Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
w sprawie wymagań :)

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White 2 (+ Battle of The Gods)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina_999
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 6:15 pm Powrót do góry

witam
wiem, że był podobny temat... ale ja mam nieco inny sprzęt i za bardzo się nie znam
więc gra b&w2 mi się zacina nie wiem dlaczego bo myśle, że mój komputerek nie jest aż taki słaby mam viste i wiem, że może spowalniać gre ale nie aż tak zeby na 640X800 przy najnizszych mi zacinało
moj sprzet:
-ADM Athlon 64 X2 Dual-Core Processor TK-55 1.8 GHz,
-RAM - 2 GB
- Karta Graf. - Nvidia GeForce 8400M G - data sterownika z 2007 ale nie mogłam znaleźć nowszego sterownika do tej karty może to wina drivera?

a i viste mam z SP1....
z góry dziękuje za odp.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Shack
Wyznawca

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 6:20 pm Powrót do góry

Sprzęt spoko, ale VISTA TO GÓWNO!

milzone
kapłan Laartaosa

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 6:35 pm Powrót do góry

Cytat:
Sprzęt spoko, ale VISTA TO GÓWNO!

zgadzam się w 100000000000%!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
karolina_999
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 6:43 pm Powrót do góry

czyli mam rozumieć, że na XP przy tym sprzęcie gierka będzie śmigać?

Shack
Wyznawca

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 6:51 pm Powrót do góry

Tak! Ponieważ sam system zżera 92195491259 pamięci.

Los_Emilos
Uczeń

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 7:29 pm Powrót do góry

Jak nie widzieliście Visty to się nie odzywajcie bo nie lubię jak szczeniak powtarza coś co usłyszał od tłumu a przynajmniej podaj trzy przykłady dlaczego TWOIM zdaniem Vista jest zła bo zalety też ma których brakuje XP.

Karta graficzna jest bardzo słaba z tego co się orientuje chodź obsługuje wszystkie standardy. Na twoim miejscu sprawdziłbym jeszcze w innej grze o podobnych wymaganiach. Możliwe że masz dużo programów włączonych naraz w tle lub wirus jakiś.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
karolina_999
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 7:32 pm Powrót do góry

właśnie programów w tle nie mam. Bo optymalizowałam vistę poprzez wyłączanie niektórych niepotrzebnych usług i programów i defragmentowałam dysk...
No chyba, ze wirus ale o tym nie myślałam w sumie

Los_Emilos
Uczeń

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 7:36 pm Powrót do góry

Jaki masz antywirus? Jeśli jakiś darmowy do odinstaluj i sprawdź Kasperskim jak coś znajdzie to pousuwaj i wróć do starego lub zainstaluj Avasta (polecam do ochrony ale nie nadaje się do usuwania).

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
karolina_999
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 7:38 pm Powrót do góry

okej tak więc zrobie i napisze czy będą efekty
no wlasnie mam avasta
dziekować

Los_Emilos
Uczeń

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 7:41 pm Powrót do góry

Ja się i tak boje że jednak karta jest za słaba bo ona ma być do prac biurowych a nie grania. Ma wszystko co ma 8800 ale jest za słaba aby obsłużyć te technologie.

Balas
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 8:17 pm Powrót do góry

Cytat:
Avasta (polecam do ochrony ale nie nadaje się do usuwania).

Avast wiekszy burdel robi niz chroni (juz pare razy system przez niego padl, a raczej przez jego nieskutecznosc, na szczescie komp brata nie moj;]). Z darmowych polecic mozna Avire, kompa nie muli i w miare dziala + hijackthis i combofix do wywalania syfu (nie mam pojecia czy dziala na Viscie albo ma jakas osobna werjse) i mozna spac spokojnie

Karta graficzna rzeczywiscie dosc cienka. Ja bym nigdy sie nie pchal w takie uklady w lapach, jezeli chcialbym sobie pograc. Bez dobrej grafiki mozna sie co najwyzej photoshopem sie pobawic (na cos te 2gb ramu trzeba zuzyc)

http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200085142

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Odpowiedz z cytatem
karolina_999
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 8:57 pm Powrót do góry

coz zrobic akurat sprzet za pol ceny byl nowiutki wylicytowany na allegro wiec grzech nie skorzystac nie nastawialam sie, ze na takim laptopie bede mogla grac w super gierki ale myslalam, ze b&w 2 pociagnie na srednich bez problemow

Balas
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 9:33 pm Powrót do góry

No niestety, laptop do gier to niemaly wydatek, chyba, ze trafi sie jakas okazja

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Odpowiedz z cytatem
Anda
Stała forumowiczka

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 6:21 am Powrót do góry

Juuuuupiiiiiiiii Rodzice kupili mi wczoraj SUPER laptopa już kradne sieć xD i mam zainstalowane BW, D2 (diablo II) z dodatkiem i inne takie fajne gry... Wszystko to idzie bez problemu duża pamięć, zajefajna grafa i niewiem po co mi wbudowana kamera, ale dobra... Na liczbach się nie znam (czyt. Nie wiem jak czytać ile jest tam giga i takich tam) Tatuś wybierał wiem tyle, że to jest ASUS czyli jeden z najlepszych...

Opcja "Szukaj" nie gryzie... Tylko połyka w całości...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
karolina_999
Nawrócony

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 8:35 am Powrót do góry

Hmmm no cieszymy się razem z Tobą ... hehe

Shack
Wyznawca

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 5:55 pm Powrót do góry

Los_Emilos - tak się składa że miałem do czynienia z Vistą, gdyż kupiłem sobie laptopa z oryginalnym Windows Vista i moje zdanie, że jest to gówno. Potem zainstalowałem sobie jedną z dystrybucji linuxa, tj. Ubuntu i wszystko śmigało 3x szybciej i problemu nie ma.

Mi BW2 chodziło z Radeonem 9500 na maksymalnych wymaganiach, a jest to bardzo do dupy karta.. I nie nawidze pyskatych ludzi.

Anda
Stała forumowiczka

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 6:13 pm Powrót do góry

Na kompie mojego brata jest Vista ja się w niej nigdy nie połapie... Ehhh...

Opcja "Szukaj" nie gryzie... Tylko połyka w całości...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
Los_Emilos
Uczeń

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 9:40 pm Powrót do góry

1. Avast wygrał test dobreprogramy.pl na najlepszy antywirus ale ja się kieruje raczej swoim obyciem z tym programem i wole go od takich komercyjnych jak ESET czy Kasperski(ogólnie świetny ale muli).
2. Ja miałem Vista i ma kilka ciekawych rozwiązań (głównie bezpieczeństwo) ale jak masz systemu na jądrze Linuksa to się nie dziwie bo to jest naprawdę dobra rzecz. Gdybym nie grał w gry to pewnie bym chodził na Kubuntu lub Debian.

Balas
Hodowca chowańców

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 10:37 pm Powrót do góry

Testy (swoja droga z sierpnia 2008 http://www.av-comparatives.org/seiten/ergebnisse_2008_08.php , znalezione na purepc.pl) sa IMO nic nie warte, przetestowac trzeba w praktyce
btw. ten test czasem nie byl na ilosc pobran? strzelam po glownej funkcji serwisu

Los_Emilos
Uczeń

PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 11:03 am Powrót do góry

Tu masz ten test: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=205&Test+bezplatnych+programow+antywirusowych .

Balas
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 11:25 am Powrót do góry

To byl tylko test skanera (przynajmniej patrzac po tabelkach ma sie takie wrazenie)? W linku, ktory podalem widac wyrazna przewage Aviry w aktywnej ochronie, gdzie Avast (i z statystyk i z wlasnego doswiadczenia) lekko mowiac - jest gowno wart, dodatkowo bardziej muli kompa

karolina_999
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 11:50 am Powrót do góry

witam po raz kolejny
pisze tylko, zeby poinformowac : bo zainstalowalam XP na drugiej partycji i musze przyznac ze sam system chodzi szybciej ale jesli o gry to duzo sie nie zmienilo wiec tylko informuje jakby ktos chcial przechodzic z visty na xp ze wzgledu na przyspieszenie geir wiec od razu mowie, ze rewelacji nie ma

Balas
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 3:23 pm Powrót do góry

O tym juz wczesniej pisalem w innym temacie. 2-3 klatki roznicy to niewiele biorac pod uwage dosc slaba karte graficzna. Gdzies mam test porownawczy Vista SP1 vs XP SP3, wiadomo ze XP szybszy (w grach), ale roznice niezbyt imponujace, a w niektorych aplikacjach na wypadalo wrecz na korzysc Visty (typu Photoshop bodajze, ale to juz przy mocnym kompie).

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White 2 (+ Battle of The Gods)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: