Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
patch 1.2 zsypał grę

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cith'luun
Nawrócony

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 11:54 am Powrót do góry

Mam (jak zresztą w temacie napisane) problem z patchem 1.2. Mianowicie, kiedy włączam grę wszystko idzie dobrze, aż do chwili w której odpala się menu główne(opcje, kontynuuj, potyczka itp.), bo kiedy klikam na "kontynuuj gra wychodzi do windowsa, a cały proces jest wyłączany. WTF!?
Mam grę świeżo zainstalowaną, oryginalną ze sklepu, na innych kompach działa. Nie używam Cracka No-CD. Ma ktoś jakieś pomysły?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Matchew
Wyznawca

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 2:05 pm Powrót do góry

Zainstaluj gre od nowa bez patchy, lub ewentualnie 1.1

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 6:10 pm Powrót do góry

Zwróć też uwagę, że najpierw należy zainstalować starszego patcha, czyli wymienionego 1.1, aby 1.2 mógł funkcjonować. Jeśli to zrobiłeś, to najlepszą opcją będzie gra na 1.1, bo tylko on wnosi ważniejsze zmiany, 1.2 jest Ci właściwie niepotrzebny, jeśli nie masz zamiaru (przynajmniej na chwilę obecną) grać z innymi ludźmi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Cith'luun
Nawrócony

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 3:44 pm Powrót do góry

1.problem w tym, że aby działały mi plug-iny (football i Village banter) mówi mi, że nie może być zainstalowany [plug-in] póki nie zaałatwię sobię patcha 1.2.

2.Faktem jest, że nie zainstalowałem na początku 1.1, ale w readme do 1.2 pisało mi, że patch 1.2 zawiera wszystko to co 1.1, więc nie muszę go instalować.

3.Poda ktoś linka do de-patchera (programu do odinstalowywania patchy) do BW? trochę by mi pomógł w tej sprawie.

Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 3:58 pm Powrót do góry

Cytat:
2.Faktem jest, że nie zainstalowałem na początku 1.1, ale w readme do 1.2 pisało mi, że patch 1.2 zawiera wszystko to co 1.1, więc nie muszę go instalować.

Pisać to sobie mogą, ale nic się nie stanie, jeśli zainstalujesz najpierw 1.1- najwyżej pliki zostaną podmienione. A nóż zadziała?

Cytat:
3.Poda ktoś linka do de-patchera (programu do odinstalowywania patchy) do BW? trochę by mi pomógł w tej sprawie.

Jak będę miał trochę czasu to go poszukam.

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: