Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
KLAN!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 2:34 pm Powrót do góry

: jestem na wakacjach selion i dzieki za adres ale juz to widzialem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 3:03 pm Powrót do góry

"Czesc. Jestem polakiem w usa. Gram w bwci od miesiaca..."
Wątpię, że ktoś pomyślał, iż w USA jesteś jedynie na wczasach, jakoś tak dziwnie sformułowałeś zdanie
A zresztą, mylić się rzecz ludzka

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 6:40 pm Powrót do góry

www.cenega.com.pl/bw/klan/ chciałaś powiedzieć? Myślę, że ja, Nox i Fredi nie potrzebujemy wskazówek. A dla ciebie Selion oraz dla Nomisa (wydaje mi się że nie grałes za czesto w necie, am I right?) to po prostu ćwiczyć Właź czesto do B&W i przyłączaj się do gier. Po paru razach sama wypracujesz jakąś taktykę. W ogóle tak myślałem, że przydałoby się jakieś miejsce do omawiania spraw klanu. Wysyłanie 4 wiadomości na GG jest uciążliwe, na tym forum z kolei osoby trzecie mogłyby poznać nasze plany Wydaje mi się, ze idealnym miejscem do tego będzie http://clans.bwgame.com/FORUM_PL i pisanie na PRIVATE (nie public!) BOARD. Wtedy tylko nasza 5 będzie to czytała. OK więc ja juz tam idę - podam swoja propozycję podziału ról.

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 7:04 pm Powrót do góry

skarbku kochany, jaki Ty pomysłowy jesteś
Ale mój link też działał, a ty od razu mnie poprawiasz. idę czytać co mi przydzieliłeś... pewnie sprzątanie "nieczystości" chowańca...

Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Lip 10, 2002 5:12 pm Powrót do góry

Ja nic nie przydzielam, tylko proponuję i zachęcam innych to pokazanie swoich porpozycji (kto by co chciał robić i w jakiej roli widziałby innych). Ale widzę że mi się nie udaje Wiem ze serwer BWGame się wali, ale dla chcącego nic trudnego
A co do strony - ty podałaś link do angielskiej wersji, a tu jest polskie forum

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Czw Lip 11, 2002 11:29 am Powrót do góry

Dobra bracia!!! Ściągamy patch z klanowej stronki Aero, jutro (w piątek)rano wstajemy i gramy!!!! Wypadałoby się dokładnie umówić, na którą godzinę i w ogóle....
...Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!!!... eeee, sorry, trochę mnie poniosło, ale jestem taka podekscytowana

Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Lip 11, 2002 11:41 am Powrót do góry

A ja jeszcze prosiłbym, żebyście poćwiczyli offline w potyczce 1vs1 (Bombardment) - mam nadzieję, że wam uda się zejść poniżej pół godziny. I jeszcze jedno - zainstalujcie ten patch już teraz i zagrajcie jedną grę, a przynajmniej rozejrzyjcie się w menu itd. (sporo się zmieniło, chyba).

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Czw Lip 11, 2002 12:11 pm Powrót do góry

Mi się udało zejść poniżej pół godziny... tzn. w ciągu pół godziny wszyscy mnie pokonują tzn grałam tylko 3 razy, a przegrałam tylko 2 (z Aero)

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Lip 12, 2002 4:20 pm Powrót do góry

W rankingu jest juz jakis klan, ktory ma ponad sto punktow, a my?.....
Nikt sie nie postaral zeby na czas sciagnac patch, na czas go zainstalowac i wszystko sprawdzic, tylko Aero wciaz walczy ze swoim sprzetem...
ja jestem juz gotowa od dawna i tylko czekam....
Gdzie sie podzial wasz duch walki i rywalizacji? Potraficie sie tylko klocic, jestescie mocni w gebie, a jak przychodzi co do czego to juz was nic nie interesuje... Nie takiego klanu sie spodziewalam... nie tak chcialam reprezentowac Polske.

.....jak po meczu z Koreą

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Lip 12, 2002 4:27 pm Powrót do góry

Tylko że im nie śpiewała E. Górniak hymnu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 12, 2002 5:56 pm Powrót do góry

Nooo, brawo Selion, takiej Cię nie znałem Rzeczywiście zainteresowanie klanem jest większe u innych osób (już kilka osób hciało się dostać) niż u samych klanowiczów Selion - cieszę się, ze chociaż tobie działa, zacznij grać bez nas, zawsze to jakieś punkty (omijaj klany EoE, Radiant, TsT, WoS... jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to powiem ).

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Lip 13, 2002 7:58 pm Powrót do góry

Ooo, przepraszam. Ja nie jestem zainteresowany? Nie moja wina, że nie mogę patcha ściągnąć, próbuję po kilka razy dziennie. Po prostu nie mogę. Ale cały (no prawie) czas poświęcam szkoleniu Bu.

Buahaha
Wyznawca

PostWysłany: Nie Lip 14, 2002 8:00 am Powrót do góry

a wy gracie z dziecmi chowancuw czy bez?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Nie Lip 14, 2002 3:10 pm Powrót do góry

noo to było pytanie... az mnie z krzesła zrzuciło

Buahaha
Wyznawca

PostWysłany: Nie Lip 14, 2002 5:09 pm Powrót do góry

powiedz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Nie Lip 14, 2002 6:02 pm Powrót do góry

no dobra, powiem ci ze gdybys przestał zadawac "genialne" pytania i troche dokładniej przeczytał ten temat to znalazłbys odpowiedz!

Krzysiek_13
Nawrócony

PostWysłany: Nie Lip 14, 2002 10:47 pm Powrót do góry

Nie no stary, buhahah ty masz normalnie dobijające pytania

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 1:22 am Powrót do góry

O godzinie 02:16 w nocy z 14 na 15 lipica sprawdziłam wszyskie klany w rankingu. ich pochodzenie jest mniej wiecej podzielone: USA i Anglia, tylko jeden klan, znajdujący się na piątym miejscu pochodził z POLSKI! Trzymajcie za nas kciuki
Wielkie brawa dla Aero za wytrwałość i narażanie się na olbrzymie rachunki telefoniczne (nie martw się, jak Twoi rodzice je zobaczą... to przyjdziemy Ci z odsieczą)

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 2:22 pm Powrót do góry

Brawo Areo Brawo

Aero
Administrator

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 8:46 pm Powrót do góry

58nomis napisał:
Ooo, przepraszam. Ja nie jestem zainteresowany? Nie moja wina, że nie mogę patcha ściągnąć, próbuję po kilka razy dziennie. Po prostu nie mogę. Ale cały (no prawie) czas poświęcam szkoleniu Bu.

Nie no super! Szkoleniu Bu! Po prostu genialnie. Po cholerę masz go szkolić, przecież gramy Aprakiem! Chyba że jest jakis powód związany z klanem, dl aktórego miałbyś go szkolić... A co do patcha - wszyscy ściągnęli tylko ty jeden jakoś nie możesz. Spróbuj na http://www.dragonball.zibi.pl/b&w/black_white_patch_v1_20.exe - jakis polski serwer, albo na http://www.3dgamers.com/dl/games/blackwhite/black_white_patch_v1_20.exe.html . Naprawdę dziwne że ty jeden nie możesz. Ale nie ty jeden jesteś taki zdolny, Fredi od tygodni formatuje dysk, a Nox się zajmuje gierką zamiast prawdziwym B&W. Róbta co chceta, sami sobie z Selion poradzimy. Mówcie co chcecie ale jestem wk**wiony i tyle.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Lip 16, 2002 11:59 am Powrót do góry

No nie, Aero teraz to mnie już normalnie rozwaliłeś! W momencie kiedy pisałeś ten post ja miałem patcha już od dwóch dni. Sam zresztą dałeś mi adres, prawda?
Nie wiem jak wygląda gra na necie, myślałem, że można grać też na własną rękę, a zdobywać jednocześnie punkty dla klanu.

Aaaa, Krzysiek, mógłbyś zmienić logo, bo odnoszę nieodparte wrażenie, że to moje, tylko przerobione.

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 5:03 pm Powrót do góry

No troche czasu mnie nie bylo. Nomis te logo krzyska jest bardzo podobne. pozatym nie moge grac w bw

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 8:29 pm Powrót do góry

Ja wiem, że to moje logo. To taki mały plagiacik, nie sądzisz Red? Zmień to swoje logo, bo nie jest dobrą rzeczą kłucić się z innymi członkami klanu.

Misza
Nawrócony

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 10:58 am Powrót do góry

Jestem w 4 wyspie przy kościotrupach ,mam stale lącze i komputer 950duron geforce 2 mx400/200 mam swuj klan na łamach bwgame nazywa się Misza a i tak go chyba zlikwiduje bo chce być z wami mam g-g 1397888 14 lat i oco chodzi z tą opieką chowanca przez wszystkich klanowiczów bo ja mam panterę dużą chyba największą jaka moze być
i prosze zagrajcie ze mną to mnie sprawdzicie czy gram dobze a jak sie okaże ze gram dobrze to mozecie mnie przyjąć[/b][/url]

.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 11:59 am Powrót do góry

Widzisz, przyjęcie do klanu, to nie taka prosta sprawa. http://cenega.com.pl/bw/klan/dolacz.php . Przeczytaj i odłóż .

Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 7:27 pm Powrót do góry

EX_MEN dobrze to ujął - do dobrych klanów nagle zgłasza się mnóstwo osób zwanych n00b. Wydaje im się, że są dobrzy, ale tak naprawdę każdy rozłożyłby ich w 10 minut, poza tym gdy już nawet ktoś ich przyjmie, w ogóle nie grają. Misza, gdzie byłeś zanim pojawił się patch? Tak nagle stałeś sie fanem B&W? Napisałem to na bwgame w newsie i na stronie klanu - teraz raczej nikogo nie przyjmujemy. Jedyną osobą którą widziałbym w Forum_pl jest teraz EX_MEN. Ale wierzę, ze ambicja nie pozwoli mu dołączyć do nas, tylko każe kontynuować karierę The Eden Angels

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Wto Lip 23, 2002 12:21 am Powrót do góry

Uwaga klanowicze!!!! Znów zdobywamy kredyty! Czas się zabrać do roboty!!!

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Wto Lip 23, 2002 7:02 pm Powrót do góry

a ja mam takie pytanko
cop mam zrobic abyscie mnie przyjeli do klanu
obiecuje moge grac w kazdym momecie
oprocz pozno w nocy

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 26, 2002 3:45 pm Powrót do góry

Już to powiedziałem Selion: 'niezły' to za mało jak na 4 na świecie klan B&W. A ty Lisek, nie obraź się, jesteś jeszcze mniej niz niezły. Sam widzisz, wczoraj graliśmy na Four Corners of Eden a ty powiedziałeś, że pierwszy raz grasz online na tej mapie. I tamten koleś rozłożył cię prawie od razu. Kogoś z tak małą praktyką nie możemy przyjąć.

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lip 27, 2002 3:15 pm Powrót do góry

Awansowaliśmy z The Eden Angels do pierwszej dziesiątki (Top 10) : Razem z Flonzo wprowadziliśmy klan do top 10 na dziesiąte miejsce i jesteśmy z tego bardzo dumni!!! Chociaż narazie tylko my graliśmy to nasz klan jest klanem w którym prawie każdy się w jakiś sposób zasłużył (Dzięki Flonzo, za symbol), już niedługo powstanie strona klanu, a na niej być może nasze własne forum, powstaje też mapa treningowa dla The Eden Angels. (Wszystko dzięki wam chłopaki mam nadzieję, że to przeczytacie !!! ) Także Aero przepraszam za spóźnioną odpowiedz. Mogłem do was dołączyć jakiś miesiąc temu, a teraz po prostu nie zostawie naszego klanu choć byśmy byli na samym dnie pod toną mułu.

gg: 3807445

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: