Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Pożegnanie

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 01, 2002 10:32 pm Powrót do góry

Niestety mam dla Was przykrą wiadomość. Przed chwilą był tu mój tata, spojrzał się na mój komputer (który mi kupił na urodziny) i powiedział: i tak nie robisz tu nic pożytecznego, więc jutro zabieram go do biura, potrzebny mi będzie do buchaltera i płatnika. Jeżeli do jutra nie zmieni zdania to widzimy się po raz ostatni. Tymczasowo się z Wami żegnam, miło się z gadało (często kłóciło ), szkoda, zdążyłam już Was bardzo polubić.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Assasin
Wyznawca

PostWysłany: Pon Lip 01, 2002 10:42 pm Powrót do góry

Nie nooo - wracają już na forum - nawet ja wróciłem a Ty odchodzisz wiem!!! Zrób jakąś zadymistą animacje przez noc i pokaż rano tacie i powiedz, że codziennie będziesz takie robiła - to na pewno pomoże . A póki co - żegnaj.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 01, 2002 10:47 pm Powrót do góry

Wątpię, że to pomoże, pokazywałam mu parę moich stron, rysunków, animacji, programów, a on: też mi coś, nawet dziecko z przedszkola takie coś zrobi, wcale się nie znasz na komputerach tylko tak klikasz bez sensu.
Mojego tatę nie da się przekonać, jedyne wyjście jest takie, że do rana zmieni zdanie i kupi sobie nowy komp, ale bardzo w to wątpię.

Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 7:08 am Powrót do góry

nie no, ale masz p*** ojca!!!! juz kurde jest rano... ja mam jeszcze pomysł: powiedz mu, zeby sam zrobił cos takiego jak nie zrobi to mu wygarnij i wywal z pokoju, a jak zrobi to juz nic nie pomoze...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 10:14 am Powrót do góry

Albo przywiąż się do kaloryfera i powiedz, że ma nie zabierać .

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 10:24 am Powrót do góry

Dzisiaj dałam mu silne argumenty (z internetu mam wiadomości na odrabianie lekcji, uczę się na studia, jak nie będę miała komputera to będę rysowała przez całą noc i nic nie będę jadła, a on wie, że mnie na to stać ). Teraz szuka nowego komputera

Aero
Administrator

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 12:08 pm Powrót do góry

No i wiedziałem że nie odejdziesz już jak zacząłem czytać Za mało dramatyzmu w tym było

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 12:20 pm Powrót do góry

Bo nie chciałam tutaj ryczeć, żebyście nie mówili, że jestem beksa, tam było zrezygnowanie, dramatyzm byłby gdyby to już było pewne.

Assasin
Wyznawca

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 4:47 pm Powrót do góry

1 słowo - Jupi .

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: