, żeby się do tego przyznać, więc odzczekałam chwilę, uspokoiłam się i dopiero wówczas odpisałam. Nigdy nie uważałam, że jesteś dennym człowiekiem bez uczuć, chodziło mi o pewne zachowanie, które ma ujście w pisanych przez Ciebie postach, na przykładzie wygląda ono mniej więcej tak: Przychodzi qmpel do kolegi, widzi jego komputer i mówi "ale złom", a kolega na to "lepszy od Twojego grata", a nawet nie wie, czy on w ogóle posiada komputer.
Jesteś inteligentny, więc zrozumiesz o co mi chodzi. Napisałam to (rozkapryszony czternastolatek) na podstawie postu, w którym stwierdzasz, iż jesteś najlepszy i umieszczałeś podeksty, że nie mam szans Cię pokonać. Może masz rację, ale wpierw zagrajmy raz z sobą zanim znów tak napiszesz, ok?

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 11:42 am Powrót do góry

dfobra skonczmy juz z tymi bkedami zacznijjmy dyskutowac o turnieju
Aero powiedz cos wiecej
na jego temat

Ex jezeli cie w czyms wkkurzy7lem to sory
przeprszam wszytskich ktrych wkurzylem

shen-sung
Wieśniak

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 9:01 pm Powrót do góry

ludzie ale to długie aż się czytać nie chce jedni obrażają drugich najlepiej rozstrzygnąć to w black & white
a tak co do walk polskich graczy to jestem za.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lip 24, 2002 7:57 am Powrót do góry

K***a bardzo chciałbym ale nie mam czasu się tu z wami użerać po co prowadzic jalowa dyskusje. moze pogadamy o UFO? huh?

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sro Lip 24, 2002 9:49 am Powrót do góry

Racja
a wiecie ze moj dziadek widzial UFO
hjak wiozl siano do stodeoly

Fawkes
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lip 24, 2002 9:29 pm Powrót do góry

Z moich informacji wynika że UFO jest : zielone

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Odpowiedz z cytatem
Fawkes
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lip 24, 2002 9:33 pm Powrót do góry

I że ma dużą głowę

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: