Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
co tam?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Rozmowy niekontrolowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meee
Skamielina

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 4:32 pm Powrót do góry

Albo go do Smoleńska wysłali :p

Jeszcze jakieś pół roku aż mi 10tka stuknie

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 6:31 pm Powrót do góry

Lesia nawet Ja pamiętam, czyli czasem jednak zaglądał na forum.

Sigwalda znam tylko z Kosza, jeśli to wyrażenie nie brzmi zbyt dziwnie...

Z osób, które były i się zmyły, to, osobiście, mile bym znów zobaczył Balasa, Lesia, Andę, Diverso, Lilian, Powerade'a i Aero. O StrangeOne nie wspominam, bo wierzę, że gdzieś tam czyha, jest nienamacalny. Jak game master.

Najbardziej dziwi Mnie zniknięcie Balasa, który był tutaj zawsze. Ale jak już Aspiryna przyszła na dłużej niż 3 dni, to już jest sukces.

the Aspirin'a
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 11:22 am Powrót do góry

O, no właśnie, jeszcze Meee jest w tym gronie 10 letnich użytkowników. Starzy już jesteście, wiek nie ten, skleroza nadchodzi i reumatyzm hehe.

Cytat:
Ale jak już Aspiryna przyszła na dłużej niż 3 dni, to już jest sukces.

Mam nadzieję, że tym razem już tu posiedzę więcej, bo ja na razie to się zachowuję jak wizytatorka - przychodzę raz na ruski rok, coś nabazgrze głupiego i znowu znikam.

No, jakby SO napisał to by było, ale ja próbuje sobie wyobrazić swoją minę po poście Aero.
http://www.youtube.com/watch?v=EZ6r9cGagro

@_@

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Lewek
Wyznawca

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 7:11 pm Powrót do góry

Cytat:
Ja bym chętnie .nomisa tu znów zobaczyła i lesia...

.nomisa to ja ,,znam''(znaczy pisałem:P). Ale lesia to nie kojarze:P, za młody na to jestem:D.

Cytat:
Sigwalda znam tylko z Kosza, jeśli to wyrażenie nie brzmi zbyt dziwnie...

Yyy brzmi

Cytat:
Albo go do Smoleńska wysłali :p

Ja stawiam na Fukuszime.

Edit: a propo SO to pewnie macie racje. że sie czi, ale takich co są zarejestrowani a sie czją jest więcej daje za to głowe (JJ odcinasz jak coś? )

Edit2: Yea 100 post

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 7:33 pm Powrót do góry

Cytat:
JJ odcinasz jak coś?

Nie, od tego jest Mój znajomy:

Lewek
Wyznawca

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 11:42 am Powrót do góry

Fajny kolega nie ma co

Kejaji
Wyznawca

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 12:18 pm Powrót do góry

Bryyyyyyyyyyyyy:))
Skoro juz wszyscy sie rozgadali to ja tez cos skorone:p
Jak wam lec wakacje?

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 2:04 pm Powrót do góry

Cóż, oczekiwałem bardziej dramatycznej reakcji. C'mon, to jest Pyramid Head z Silent Hill! Facet sieje taką grozę, jak Freddy Krueger lub Michael Myers, a Ty stwierdzasz, że fajny kolega -_-

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 2:59 pm Powrót do góry

Pyramid Head to tylko sfrustrowany zboczeniec.Dun worry.

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 3:42 pm Powrót do góry

Wiesz, zakrwawiony fartuch rzeźnika i gigantyczny miecz raczej budzą niepokój, nawet gdyby to był Teletubiś albo Czerwony Kapturek.

the Aspirin'a
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 4:50 pm Powrót do góry

jeden1 napisał:
Wiesz, zakrwawiony fartuch rzeźnika i gigantyczny miecz raczej budzą niepokój

I tym sposobem wracamy do stuprocentowego Polaka z traileru filmu "The Shrine"

W sumie jakby sobie założył jakieś pudło na głowę to by wyglądali podobnie.

@_@

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 9:02 pm Powrót do góry

Faktycznie Nie zauważyłem, bo rozmarzyłem się na temat zrobienia sobie maratonu Koszmaru z ul. Wiązów

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 9:36 pm Powrót do góry

Mi akurat pyramid head kojarzy sie tylko ze zboczencem.Ale w sumie polski rolnik = lepper = afera rozporkowa dobra a teraz przyznawac sie kogo w tym roku zalalo ;d

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 12:20 am Powrót do góry

Ja nic nie piłem! Przysięgam na grób Mojej matki. Nie jestem zalany.

A Pytamid head kojarzy Mi się raczej ze wzorem psychopatycznego mordercy...

Teraz rozpisałbym się trochę o nim, ale muszę kończyć, bo mama coś ode Mnie chce

the Aspirin'a
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 1:38 am Powrót do góry

jeden1 napisał:

A Pytamid head kojarzy Mi się raczej ze wzorem psychopatycznego mordercy...

Chyba nie tylko z tym...

Tak, teraz ja mam górnolotne żarty

Dawno temu oglądałam Silent Hilla to myślałam, że zasłam łóżko widząc tego osobnika, ale mnie w zasadzie kiedyś potrafiła przestraszyć najmniejsza pierdoła. Teraz na niego patrzę nie jak na obiekt strachu, ale jak na - w gruncie rzeczy - arcyciekawą postać.

Btw. brakuje mi dobrych horrorów, możecie coś ciekawego polecić? Tylko bez nadmiaru krwi i flaków, gdyż takie rzeczy nie są w ogóle straszne. Wolę coś z gęstym klimatem, efektem zaszczucia, paranormalnymi zjawiskami itp.
Ring mi się cholernie podoba, a w zasadzie sposób, w jaki jest opowiedziana fabuła; to samo tyczy się na przykład znanego FPS'a F.E.A.R - tam też historia jest taka, że powinno się zrobić ekranizację tego tytułu. No i nieśmiertelny Blair Witch Project - w tym filmie nic nie jest pokazane, a jak wiadomo, najstraszniejsza jest ludzka wyobraźnia. Dlatego ten film jest tak zajebisty.
Chciałabym obejrzeć coś w tym typie, macie jakieś propozycje?

@_@

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 10:47 am Powrót do góry

Obejrzałem Blair Witch Project. Żeby wzmocnić uczucie strachu, oglądałem go o 3:00 w nocy, samemu, po ciemku i przy otwartym na oścież oknie. Nie zrobił na Mnie większego wrażenia.

Ale mogę Ci polecić grę, która jest straszniejsza, niż większość dzisiejszych "horrorów" - Call of Cthulhu: The dark corner of the Earth, a po polsku Zew Cthulhu: Mroczne zakątki świata. Pierwsze 33% gry, to jest dokładnie to, co tworzył Lovecraft - mroczny klimat. Gra ma w sobie cholernie dużo krwi i flaków, ale F.E.A.R. to przy niej małe piwo pod względem emocji. Przede wszystkim dlatego, że przez pierwsze 33% gry jesteś zupełnie bezbronny

Z gier to jeszcze Amnesia: Mroczny Obłęd zbiera wiele dobrych opinii jak porządny horror

Z filmów? Może "TO"? Taki jest tytuł Ekranizacja powieści Kinga. Nie wiem, jak wypada ekranizacja, ale książka jest całkiem dobra.

Napisałbym jeszcze parę tytułów, ale się spieszę. Może jak wrócę od dentysty to jeszcze coś napiszę

the Aspirin'a
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 11:49 am Powrót do góry

jeden1 napisał:
Obejrzałem Blair Witch Project. Żeby wzmocnić uczucie strachu, oglądałem go o 3:00 w nocy, samemu, po ciemku i przy otwartym na oścież oknie. Nie zrobił na Mnie większego wrażenia.

Co kto lubi, dla mnie był to jeden z lepszych horrorów. Ten film idealnie wpasował się w mój gust, bo nienawidzę gdy znika efekt tajemnicy w filmie, gdy pojawia się chmara zombiaków i potworów wyjadających trzewia. To nie jest fajne, to jest do dupy Chociaż nie twierdzę też, że wszystkie filmy tego typu można od razu wyrzucić do kosza - w niektórych historia jest poprowadzona na tyle fajnie, że produkcja początkowo zniechęcająca, okazuje się być w porządku.

jeden1 napisał:
Ale mogę Ci polecić grę, która jest straszniejsza, niż większość dzisiejszych "horrorów" - Call of Cthulhu: The dark corner of the Earth, a po polsku Zew Cthulhu: Mroczne zakątki świata.

A to nie jest przypadkiem wydane tylko na xboxa czy tam ps? Słyszałam o tym od kolegi recenzenta, polecał bardzo drugą część, ale w zasadzie ta krew i flaki mnie odpycha.

jeden1 napisał:
F.E.A.R. to przy niej małe piwo pod względem emocji.

Dla mnie nic nie będzie lepsze od F.E.A.R'a pod względem emocji, fabuły i całej otoczki. Zrównać się może z nim tylko Bioshock - no taaaam to jest KLIMAT.

jeden1 napisał:
Z gier to jeszcze Amnesia: Mroczny Obłęd zbiera wiele dobrych opinii jak porządny horror Z filmów? Może "TO"? Taki jest tytuł Ekranizacja powieści Kinga. Nie wiem, jak wypada ekranizacja, ale książka jest całkiem dobra.

W Amnezje grałam, przekonał mnie do tego ten masakrycznie śmieszny filmik: http://www.youtube.com/watch?v=loSzpvq73FY . Otwarte drzwi za plecami, słuchawki, późna noc, nikogo w domu - mogę śmiało polecić, ja się darłam w paru momentach tak, że chyba sąsiadów pobudziłam. A film obejrzę, jak na razie ekranizacje Kinga, które oglądałam, były dobre (o ile to na pewno ekranizacje jego powieści).

jeden1 napisał:
Napisałbym jeszcze parę tytułów, ale się spieszę. Może jak wrócę od dentysty to jeszcze coś napiszę

Napisz i daj znać ile zębów Ci wyrwali.

@_@

Kejaji
Wyznawca

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 12:18 pm Powrót do góry

Cytat:
Napisz i daj znać ile zębów Ci wyrwali.

Albo lepiej czy masz juz sztuczna szczeke:p

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 12:40 pm Powrót do góry

Nie było tak źle... było gorzej

A z tego co widzę, Amnesia jest zrobiona w podobnym stylu do Call of Cthulhu. W dodatku Call of Cthulhu ma tylko jedną część i jest na PC

W F.E.A.R. 1 tylko jedna rzecz Mnie zaskoczyła poważnie (trochę za dużo filmików z gameplayem obejrzałem, zanim zagrałem - zepsułem sobie grę). Bomba atomowa. To było chyba aż zbyt realne uczucie zdziwienia i paniki. Najlepsze jest to, że chciałem wrócić do budynku, z którego właśnie wyszedłem xD

Jeśli chodzi o horrory to z pewnością poleciłbym Pilę 1, bo tam faktycznie była fabuła i klimat, nie krew i flaki, jak w kolejnych częściach. Gustując w starzyźnie, poleciłbym też: Koszmar z ul. Wiązów, Halloween, Laleczkę Chucky, Piątek Trzynastego i Władcę Lalek. Można chyba dodać do tej grupki dodać Wysłannika Piekieł, jednak tytuł znam tylko z nazwy (angielskiej w dodatku - Hellraiser) xD Nowszych horrorów jakoś nie mam. Wszystko jakieś nudne. Nawet filmy o zombie, które zawsze były cholernie nudne, są nudniejsze niż kiedyś...

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 1:36 pm Powrót do góry

Egzorcyzmy Emily Roze są... całkiem śmieszne.Pamiętam jak konałem ze śmiechu widząc miny tej dziewczyny :d

Oprócz tego NIE polecam Cmętarza Zwieżąt (aka Smętarz dla Zwierzaków) bo tam tak jak w książce w ostatnich minutach cały klimat idzie wpiz... , no psuje się

Meee
Skamielina

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 2:33 pm Powrót do góry

Z gier bodajże Penumbra? Jakieś słyszałem pozytywy o tym, ale szczegółowo o co chodzi to nie mam pojęcia.

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 4:03 pm Powrót do góry

Penumbra jest starszą siostrą Amnezji, więc może być dobra.

the Aspirin'a
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 12:45 am Powrót do góry

jeden1 napisał:
W F.E.A.R. 1 tylko jedna rzecz Mnie zaskoczyła poważnie (trochę za dużo filmików z gameplayem obejrzałem, zanim zagrałem - zepsułem sobie grę). Bomba atomowa.

No ja też się naoglądałam filmików na yt, a i tak gra mnie miło zaskoczyła. Hmm w zasadzie nie grałam w 2, jakoś po recenzjach nieprzekonująca taka, ale z braku laku może się okaże, że jest dobra, więc chyba już wiem w co pograć.
Btw. jak chcecie grę z klimatem to polecam Bioshocka1. Tam to jest obłędnie poprowadzona historia. Dwójka już trochę gorsza, ale dalej trzyma poziom.

jeden1 napisał:
Jeśli chodzi o horrory to z pewnością poleciłbym Pilę 1, bo tam faktycznie była fabuła i klimat, nie krew i flaki, jak w kolejnych częściach. Gustując w starzyźnie, poleciłbym też: Koszmar z ul. Wiązów, Halloween, Laleczkę Chucky, Piątek Trzynastego i Władcę Lalek. Można chyba dodać do tej grupki dodać Wysłannika Piekieł, jednak tytuł znam tylko z nazwy (angielskiej w dodatku - Hellraiser) xD Nowszych horrorów jakoś nie mam. Wszystko jakieś nudne. Nawet filmy o zombie, które zawsze były cholernie nudne, są nudniejsze niż kiedyś...

Piłe to ja oglądam do tej pory, każdą część i o ile najlepsza jest zdecydowanie jedynka, bo było to coś nowatorskiego, z pomysłem i psychologicznymi zagrywkami, tak każda kolejna część jest o poziom gorsza. No, ale jak się już zaczęło oglądać tasiemca to niestety tak mam, że muszę go skończyć. Z tych filmów co wymieniłeś to nie oglądałam tylko tego Hellraiser'a. W zasadzie to ja szukam jakichś dobrych horrorów, ale nowszych. Wiem, że teraz, te nowe 'straszaki' już nie są tak skuteczne jak te stare, ale chciałabym znaleźć taki tytuł, którego treść by mnie zaciekawiła. A co mnie ciekawi to już pisałam. Kurde, a np. 'Mgła' czy 'Oko', kojarzycie to? To w miarę chyba nowe jest, ale nie mam pojęcia czy warte oglądania. Tak, niby sobie mogę sprawdzić ocenę na filmwebie czy gdzieś, ale gówno mi to daje, bo tam Hana oMotana Movie ma pewnie ocenę 9, poza tym nawał bezsensownych postów skutecznie utrudnia odnalezienie wartościowych opinii. Dlatego pytam tutaj, może ktoś doradzi i wskaże dobre produkcje, wierzę w Wasz dobry wybór.

A, i co do Penumbry to ta gra i Amnezja to w zasadzie to samo. Obie gry są dobre i trzymają w napięciu.

@_@

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 10:50 am Powrót do góry

No to tak trochę głupio, bo to tytuł-legenda, ale nigdy nie wiadomo, więc warto podać. Silent Hill 1-3 I Pyramid Head ^^

Z gier, które trzymały w napięciu, gdy byłem mały, to na pewno stare Nightmare Creatures. Ale pewnie jest trochę za stare

Płatne, ale też trzymające trochę w napięciu jest Killing Floor. Konkretnie jedna mapa jest tak zrobiona, że można dostać zawału serca od samego rozglądania się Dodam, że to gra w stylu Left4Dead, jednak nie przechodzisz z jednego punktu do drugiego, tylko musisz przeżyć odpowiednio długo na jednej mapce. No i limit graczy jest chyba 8, możże paru więcej.

the Aspirin'a
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 11:57 am Powrót do góry

w L4D grałam tylko chwilę u kolegi i o ile nie lubię motywu zombie o tyle ta gra mi się spodobała. Sprawdzę sobie to Killing Floor. W Silenta grałam, już nie pamiętam którego, ale nic specjalnego (wybacz). Film był fajny.

W temacie gier, nie-horrorów: http://www.download.net.pl/dm/15164/
Wczoraj zassałam, ciekawe czy ktoś to pamięta

@_@

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 12:40 pm Powrót do góry

Uh , problem w tym że zarówno KF jak i L4D (2) to survivale więc straszenia w nich mało.Do tego KF nudzi się dosłownie po paru godzinach gry ponieważ nie oferuje żadnych urozmaiceń.Więc tak naprawdę KF to gra okrojona do jednego trybu który L4D2 posiada.Ja jako osoba baaaardzo strachliwa uważam że żeby któraś z tych gier bardzo przestraszyła trzeba zrobić tak :

1.Noc (od 23 może być).
2.Słuchawki.
3.Wyłączamy światło.

i gramy.

Są co prawda wyjątki - kampania w L4D2 podczas burzy deszczowej w której przy błyskach piorunów trzeba się przebić przez pole kukurydzy , co nie zmienia faktu że klimat jest cały czas ale niekoniecznie straszny.

Szczerze mówiąc jeśli chciałbym się przestraszyć to bym prędzej zainstalował RE4 (też średnio straszne).

Może starsze części Alone in the Dark , albo Clive Baker's Undying z 2001 roku ? Również dobrymi grami są The Suffernig i baardzo klimatyczne (aczkolwiek niekoniecznie straszny w hm.. "bezpośredni" sposób) Farenheit.

Diverso
Guru

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 4:50 pm Powrót do góry

Niechiało mi się czytać więc napisze tylko Oj tam Oj tam xD

1316228

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 6:23 pm Powrót do góry

Może grając z grupką ludzi, ale Ja grałem w Killing Floor samemu W niektórych miejscach wolałbyś się nie znaleźć samemu ^_^

Z takich całkiem całkiem, to chyba kampania Marines w Aliens vs Predator 2 była bardzo dobra pod względem klimatu i napięcia.

Meee
Skamielina

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 8:56 pm Powrót do góry

the Aspirin'a napisał:
W temacie gier, nie-horrorów: http://www.download.net.pl/dm/15164/
Wczoraj zassałam, ciekawe czy ktoś to pamięta

Król Lew? TEN król lew? Wieki temu w to grałem, nigdy mi się wtedy nie udało przejść. (Później chyba to skończyłem na emulatorze SNESa) Na cmentarzysku słoni miałem ciarki :p Polecam jeszcze Alladyna, dość podobne było

Undying trzymał klimat, ale nie przeszedłem w końcu bo miałem krzywe bugi na nim (np. co drugi raz jak odpaliłem save'a gra chodziła bez limitu FPS - 3x szybciej niż powinna )

AvP2 było dobre, ten nowszy co jakoś nie dawno wyszedł ma strasznie biedne kampanie

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Czw Lip 21, 2011 12:41 am Powrót do góry

Grałem przed chwilą w Penumbre... Call of Cthulhu: Dark corners of Earth wymięka. Tam masz przynajmniej trochę luzu momentami na początku. Np posiedzisz sobie chwilę w autobusie z upiornym kierowcą, ale jesteś spokojny. A w tej cholernej Penumbrze człowiek aż traci pewność, czy chce zaczynać grę, takie intro zrobili... btw, granie o 2:00 w nocy w taką grę jest naprawdę niewskazane. To jest pierwsza gra, w której NAPRAWDĘ boję się przejść do następnego pomieszczenia...

Forum Black and White PL Strona Główna » Rozmowy niekontrolowane
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: