Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Pomoc pod koniec gry

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xwall
Nawrócony

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 12:28 pm Powrót do góry

Po podbiciu wioski z cudem drewna z monumentem wygladajacym jak swiatynia olimpu podbiłem odrazu ostatnią tą pod tarczą duchową . Spowodowało to ciągłe ataki megawybuchem w seriach, co chaile munument jest niszczony, wieśniacy go odbudowują i giną, juz nikt prawie w tej wisoce nie został. Pytanie:

Jak powstrzymać seryjne megawybuchy?

Drugie:

W mojej wiosce nr 1 płonie domek, wieśniacy nic nie robią innego jak tlyko lamentują, z mojej świątyni widać promień paraboliczny na ten domek, wygląda tak jakby to ten promień co chwile go podpalał. Pytanie:

Jak powstrzymać podpalanie chatki i/lub ten promień.

W obu wypadkach tarcze nie pomagają, a przez to ze w najdalszej wiosce ludzie giną, a w mojej są zajęci oglądaniem płonącego domu nie mogę się rozwijać za dobrze, a chciałbym skończyć gre.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 1:08 pm Powrót do góry

Cytat:
Jak powstrzymać seryjne megawybuchy?

Zniszczyć Nemezisa i skończyć grę. Pozostała mu teraz tylko jedna wioska i wzbudziłeś w nim gniew, który nie ustanie tak długo, jak będzie "żył" (w cudzysłowie, bo to bóg ).

Cytat:
Jak powstrzymać podpalanie chatki i/lub ten promień.

Promień ten to swego rodzaju system obronny świątyni. Przekazuje ona swoje obrażenia na budynki lub twoich wyznawców, sama pozostając nienaruszona tak długo, jak ktoś w ciebie wierzy. Sprawdź czy coś w jakiś sposób nie zadaje stale obrażeń twojej świątyni jak np. leżący obok, lub zablokowany w jej ścianie kamień. Ochrona budynku i gaszenie go w tym wypadku nie mają żadnego sensu. Możliwe też, że po prostu chowaniec Nemezisa (lub nawet twój własny) atakuje co chwile świątynie. Upewnij się, że nic jej nie zagraża. Jeśli dalej będzie występował ten problem, to jak najszybciej przejdź grę i wczytaj sobie zapis na innej wyspie, bo na tej nie będzie większego sensu pozostawać- wieśniacy będą wyłącznie spać, nawet jeśli będzie to dla nich oznaczało głodówkę i brak rozmnażania się.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
xwall
Nawrócony

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 3:03 pm Powrót do góry

Dzięki za info.

Nie mogę rozszerzac wpływu zbytnio z podowu tych gromów, więc wybrałem wyjście zniszczyć wszystkich jego wyznawców i wsyałać misjonarzy, problemw tym ze on juz nie ma nikogo, a misjonarze uprawiają pola i chodzą w koło...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 3:17 pm Powrót do góry

Czasami wystepuja takie bledy, w takim wypadku- jeśli masz pewność, że wszyscy jego wyznawcy gryzą ziemię- umieszczonemu misjonarzowi, który sie już przebral, zaimponuj jakos- nie zabijajac go oczywiscie . Po tym wioska powinna być już twoja. Wczesniej jednak upewnij sie, ze twoj chowaniec jest w pełni sił i zna przynajmniej cud uleczenia (na tym etapie troche glupio to wypominac, ale lepiej sie upewnić ), bo czeka go ciezka walka.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: