Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
KLAN!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cetanu
Wieśniak

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 2:48 pm Powrót do góry

Źle mnie zrozumiałeś przebywam z wami na forum ad jakieoś czasu i na jednym z tematów o tamatyce klanu (było ich wiele) toczyła sie dyskusja o członkostwie i wydawało mi sie iż będe należał do klanu .
Nie jest to dla mnie kwestją życia i śmierci ale tak jak wy lubie grać w Black & Whita i chciałbym razem z wami reprezentować Polskę .

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 3:10 pm Powrót do góry

Ja po prostu myślę że obecna piątka jest w porządku, ale jeśli inni klanowicze chcą to spox Tak więc prosiłbym cała 4 o oddanie głosu
Ktoś oglądał Idola?

Jestem na nie

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 3:52 pm Powrót do góry

Hmm... A jakiego chciałbyś chowańca?

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 4:01 pm Powrót do góry

Trudo powiedzieć, nie znam cię, a nie lubie obcych. Nie jestem przeciw tylko dlatego, że pierwszy raz cię widzę, chodzi raczej o to: "gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 5:51 pm Powrót do góry

ja prawie cały czas spotykam małpy, niedziwiedzie, tygrysy i zołwie. wilki narazie spotkałem trzy, a krowy jakos ani jednej...

Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 5:52 pm Powrót do góry

ja prawie cały czas spotykam małpy, niedziwiedzie, tygrysy i zołwie. wilki narazie spotkałem trzy, a krowy jakos ani jednej... o własnie widziałem konia

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 5:57 pm Powrót do góry

ja sprawdziłam wszystko i krów jak pamiętam o dwie jest więcej od wilków
mowisz, ze widziales konia? Ja tez, nie jednego eeeee, tylko bez skojarzen

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 6:29 pm Powrót do góry

Tak, nawet w rankingu jest jakiś klan z koniem. Coś... "Gentelmenblabla... Czy jakoś...

Luktron
Wieśniak

PostWysłany: Czw Lip 04, 2002 2:37 pm Powrót do góry

Hmmmmmm przeczytałem wasze wszyskie wypowiedzi i myśle że :
JESTEŚCIE GENIALNI. I niech zgadnę któs z was będzie przywódcą klanu
jeśli tak to nie wielu będzie potrafiło was pokonać idę o zakład. Jak znam was to każdy z was byłby utalentowanym przywódcą i uważam
że ten klan napewno znajdzie się na liście najleprzych, co ja gadam będziecie na 1 miejscu!

P.S: Logo jest ekstra
P.S.2: Pozdrowienia Aero :
P.S.3: Mam nadzieję że się nie gniewasz już na mnie.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Lip 04, 2002 2:50 pm Powrót do góry

Logo? Moje oczywiście . Wiem, że jest genialne . Przywódca? Chyba nie ma żadnego, ale Aero rejestrował klan.

k.offana
Nawrócony

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 1:14 pm Powrót do góry

JESTEM NOWA. I tak niewyobrażalnie chciałabym być członkiniom jakiegoś klanu, że szok. Kocham Black&White. KOHAM! PRZEZ WIELKIE K! Ale wiem, że nie moge byc w klanie, bo młoda jesce jestem Ale moze kiedys mi sie uda. Nazwa furum-pl jest OK, tak wogole. I dobrze, ze Wilka wybraliscie. Wilk RULES! Aprak rules! Hehe. Można było wzionc nosorożca, bylibyscie oryginalni:)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 1:32 pm Powrót do góry

Nosorożec - to nie ta bajka Nosorożec jest w Creature Isle. Wiecie - co do tego klanu - mam jeszcze coś do powiedzenia: do klanu należą osoby, które interesowały się nim już od dawna (z wyjątkiem Selion, ale ponieważ szybko się wszyscy z nią zaprzyjaźniliśmy, to że jest stosunkowo nowa na forum przestało mieć znaczenie), nawet w "ciężkich czasach" gdy jeszcze miało raczej nie być patcha i rejestrowanyc klanów, osoby które od początku uczestniczyły w kłótniach o klan . A takie osoby, które chcą skorzystać już z gotowego (gdy po wszelkich kłótniach wreszcie jest zarejestrowany klan) - raczej nie mają szans.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
k.offana
Nawrócony

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 1:35 pm Powrót do góry

Szkoda. Nie miałam szansy. Mam internet od tygodnia i pierwsze co robię to wchodzę na stronę o Black And White, ale to nic:( Muszę poszukac ludzi i stworzyć nowy klan:(

k.offana
Nawrócony

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 1:36 pm Powrót do góry

A poza tym: Jak jest jeszcze ktoś kto chce zalozyc klan niech sie odezwie: awiel@o2.pl

Luktron
Wieśniak

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 2:00 pm Powrót do góry

Aero na prezydente ( klanu oczywiście ) ja jednak nie przyłacze się do klanu. Narazie wole być solo ale pozniej może,może,może

Luktron
Wieśniak

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 2:00 pm Powrót do góry

Aero na prezydenta ( klanu oczywiście ) ja jednak nie przyłacze się do klanu. Narazie wole być solo ale później może,może

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 3:11 pm Powrót do góry

Wiadomość tę kieruję do Zerata (mam nadzieję, że to czytasz ). Zobacz, rozejżyj się po tym forum, choćby w tym topicu, looknij na www.cenega.com.pl/bw/klan/ i na http://clans.bwgame.com/FORUM_PL/ . Widzisz? Jest klan, jak najbardziej prawdziwy, ma 5 członków a jeszcze z 5 kolejnych chciało się przyłączyć . 13 lipca wychodzi patch, wtedy zacznie się gra. I co? Nie wierzyłeś od początku - mówiłeś, że nam się nie uda. A jednak. Wierzyliśmy i udało się - mamy klan

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 3:36 pm Powrót do góry

witajcie droidzy przyjaciele
zapewne dziwicie sie co tub robie ?
no coz Aero prosil mnie zebym mu publicznie odpisal na ten post wyzej wiec jestem .. robie to niechetnie i niemam zamiaru tu wracac pomimio tego ze was lubie (mam nadzieje ze wy mnie tez ??)
no ale wracajac do tematu waszego topica
nie czytalem wiecej niz ten post aera wiec nie znam szczegolow waszej organizacji tego klanu, zgodze sie ze nioe wiezylem w to ze ten klan bedzie istnial i narazie dalej tak mysle no ale ..... czas pokaze .... tamten klan (tamte pruby stworzenia klanu) upadl z kilku powodow:
1.byly klopoty z ustaleniem nazwy klanu
2. ustaleniem szkrutu nazwy klanu aby dopisac do ksywek
3.jedyne co pamietam ze szybko ustalilismy to bylo wspulne logo (a raczej wsspulny fragmet loga)

Z tego co tu widze to teraz macie wieksze szanse na to zeby ten klan zaistnial naprawde
jezeli wam sie to uda i b edziecie dobrze zgrana grupe to bedziecie wygrywac kazda gre no ale .. nie ma idealnej druzyny wiec zycze wam wielu zwyciestw ale tez kilku porazek
no coz to chyba tyle .. dla tych co mnie nie znaja; powiem tyle ze jesli w tym klanie jest aero, nomis i noiprox to powino byc dobrze
pozdrawiam wszystkich forumowcow i wielbicieli gry B&W Zerat

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 6:53 pm Powrót do góry

Dzięki za pozdriwuenie . Jestem absolutnie pewien, że klan jest i będzie bardzo długo.

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 7:11 pm Powrót do góry

Zerat napisał:
robie to niechetnie i niemam zamiaru tu wracac

Hmm aż tak źle? Czemu? Z resztą, po co pytam, skoro nie wrócisz...

Zerat napisał:
tamten klan (tamte pruby stworzenia klanu) upadl z kilku powodow:
1.byly klopoty z ustaleniem nazwy klanu
2. ustaleniem szkrutu nazwy klanu aby dopisac do ksywek
3.jedyne co pamietam ze szybko ustalilismy to bylo wspulne logo (a raczej wsspulny fragmet loga)

Nie ma "tamtego klanu" i "obecnego klanu" - to jest jeden i ten sam klan. Poza tym nie zgadzam się, że upadł - po prostu zdecydowaliśmy, że gra nie na punkty jest bez sensu (przynajmniej ja tak zdecydowałem, może wasz powód był inny), ale teraz, gdy patch jest i klan jest zarejestrowany, KONTYNUOWALIŚMY prace na klane.

Luktron
Wieśniak

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 7:35 pm Powrót do góry

Hhhhmmm Aero to twoje dialogi zaczynają być śmieszne co ja gadam one są bardzo śmieszne hahahhahahahahahahahhahahahaha przepraszam nie mogłem się powsztrzymać.

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 7:49 pm Powrót do góry

A ty jesteś, z całym szacunkiem, z deka nienormalny. To są cytaty, po prostu pokazuję czytelnikom do których fragmentów czyjejś wypowiedzi się odnoszę.
Wiesz, mam drobną radę: zacznij się uczyć, wejdź międyz ludzi (tylko znajdź jakichś normalnych), a dopiero potem udzielaj się na publicznych forach, bo narazie to się tylko kompromitujesz. Z całym szacunkiem.

Luktron
Wieśniak

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 8:17 pm Powrót do góry

Bez przesady Aero wporzo.

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 8:18 pm Powrót do góry

Sorry - zamiast Cytuj kliknąłem Zmień - i zamiast dodać swój post pod postem Luktrona - zmieniłem jego post. Jak chcesz - napisz jeszcze raz - ale moze i dobrze że skasowało - czas skończyć kłótnię. IMO.

Luktron
Wieśniak

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 8:22 pm Powrót do góry

Wiesz Aero kompletnie sie z tobą zgadzam skończmy tą bezsensowną kłótnie bo zachowujemy się jak dzieci a nie jak dojrzali bogowie :

Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 8:20 am Powrót do góry

zerat, A JA TO CO!? luiktor, ty cały czas zachowujesz sie jak dziecko u aero jakos tego nie zauwałem

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 12:18 pm Powrót do góry

ponieważ post nosi nazwę Klan to myślę, że będzie to najodpowiedniejsze miejsce do poruszenia tego tematu. Skoro nasz klan już powstał myślę, że trzeba podzielić role. Aero powinien także dać nam parę rad co do grania w necie (myślę, że jest w tym dobry). Można też zagrać całą piątką by się podszkolić (zwłaszcza ja ). Do wydania patcha pozostało coraz mniej czasu, zacznijmy w końcu coś robić

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 1:54 pm Powrót do góry

Cze[/b]

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 1:55 pm Powrót do góry

Czesc. Jestem polakiem w usa. Gram w bwci od miesiaca i podoba mi sie pomysl pierwszego polskiego klanu.

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 2:08 pm Powrót do góry

MiriV! Co ty robisz w USA??? Polska Cię w wzywa!!!
Wiesz? Mi też się podoba pomysł pierwszego polskiego klanu, jeśli chcesz wiedzieć o nim trochę więcej to wejdź na stronę: www.cenega.com.pl/bw/clan

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: