Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
A takie male pytanko
Idź do strony 1, 2  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Wyzwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Czw Cze 27, 2002 12:26 am Powrót do góry

Zaklad, ze grajac w B&W nieraz mieliscie problem z wykonaniem jakiegos zadania. Ciekawi mnie co wam sprawilo najwiecej klopotów. A moze jest ktos, kto przeszedl gre bez zadnych problemów?
I przyznajcie sie, kto dal sobie rade bez zadnej pomocy z zewnatrz (opisy, solucje, programy wspomagajace...)?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Cze 27, 2002 11:16 am Powrót do góry

Wiem, ze napewno przeszedlbym BW bez zadnej pomocy, ale RAZ siegnalem do opisu. Nie moglem zapamietac w jakiej kolejnosci mam uderzac w dzwony na 4 wyspie. To jedyne zadanie, do którego wykonania musialem uzyc opisu.
Jeszcze nie moglem znalezc owiec i spiewajacych kamieni na pierwsej wyspie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
StaryAssassin
Gość

PostWysłany: Czw Cze 27, 2002 11:39 am Powrót do góry

Ja nie preszedłem całego - najwięcej kłopotów sprawił mi mnich czy jak mu tam na 3 wyspie a dzwony - zapisywałem kolejność na kartce .

Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Czw Cze 27, 2002 1:07 pm Powrót do góry

mnich zeczywiscie sprawil mi troche klopotow, zanim skonczylam zadanie z nim to stracilam 2 wioski . mimo to i tak przeszlam szybko gre. A wam ile zajelo przejscie B&W?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Czw Cze 27, 2002 5:56 pm Powrót do góry

ja przeszedłem w 3 dni (spieszyłem sie ) a co do zadan to ze mna była tak samo jak z nomisem. Nie mogłem zapamietac w jakiej kolesjnosci uderzac w dzwony na czwartej wyspie. Owce bez solucji znalałem tyle, za ile koles dał mi jedzenie, bo potem nawet nie wiedzialem ze jeszcze sa (tak jak nox, zaczynal;em gre od poczatku miliony razy )

.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Cze 27, 2002 6:50 pm Powrót do góry

Mi zajelo kilka tygodni. Delektowalem sie. No i jeszcze bugi. To tak jakos wyszlo.

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Czw Cze 27, 2002 11:03 pm Powrót do góry

delektowales sie.... jasne
cieniasy
zartuje ofcourse
jakos robi sie tu zywiej... and i am so glad !!!!
Alez mam dzisiaj dobry humor
Dobra, kocham was wszystkich!!!!
No, z wyjatkami %)
nie bede sie chwalic ile mi zajelo przejscie, bo popadniecie w kompleksy :

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 12:12 am Powrót do góry

%) A juz myslalem, ze tylko ja uzywam takiego usmieszka

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 1:01 am Powrót do góry

Ja zazwyczaj uzywam takiego jak jestem po procentach %) (dla mniej lotnych - po alkoholu). A wracajac do tematu, to raz sobie pomoglam, jak trzeba bylo wystukac uspiona melodie na kaminiach. Wtedy zagladnelam do solucji. A wiecie, ze do piatej wyspy nie wiedzialm ze mozna tworzyc takich uczniow jak rozplodnicy?

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 9:22 am Powrót do góry

To jak reagowalas na prosby wiesniakow? Niegdy nie slyszalas jak podczas gry chowaniec robil rozplodnikow?

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 1:42 pm Powrót do góry

Tak szybko przechodzilam wyspy, ze roplodnicy nie byli mi potrzebni :
A chowaniec zaczal robic roplodnikow kiedy zobaczyk jak ja to robie. Dopiero pewnego razu ladujac gre zauwazylam: "tworz uczniow rozplodnikow by.. cos tam, cos tam", przydalo mi sie to w piatej wyspie, bo przynajmniej mialam kogo swiecic :

Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 3:18 pm Powrót do góry

noo, to pewnie masz pirata bo o rozpłodnikach przeczytałabys w instrukcji

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 3:25 pm Powrót do góry

Mam oryginal, ale instrukcje przeczytalam dopiero wtedy jak skonczylam gre

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 6:35 pm Powrót do góry

Eee tam Selion - tacy co grają na czas to dopiero są cieniasy. A dopiero ci co delektują się grą są prawdziwymi fanami!
Ja przechodziłem grę jakiś... rok. Zacząłem w marcu 2001, gdy doszedłem do 5 wyspy pojawił się bug, walczyłem z nim trochę ale się poddałem, a grudniu'2001 wróciłem do B&W - zacząłem od nowa, ale akurat bawiłem się w overclocking i równiuśko w Nowy Rok zje*ałem sobie BIOS. I nie działała moja mycha z iFeel a bez niej nie chciałem grać. Potem sprawiłem sobie nowego mainboarda Abita i przeszedłem B&W .
Co do was, a szczególnie ciebie Selion - sama jesteś cienias jeśli korzystałaś z solucji. Ja się mogę poszczycić:
Przeszedłem B&W bez solucji, tips&tricks i z jednym chowańcem

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 8:36 pm Powrót do góry

A ty nie uzywales solucji? W takim razie nie zrobiles wszystkich zadan. Np; skad wiedziales, jaka melodie trzeba wystukac na kamieniach? Ja przeczytalam tylko, ze mozna zagrac na nich np: marsza pogrzebowego, to mi wystarczylo, bo moja siostra jest po szkole muzycznej i znala dzwieki
Cienias mowisz? Przejsc gre w krotkim czasie delektujac sie nia to dopiero sztuka. ;P
Wiesz czemu przeszlam ja tak szybko? Bo mialam wpierw pirata, ktory co chwila sie wieszal, przeszlam do piatej wyspy (grajac przez 2 dni bez przerwy, nawet nie spiac) i padla cala gra. Kupilam oryginal i wszystko juz znalam, dlatego nic nie sprawilo mi problemu. Tym bardziej, ze przez cale swoje zycie przeszlam duuuuuuzo gier, wiec mam juz swoja technike, sposob grania i taktyke (maslo maslane ). A jesli obrazilam kogos piszac cienias to przepraszam, to mial byc sarkazm, takie rzucone sobie haslo z zabarwieniem humorystycznym. Heh... to chyba wszystko, ale sie rozpisalam

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 9:19 pm Powrót do góry

Selion napisał:
A ty nie uzywales solucji? W takim razie nie zrobiles wszystkich zadan. Np; skad wiedziales, jaka melodie trzeba wystukac na kamieniach? Ja przeczytalam tylko, ze mozna zagrac na nich np: marsza pogrzebowego, to mi wystarczylo, bo moja siostra jest po szkole muzycznej i znala dzwieki

Aaa mam cię Po wyspie chodziło dwóch aktorów, jeden gwizdał marsz pogrzebowy a drugi tę drugą melodię. I na dodatek nie potrzebowałem rodziny żeby to zagrać - mam imo dobry słuch. Eeee i co teraz

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 9:41 pm Powrót do góry

Wow, cale zycie czlowiek sie czegos uczy Musze przyznac, ze tego nie wiedzialam Ja tez mam dobry sluch, niestety nigdy nie uczylam sie marsza pogrzebowego, a ze nie slyszalam jak gwizdaja go aktorzy to nie moglam go powtorzc przy kamieniach

Meee
Skamielina

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 10:42 pm Powrót do góry

Ja nie slyszalem tego goscia co gwizda marsz A najwiekszy problem to byl jak mi sie gra resetowala

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 11:23 pm Powrót do góry

samoistne resetowanie sie gry to rzeczywiscie byl okropny problem, najgorsze, ze ja potrafilam grac parenascie godzin (bez zapisywania) a tu nagle buch! I wszystko od nowa, ale wtedy bylam !!! Obiecywalam sobie, ze juz nigdy nie wlacze tej gry... do czasu...

Buahaha
Wyznawca

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 8:57 am Powrót do góry

Mi najbardziej wkurzylo i wogle nie moglem tego zrobic to zadanie z tymi dwom totemami na 4 wyspie gdzie trzeba bylo je zdjonc zeby klontwa zniknela z wioski

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 9:48 am Powrót do góry

ja nigdy nie zapomne tej chwili kiedy przeszedsłem bnw było to ok. 23 (a nastepnego dnia musiałem isc do szkoły ) najpierw jak pokonałem chowanca nemezisa i wysłałem chowusia do wlkanu to on tylko stał i nie pokazywał sie filmik wiec wyłaczał gre z nadzieja ze bedzie na gg ktos kto juz przeszedł. patrze, a tu alleluja! av jest! ale niewiele mi pomogł, powiedział tylko ze mu tez sie tak zdarzyło i tyle wiec właczyłem znowu gre, chowus wtedy stał na krawedzi wulkanu, zrezygnowany kazał mu isc do swiatyni. Kiedy był w połoswie drogi do ostatnie wioski nemezisa (czyli stał miedzy wioska a wulkanem) nareszcie pokazał sie filmik! potem od razu wrociłem na pierwza wyspe, nawet nie widziałem napisow koncowych i poszedłem spac

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 10:10 am Powrót do góry

Buahaha tych totemow nie trzeba bylo zdjac tylkoje podniesc
mial Ci w tym pomoc chowaniec (bo trzeba bylo podniesc jednoczesnie).
Ja jak skonczylam gre i mi klaskali na koncu, to czekalam, czekalam, a tu nic, troche sie zawiodlam, ze taki krotki filmik. Na dodatek patrze, a tu moj chowaniec caly i zdrowy, ale bylam zla, ale od tego czasu przynajmniej sie nim zaczelam opiekowac

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 1:51 pm Powrót do góry

A co, miałaś nadzieję, że umrze? Ty sadystko, do Animalsów cię zaskarżę!

Ja przeszedłem BW o 1:59 . Zaraz po tym napisałem o tym na forum, niestety, nie ma już tego tematu .

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 6:05 pm Powrót do góry

Jak dobrze byc zlym.. everyone must die :

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 8:11 pm Powrót do góry

Ja B&W przeszedłem używając solucji tylko na 4-tej wyspie przy śpiewających kamieniach. Moja małpa była na tyle mądra że totem podniosła od razu po tym, jak na niego nas... ekhm oddała przy nim stolec:D. A B&W przeszedłem w ok. 2,5 miesiąca. Ale na końcu 5-tej wyspy byłem wkurzony bo nie miałem jeszcze patha i chowaniec się zablokował. A radosny byłem jak mi spadł z niebios po połączeniu pierwiastków wiary. O w morde, aż tyle napisałem?! Nareszcie setka mi skoczyła .

k.offana
Nawrócony

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 11:43 am Powrót do góry

A ja się pochwalę, że nie używałam slucji, nigdy, nigdy, przenigdy!!!

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 12:06 pm Powrót do góry

Ja slucji też nigdy nie używałam, ale z solucją to było już coś innego... no może nawet nie solucja, a takie małe opisy zadań, dokładnie jeden opis. Wiem, straszne, wstyd mi bardzo, wybaczcie mi, albowiem jam jest mała kobietka co z żebra Adama na świat przybyła ze słabościami owego mężczyzny.

k.offana
Nawrócony

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 12:11 pm Powrót do góry

To ja nie jestem z żebra... Hehe, tylko z kości udowej:)

Fredi
Trener chowańców

PostWysłany: Wto Lip 09, 2002 5:46 pm Powrót do góry

selion! oddawaj moje zebro!!! a kosc udowa...? nie, mam... to koffana, raczej nie jestes z mojej kosci...

k.offana
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lip 10, 2002 10:42 am Powrót do góry

Fredi... Z kości mężczyzny, a nie...

Forum Black and White PL Strona Główna » Wyzwania
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: