Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Jaki będzie Black&White 2 ??????
Idź do strony 1, 2  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luktron
Wieśniak

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 8:43 pm Powrót do góry

Tak chciałem poruszyć ten temat więc niech każdy powie jak myśli jaki będzi i co w nim będzie? Chciałbym wspomnieć że zapowieć B&W2 była hitem na targach E3 wiec spodziwamy się jescze (jeszcze???) bardziej powiększonej inteligencji chowańca i DNA generatora więc mówcie co chcecie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 8:47 pm Powrót do góry

Nie zdziw się, jeśli będzie mało odpowiedzi - ten temat był już kilkakrotnie poruszany na tym forum. No tak, ale skad możesz wiedziec. O tym co będzie już gadaliśmy - armie wieśniaków, mury itd. A czego się spodziewamy - to proste: lepszego Black & White

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 10:49 pm Powrót do góry

Screenami z BW2 jestem normalnie oczarowany! Jeśli reszta w grze będzie taka jak grafika, to wyłączę się conajmniej na pół roku! A potem będę się martwić o usprawiedliwienia .

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 1:02 am Powrót do góry

A mi się nie podobają screeny, owszem, grafika jest super oraz wszystkie siatki są szczegółowe, podobnie tekstury, jednak chowańce już nie są takie urocze jak w B&W, wszystko jest bardziej na poważnie... ale mam nadzieję, że to tylko pierwsze wrażenie

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 8:13 am Powrót do góry

luktron, tobie sie naprawde nudzi

ja tez nie ciesze sie zbytnio do bnw 2... tzn. chciałbym zagrac, ale wedłog mnie to juz nie bedzie to samo co w bnw 1... kiedy przeszedłem CI, to wpadłem w totalna depresje w tym swiecie bnw dla mnie nie bedzie juz niczego nowego, bo bnw 2 to bedzie zupełnie cos innego

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 10:04 am Powrót do góry

Niekoniecznie, ja myślę, że BW2 będzie bardzo podobne do jedynki, tylko zostanie wprowadzonych kilka dodatków. To zresztą tylko kilka screenów... Nie można po tym oceniać gry. Grafika jest rewelacyjna, a co do słodkich chowańcow, to narazie widzieliśmy tylko niedźwiedzia. Ciekawe jak będzie wyglądać krowa ? Ja mam nadzieję, że to jednak będzie gra udana conajmniej tak, jak pierwsze BW.

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 11:16 am Powrót do góry

Niedźwiedzie? Ja widziałam już trochę więcej chowańców (np: lwa) i ten z jedynki podobał mi się bardziej, tam wygląda... nieciekawie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 12:04 pm Powrót do góry

wiecie? mi sie wydaje ze - lepsza grafika - wieksze wymagania sprzetowe. wieksze wymagania sprzetowe - bardziej przeskakuje. bardziej przeskakuje - nizsze szczegoly. nizsze szczegoly - grafika z BNW oczywiscie jezeli ktos ma slaby sprzet. no ja mam 700 a to juz za slaby sprzet by grac w nowsze gry na najwyzszych detalach

Aero
Administrator

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 1:16 pm Powrót do góry

A ja, tak jak Nomis, jestem bardzo optymistycznie nastawiony. Wejdźcie np. na stronę główną i przejżyjcie screeny - zobaczycie jakieś "tytany", a ja mam jeszcze starsze screeny (w gazecie) gdzie w ogóle były jakieś wieże czarodziejów, nie żadne świątynie bogów... Chodzi mi o to, że nigdy gra w efekcie nie wygląda tak, jak na pierwszych screenach. BW2 będzie bardziej strategią (mury, wojska) ale myślę, że to będzie nadal w takiej koncepcji jak B&W1. Peter w wywiadach o B&W2 własnie mówił, że nie będzie za bardzo odchodził od oryginału, poza tym gdyby B&W2 było kolejną strategią - nikt by tego nie kupił, a Lionhead o tym dobrz wie, mam nadzieję .

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 2:30 pm Powrót do góry

heh, ja mialem screeny jak jeszcze tekstur nie bylo... czyli masz na mysli ze bedziejeszcze lepza grafika??? ooooo nieee...

jeszcze lepsza grafika - jeszcze wieksze wymagania sprzetowe. jeszcze wieksze wymagania sprzetowe - jeszcze bardziej przeskakuje. jeszcze bardziej przeskakuje - ustawienie jescze nizszych szczegow. jeszcze nizsze szczegoly - grafika z BNW na najnizszych detalach....

Luktron
Wieśniak

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 6:09 pm Powrót do góry

O to mi chodziło żebyście normalnie gadali.

Aero
Administrator

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 7:36 pm Powrót do góry

Nox - szczerze mówiąc to nie pamiętam żadnych screenów, nie mówię że będzie jeszcze lepsza, tylko żeby nie sugerować się screenami tak długi czas przed premierą gry. Podaj mi jakieś linki do najświezszych screenów B&W2, prosze.

Luktron - widzisz, dlatego mówiłem że jesteś dziwny - do czego w ogóle się odnosił twój post, o co ci chodziło???

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 10:55 pm Powrót do góry

Nox, ja myślę, że do premiery BW2 zdążymy jeszcze nie raz zupgradeować nasze komputery...

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Lip 07, 2002 11:16 am Powrót do góry

Ja zupgrade'owałem i mi B&W nie chodzi a powinno.Na GeForce 4, Pentium 4 i 265 ram powinno działać. Aero czy na WinXp B&W ci chodzi? Sorry , że to w tym temacie napisałem.

Noiprox
Guru

PostWysłany: Nie Lip 07, 2002 1:51 pm Powrót do góry

Aero napisał:
Nox - szczerze mówiąc to nie pamiętam żadnych screenów, nie mówię że będzie jeszcze lepsza, tylko żeby nie sugerować się screenami tak długi czas przed premierą gry.

wczesniej powiedziales, ze screeny z BNW w produkcji byly zle. a pozniej ze na lepsze wyszlo. czyli czlowiek moze pomyslec, ze zasugerowales, ze do BNW2 bedzie jeszcze lepsza grafika a moze chciales powiedziec ze grafika jeszcze gorsza bedzie?

Aero napisał:
Podaj mi jakieś linki do najświezszych screenów B&W2, prosze.

a czy ja mowilem ze jakies nowsze screeny widzialem?

tak sie ostatnio zastanawialem, i wydaje mi sie ze te wszystkie screeny sa zrobione na jakims 3dmaxie czy innym graficznym do 3d. dopiero przeciez CI skonczyli, a juz modele zrobili, i inteligencje ludzi, ktorzy strzelaja w chowanca? mi sie wydaje ze Lionhead oszukuje. zobaczcie na model niedzwiedzia, kazdy wlos jest osobny. wiec nawet taki zupgradowany komp jak ma Luktron (geforce 4) niewyciagnie wiecej niz 10-20fps. ale to moje tylko podejrzenia.

Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Lip 07, 2002 2:47 pm Powrót do góry

Co do sprzętu Krzycha (nie Luktrona): nie sprecyzował tego, jego konfiguracja może być bardzo różna: GeForce 4 MX - porównywalny do GF2 Ti. Pentium 4 1,4 - porównywalny hmm do Athlona 1,2. 256 RAMu - jeśli jakieś tanie SDRAMy to też nie rewelacja. Ale mimo wszystko BW powinno pójść (mam XP i mi chodzi, nie tylko mi). Jaki dokładnie masz problem?

Nox - w swoich postach nic nie pisałem o JAKOŚCI screenów tylko o ich ZAWARTOŚCI (wieże,czarodzieje/świątynie,bogowie).

Co do screenów - chodziło mi o najświeższe jakie masz.

Co do "oszukiwania" LH - kto mówi, że oni pokazują screeny z gry? Oni po prostu pokazują jak wyglądają prace nad grą, i nikomu nie próbują wciskać że tak będzie wyglądała gra w momencie wydania.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Lip 07, 2002 3:48 pm Powrót do góry

Na XP BW chodzi nawet lepiej. Przedtem miałem WinMe i różnica między tymi dwoma jest bardzo widoczna. Zresztą nie tylko w przypadku BW...

Noiprox
Guru

PostWysłany: Nie Lip 07, 2002 6:56 pm Powrót do góry

Aero - jezeli chodzi ci o zawartosc, to sorki. ale jak pokazujapostepy w grze, to chyba gre skompilowana, nie? a nie w zrobiona w programie graficznym.

Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Lip 07, 2002 7:33 pm Powrót do góry

To zależy od screena - powtarzam, ze żadnych screenów nie pamiętam i nadal proszę o linki - niektóre obrazki są pod publikę - tak jak mówisz, w programie graficznym, dopieszczone w każdym szczególe wtedy to nie są screeny (imo). A niektóre są juzz prac nad grą, skompilowane, z enginem bla bla

Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 7:26 am Powrót do góry

na bwgame sa screeny...

Noiprox
Guru

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 10:32 am Powrót do góry

w dziale blackandwhite2

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 4:44 pm Powrót do góry

Aero, co do konfiguracji mojego kompa jest tak: Pentium 4 2.2GHz, Ge Force 4 ti, SDRAMY jedne z najlepszych problem objawia się następująco: zaczyna się intro z tą trojką ludzi ale nie widać nic, to znaczy zupełnie nie widać co jest co pojawia się na ekranie.Mam nadzieje że wspomożesz mnie swoją radą, a ja nie będe już czatował na forum.

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 6:49 pm Powrót do góry

spróbuję CI pomoc. problem może leżeć w sterownikach do karty grafiki, sprawdź. Może masz przestarzały directX. Możliwe, że gra się źle zaistalowała. Eh... powodów jest dużo, trudno powiedzieć co zawiniło.

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 7:10 pm Powrót do góry

Dzięki. Wina raczej sterowników. Może B&W nie bedzie mi już nigdy działało.

Aero
Administrator

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 7:12 pm Powrót do góry

Jak mówi Selion - zainstaluj najnowszego DirectX (jeśli jest). A przede wszystkim zainstaluj nowe Detonatory - znajdziesz chociażby na www.tweak.pl . Jakbyś szukał gdzie indziej to te z numerkiem powyżej 20.
SDRAMy jedne z najlepszych hehe fajnie to brzmi A wiesz że są jeszcze DDRy i Rambusy? Pamięć to wąskie gardło twojego kompa. Ale i tak jest nieźle w porównaniu z niektórymi Także: dX i Detonatory.

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 7:22 pm Powrót do góry

Aero właśnie uświadomiłeś mnie jak mało jeszcze wiem o kompach.

Noiprox
Guru

PostWysłany: Wto Lip 09, 2002 9:46 am Powrót do góry

i zapewne jest jeszcze wieeeeeeeele rzeczy o ktorych nie wiesz:)

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Wto Lip 09, 2002 10:12 am Powrót do góry

nikt nie wie wszystkiego, informatyka to taka rozległa dziedzina, że nie da się wszystkiego pojąć, Krzychu na pewno jeszcze nie wie wielu rzeczy, podobnie jak Ty Noiprox i jak każdy z nas tu obecnych, nawet Aero

.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Lip 09, 2002 11:58 am Powrót do góry

Hehe, NAWET Aero! .

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Lip 09, 2002 2:52 pm Powrót do góry

No prawda ale ja wiem bardzo mało jak by się zastanowić nadc tym. :

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: