Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
B&W - Gra w sieci lokalnej
Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej3991
Banita

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 10:20 am Powrót do góry

Witam, razem z kilkoma kumplami postanowiliśmy ponownie zainstalować B&W 1 xD oczywiście aby zagrać razem w sieci lokalnej. Niestety mamy problem iż siebie nie widzimy korzystaliśmy z hamachi ale bez skutku

Pierwsz raz gram przez sieć więc nie wiem za bardzo jak to się odbywa ale z tego co wyczytałem to gdy 2 osoby wejdą w sieć lokalną to powinni widzieć swoje nicki(czy cos takiego). My próbowaliśmy tak:
Gra sieciowa(czy jakoś tak) > 1.Sieć lokalna > i tu mamy 2 wybory sieć lokalna lub internet, wybieramy oczywiście siec lokalna > i tutaj mamy liste lecz nikogo na niej nie ma

drugie pytanie chciałbym polecić kolegą patcha 1.2 ale 1.1 podobno też dużo zmienia i tu pojawia się pytanie. Czy można zrobić tak że instaluje patcha 1.2 i mam to co z patcha 1.1?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 2:50 pm Powrót do góry

Instalujesz 1.1 i na niego 1.2

Nie wiem czy 1.2 ma to co 1.1, ale jeśli zrobisz jak powiedziałem, powinno być dobrze.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Andrzej3991
Banita

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 3:06 pm Powrót do góry

A jak zagrać przez lana?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 6:03 pm Powrót do góry

Nigdy nawet nie próbowałem. Jakoś zawsze wolałem grać samemu i znęcać się nad ludźmi. Kiedy chciałem grać jako dobry, ale w ogóle nie umiałem. Chociaż zacząłem mniej terroryzować swoich, skupiając żądzę mordu na innych wioskach.

Wracając do tematu, kiedyś chyba był program o nazwie Phoenix cośtam. Umożliwiał grę LAN. Był na takiej stronie z plikami do B&W1/2. Nikła pomoc, ale może ktoś inny się zjawi i opisze wszystko lepiej.

Andrzej3991
Banita

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 6:40 pm Powrót do góry

Próbowałem już chyba wszystkiego wyłączyłem zapore, antywirusa, ustawiłem hamachi na samej gorze polaczeni i nic

Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 8:12 pm Powrót do góry

Cytat:
Nie wiem czy 1.2 ma to co 1.1, ale jeśli zrobisz jak powiedziałem, powinno być dobrze.

1.2 zawiera to, co 1.1, więc sam wystarczy.

Niedawno chciałem spróbować zagrać ze swoim kolegom, jako pierwszą osobą, z którą mógłbym przetestować grę b&w multi i również miałem taki problem. Nie irytował mnie jednak fakt tego, że się nawzajem nie widzieliśmy, a to, że brakowało tego magicznego przycisku "załóż grę", bo prawdę mówiąc, to co mielibyśmy zrobić widząc się? Wzajemnie na siebie kliknąć? To co, dwie osoby na raz zarządzają warunkami gry?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Andrzej3991
Banita

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 9:44 pm Powrót do góry

ja mam problem z widocznością, jeżeli chodzi o serwer to poprostu wchodząc w sieć lokalną tworzysz serwer do ktorego kolega dołącza

Nadal proszę o pomoc

Xyron
Wyznawca

PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 12:40 pm Powrót do góry

Jak ktos chętny na gre multiplayer to pisac

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Andrzej3991
Banita

PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 9:18 pm Powrót do góry

temat można zamknąć, problem został rozwiązany.

Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 3:38 pm Powrót do góry

Cytat:
temat można zamknąć, problem został rozwiązany.

A możesz pochwalić się jak tego dokonałeś? Też chętnie pograłbym na multi z kolegami.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 3:55 pm Powrót do góry

Guaulden, Ty nie masz kolegów.

A na serio to Mnie też to ciekawi, jak tego dokonałeś.

Andrzej3991
Banita

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 6:25 pm Powrót do góry

sorry ale na tym forum tego nie napisze ponieważ nie posiadam oryginalnej wersji black and white xD

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 10:09 pm Powrót do góry

Apeluję o niebanowanie go od razu. Nie sądzicie, że to ciekawe, jak odpalił multiplayera na piracie, skoro nie można na nich instalować patchy?

Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 3:29 pm Powrót do góry

Cytat:
Guaulden, Ty nie masz kolegów.

Od czego to mam wyobraźnię

Cytat:
Apeluję o niebanowanie go od razu. Nie sądzicie, że to ciekawe, jak odpalił multiplayera na piracie, skoro nie można na nich instalować patchy?

Tak. Najlepiej z gada wycisnąć co się da, a później wywalić .

Kiedyś ktoś na forum- również z piratem- wspominał, że znalazł już spatchowanego B&W. Było trochę kontrowersji i z tego co pamiętam, to nie wyjaśniło się ostatecznie jak to faktycznie było.

Maciox487
Nawrócony

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 5:14 pm Powrót do góry

Gadaj jak to zrobiłeś!

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 6:12 pm Powrót do góry

Jakośnigdy Mnie do MP nie ciągnęło, ale to Mnie na prawdę zastanawia

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 7:38 pm Powrót do góry

Po prostu ściągnął B&W w wersji 1.2.

Kejaji
Wyznawca

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 7:59 pm Powrót do góry

Andrzej3991 napisal
Cytat:
sorry ale na tym forum tego nie napisze ponieważ nie posiadam oryginalnej wersji black and white xD

O Boże to bylo tak glupie ze gluprze nie moglo byc

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 10:35 pm Powrót do góry

Po prostu nie miało sensu. Pewnie pisał to konspiracyjną czcionką

Przewodnik
Wieśniak

PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 9:31 am Powrót do góry

...Wyrazy szcónku....
Cytat:

Ta wypowiedz swiadczy o tym , że Andrzej3991 przeczytał regulamin a to rzadkio sie zdaza... ... ...

Andrzej3991
Banita

PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 9:32 pm Powrót do góry

hehe, dawno mnie nie było ale odpisze (pewnie po raz ostatni).
jeden1 - banujcie sobie, powiem tyle że masz chyba jakieś stare informacje.
Guaulden, Evilz - nie pobrałem odrazu spatchowanego b&w.
Maciox487 - wasze forum jest śmieszne, nie napisze wam jak to zrobiłem.
Kejaji - sorry ale nie wiedziałem jak wam uświadomić że jak na największe w polece forum b&w "GÓWNO" wiecie. Niektórzy z was grają w tą grę już kilka lat i nie potrafili rozwiązać tak banalnych problemów, które ja rozwiązałem w zaledwie 30min.
Przewodnik - sorry ale niestety, nie przeczytałem ale gdy szukałem pomocy na waszym forum często trafiałem na wręcz śmieszne postawy dotyczące crackowanej wersji gry.

Gra black and white jest już dosyć starą grą i dostanie jej w sklepie jest dosyć trudne, po za tym mało osób na ten czas zdecydowałoby się na kupienie tak zabytkowej gry, której serwery oficjalne padły już dawno temu. Po za tym nie wydaje mi się aby 100% waszych użytkowników posiadało oryginalną wersję b&w(nie licząc mnie) tak więc jesteście śmieszni.

Narq, Andrzej3991

Andrzej3991
Banita

PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 9:35 pm Powrót do góry

ps. fajnie się gra na lanie macie tutaj adres hamachi nieogary
nazwa: [1]Black @ White
hasło: baw1
patch 1.2 lub dodatek bez patchów.
ew. mogę skopiować grę jeżeli ktoś chce zagrać na innym patchu;)

osoby na piracie i z oryginalem mile widziane

Ostatnio zmieniony przez Andrzej3991 dnia Pią Sty 14, 2011 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz

Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 9:56 pm Powrót do góry

Cytat:
Gra black and white jest już dosyć starą grą i dostanie jej w sklepie jest dosyć trudne, po za tym mało osób na ten czas zdecydowałoby się na kupienie tak zabytkowej gry, której serwery oficjalne padły już dawno temu.

Za taką grę nawet dzisiaj nie ma co szczędzić pieniędzy.

Cytat:
Niektórzy z was grają w tą grę już kilka lat i nie potrafili rozwiązać tak banalnych problemów, które ja rozwiązałem w zaledwie 30min.

Problem nie tkwi w naszych zdolnościach informatycznych, a w tym, że nie ma praktycznie możliwości aby ten problem rozwiązać. Jest praktycznie brak chętnych do gry multi, a jeśli są i nawet jeśli znajdzie się ktoś, kto ten problem rozwiąże- to będzie to ktoś taki dziwaczny, jak twoja osoba .

Cytat:
Przewodnik - sorry ale niestety, nie przeczytałem ale gdy szukałem pomocy na waszym forum często trafiałem na wręcz śmieszne postawy dotyczące crackowanej wersji gry.

JJ już się kiedyś w tej sprawie wypowiadał. Poza tym, że na tym forum piractwa się nie toleruje (i nie masz co tu się w tej sprawie sprzeczać, bo jego wątek był już zbyt wiele razy wałkowany), to z pirackimi wersjami gry znacznie częściej występują problemy, niż z oryginalnymi kopiami.

Cytat:
Po za tym nie wydaje mi się aby 100% waszych użytkowników posiadało oryginalną wersję b&w(nie licząc mnie) tak więc jesteście śmieszni.

Przynajmniej nie są na tyle śmieszni, aby o tym mówić, a następnie rozpowiadać naokoło jacy to są wspaniali, że coś odkryli, ale się tym nie podzielą. Rozwiązałeś swój problem i chcesz go sobie zachować? Świetnie, więc możesz już sobie odejść, nie musisz nas o tym informować. Doskonale poradzimy tu sobie bez takich jak ty .

Poza tym, to już dawno nie spotkałem kogoś, kto miałby taką satysfakcję z bycia złodziejem . Doprawdy, nie ma się czym chwalić.

---

Teraz dumnie wkracza Zerat i jednym kliknięciem rozwiązuje cały spór.

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 3:07 pm Powrót do góry

Widzisz, jesteśmy przyzwyczajeni do rozwiązywania problemów, których nie rozwiązały patche 1.1/1.2. Wiem, że to głupie, ale tak już jest.

Andrzej3991
Banita

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 3:50 pm Powrót do góry

Guaulden - moim zdaniem gry poprostu nie opłaca się kupować.

co do problemu, tak jak już wspomniałem wyżej jest was tu dużo, uważacie się za największe forum b&w więc sami sobie z tym poradźcie. Po za tym z waszych wypowiedzi widać że niektórzy chętnie by zagrali, tylko nikt z was nie umie tego problemu rozwiązać.

Nie wiem czy są ludzie na piratach są śmieszni lub nie, nie interesuje mnie to. Na pewno nie są na tyle odważni aby o tym powiedzieć. Nic nie rozpowiadam, przypominam że to wy mi za spamowaliście abym wam pomógł. Nie podzielę się tą informacją z takimi arogantami(niektórymi) jak wy... Myślisz że kupiłeś sobie jedną oryginalną grę i jesteś czysty, wystarczy że pobierzesz muzykę, ściągniesz zdjęcie lub przegrasz grę od kolegi i już masz coś nielegalnego.

Sam najpierw chcesz ode mnie wyciągnąć info na ten temat, a teraz płaczesz jak dziecko które nie dostało cukierka.

Nie chodzi mi o to że chcę się chełpić tym że coś wiem. Nie chcę wam udzielić tej informacji bo nie lubię takich forów na których udają że są tacy legal itd. a w tych czasach nie jest to możliwe. Kupicie kilka gier i myślicie że all na legalu, a tak nie jest.

ps. Sam posiadam pokaźny zbiór oryginalnych gier. żeby nie było że jade na samych crackach.

ps2. nie kieruje tego do wszystkich użytkowników tego forum, każdy jest innych i każdy może wyciągnąć z tego coś dla siebie. Tak więc osoby z crackiem i bez są mile widziane na hamachi

to moja ostatnia wypowiedź na ten temat, możecie dać mi bana i zrobić z tematami co chcecie.

Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 4:06 pm Powrót do góry

Cytat:
moim zdaniem gry poprostu nie opłaca się kupować.

Tym samym stwierdzasz, że nie opłaca ci się w nią grać. Kiedyś na innym forum pisałem co nieco o tym, ale nie chce mi się na ciebie ponownie marnować swojego czasu.

Cytat:
Nie chodzi mi o to że chcę się chełpić tym że coś wiem. Nie chcę wam udzielić tej informacji.

Ujmę to tak- to po cholerę stale o tym rozmawiasz? Napocząłeś temat, zdobyłeś nasze zainteresowanie, a teraz próbujesz pokazać jak to elegancko ociekasz zawalistością.

Cytat:
a w tych czasach nie jest to możliwe. Kupicie kilka gier i myślicie że all na legalu, a tak nie jest.

Możesz mówić sobie co chcesz, ale ja mogę się pochwalić, że pirackich programów na komputerze nie posiadam.

Cytat:
nie kieruje tego do wszystkich użytkowników tego forum, każdy jest innych i każdy może wyciągnąć z tego coś dla siebie. Tak więc osoby z crackiem i bez są mile widziane na hamachi

A to co ma być, piracka propaganda?

Kejaji
Wyznawca

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 10:36 am Powrót do góry

Cytat:
Kejaji - sorry ale nie wiedziałem jak wam uświadomić że jak na największe w polece forum b&w "GÓWNO" wiecie. Niektórzy z was grają w tą grę już kilka lat i nie potrafili rozwiązać tak banalnych problemów, które ja rozwiązałem w zaledwie 30min.

Po pierwsze nie jestem człowiekiem cierpliwym......
Po druge. Czlowieku nie przeczytałeś regulaminu, a teraz wyjerzdzasz tu ze GÓWNO wiemy, weż daj se siana co....

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 10:45 pm Powrót do góry

1. Bez wątpienia jesteśmy największym polskim forum o B&W.

2.
Cytat:
Sam posiadam pokaźny zbiór oryginalnych gier. żeby nie było że jade na samych crackach.

Żenująca wypowiedź. Z czego jesteś bardziej dumny, bo nie mogę zrozumieć. Z posiadania oryginałów czy piratów? Bo masz "pokaźny zbiór oryginalnych gier", ale ciągle gadasz o pirackim B&W.

3. Guaulden, sam oryginalny stuff? Nie jestem święty, mam parę programów, które ściągnąłem z nieprawego źródła i przeleżały trochę ponad 24h Jak rozumiem Guaulden, jesteś świeżo po formacie A na serio to godne podziwu.

Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 11:37 pm Powrót do góry

Cytat:
3. Guaulden, sam oryginalny stuff? Nie jestem święty, mam parę programów, które ściągnąłem z nieprawego źródła i przeleżały trochę ponad 24h Jak rozumiem Guaulden, jesteś świeżo po formacie A na serio to godne podziwu.

Ogólnie w swojej historii taki święty też nie jestem i format miałem, ale 5 miesięcy temu i sądzę, ze w kwestii oryginalności tym razem nie mam zamiaru już nic zmieniać. Człowiek jakoś tak lepiej się czuje... Do czasu, gdy nie odniesie się wrażenia, że producent programu/ systemu operacyjnego (patrz: Micro$oft) porządnie cię wy... nieważne.
No i głupi antywir daje się przekonać, że programy które mam naprawdę nie są godne jego uwagi . Wcześniej gdy miałem coś nieszkodliwego, jednak nielegalnego, to często się buntował i nic nie dało się zrobić, a jestem zbyt leniwy by szukać innego z darmową i wieczną licencją.

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 11:33 am Powrót do góry

Taaa... Ja swego czasu też miałem dysk czysty jak łza. No może nie licząc tylko 50k wirusów, które nie wiem skąd się wzięły, skoro wtedy nie miałem jeszcze Internetu Czyżby Internet Explorer ściągał trojany nawet bez podłączenia do Internetu? Ale to bardzo dawne czasy. Kiedy komputery miały jeszcze przyciski "Turbo", a 3dfx było luksusem

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: