Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Przygodówka point and click - pomoc w znalezieniu tytułu

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Paź 09, 2014 5:31 pm Powrót do góry

Już wielokrotnie próbowałem u wszystkich znajomych, ale zdaje się, że nikt tej gry nie kojarzy. Pamiętam, że grałem w to za młodu i wiem, że była (przynajmniej wtedy) całkiem przyjemna. Bodaj mniej-więcej w tym samym okresie co Syberia, więc koło 2002 roku (choć mogła być wydana i wcześniej). Nie mogę sobie za chiny przypomnieć jak się nazywała, ale spróbuję wyskrobać z pamięci to, co mi jeszcze zostało, a być może ktoś skojarzy.

Protagonistą jest jakiś młody mężczyzna (albo jeszcze nastolatek), możliwe, że jest dziennikarzem, ale tu nie mam pewności. Przyjeżdża do Paryża, żeby spotkać się z pewnym znajomym profesorem (albo będącym znajomym znajomego), w jakiej sprawie dokładnie- nie wiem. W każdym razie okazuje się, że skonstruował on wehikuł czasu, którym również z niejasnego powodu podróżujemy do różnych epok. Z całą pewnością była prehistoria (gdzie należało wyryć w jakiejś kamiennej tabliczce komunikat do przyszłości, aby otrzymać z niej pomoc od ów profesora), czasy rewolucji francuskiej, oraz okupacja niemiecka podczas II wojny światowej (gdzie kojarzę dużo przemieszczania się przez miasto za pomocą kanałów, w celu ukrycia się przed hitlerowcami).
Sam wehikuł z wyglądu pamiętam jako trochę podobny do teleportera z Neverhooda. Grafika raczej cukierkowa, bohaterowie też mieli dosyć spore głowy w stosunku do ciała.

Nie liczę na wiele, ale może zdarzy się cud .

Hah, jak zwykle, podziałało napisanie posta. Gry szukałem już chyba od tygodnia, a tu proszę, właśnie w tym momencie przypadkiem udało mi się na nią trafić. Jednak pamięć mnie już trochę zawioadła, ale co tam.
Chodziło o to:
Strażnik Czasu

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: