Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
wzrost

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Chowańce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
besn
Wyznawca

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 6:21 pm Powrót do góry

siema nie znam was i nie wiem czy sie trzymacie z paczka swiatowa ludzi bnw, ale mam pytanie , prośbe? otórz grałem z jednym z lordów i powiedział mi że w 9 lat doprowadził swojego chowańca do max wzrostu (oczywiście nie używał konga) i są na to metody, ja właśnie nie znam tych metod, a ich strasznie potrzebuje, bo sie ze mnie wszyscy smieja ze muj chowaniec ma 40 lat i 20 % wzrostu , więc jeśli możecie to popytajcie sie o różne 'tajne' metody dzieki którym chowaniec szybciej rośnie .. z góry dzięki za pomoc

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 7:05 pm Powrót do góry

Ponoć chowaniec szybciej rośnie, kiedy dobrze i dużo sypia oraz kiedy je ziarno. Musi też często chodzić na spacery... ale żeby w 9 lat osiągnąć max wzrostu?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 7:26 pm Powrót do góry

Nie powiem ci wprost, nie ma tak łatwo
Wejdź na fora bwgame, do działu multiplayer, tam na górze masz temat "Sticky: Stickies", tam masz link Poszukaj sobie

Z resztą, Feenek ma ok. 130 lat i jedynie 80% wzrostu, a sie nie martwię

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Buahaha
Wyznawca

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 8:59 pm Powrót do góry

Według mnie chowaniec powinien sypiac w nocy najedzony w zagrodzie mi po klontwie bardzo syzbko urusl w zwyklym black and white

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 10:44 pm Powrót do góry

Bu ma jeszcze sporo do max wzrostu, chociaż śpi przez CAŁĄ noc i zawsze je duże śniadanie i dużą kolację. Pawie cały dzień z nim spacerujję.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Forum Black and White PL Strona Główna » Chowańce
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: