Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Wojna w Gruzji

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Rozmowy niekontrolowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shell
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 11:48 am Powrót do góry

Co sądzicie o tej wojnie? Co sądzicie o obawach Rosji apropo polsko-amerykańskiego porozumienia?
Słyszałem już wiele bardzo dziwnych opinii i spekulacji że aż jestem ciekaw waszego zdania

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
lesiO
(prawie)Inteligentna Bestia

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 11:59 am Powrót do góry

Primo, to irytuje mnie rząd Rosyjski, który ciągle chce udowadniać, że są potężni i w ogóle.

Hmmpphhh, co do wojny, to nie opowiadam się za żadną ze stron. Wielu mówi, że działania Rosji to przesada, ale podobnie postąpili Amerykanie z Irakiem.

Co do porozumienia, to z jednej strony mamy podlizywanie się USA, po drugiej stronie zagrożenie ze strony Rosji, której celem nr. 1 będzie tarcza w ewentualnym konflikcie. Wolałbym, żeby jednak tarczy nie było, ale decyzja już zapadła.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 12:31 pm Powrót do góry

Jedyne co mnie Irytuje w tej wojnie to inteligecja naszego prezydęta .. jak to szlo ? "polska jest jedynym krajem popierającym Gruzje"

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Shell
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 2:00 pm Powrót do góry

lesiO napisał:

Co do porozumienia, to z jednej strony mamy podlizywanie się USA, po drugiej stronie zagrożenie ze strony Rosji, której celem nr. 1 będzie tarcza w ewentualnym konflikcie. Wolałbym, żeby jednak tarczy nie było, ale decyzja już zapadła.

Powiedziałbym że jest też trzecia strona, a mianowicie korzyści w postaci ulepszenia armii lepsza ochrona przestrzeni powietrznej nad polską etc.

Co do Rosji to jak zwykle robi co chce w i dupie ma opinie świata na temat swoich działań..

Balas
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 2:32 pm Powrót do góry

Cytat:
Powiedziałbym że jest też trzecia strona, a mianowicie korzyści w postaci ulepszenia armii lepsza ochrona przestrzeni powietrznej nad polską etc.

W szczegolnosci biorac pod uwage, ze nie mamy sie czym bronic. Wiekszosc sprzetu jest po-radziecka, jedynie pare nowoczesniejszych maszyn, ktore i tak gowno zrobia.

Cytat:
Co do Rosji to jak zwykle robi co chce w i dupie ma opinie świata na temat swoich działań..

Ja bym powiedzial, ze jednak nie ma w dupie opini swiata.
Cytat:
chce udowadniać, że są potężni i w ogóle.

http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200085142

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Odpowiedz z cytatem
Matchew
Wyznawca

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 2:46 pm Powrót do góry

W sumie ciekawie by było jakby armia rosyjska skierowała się na zachód od stolicy. Zobaczylibyśmy co by wtedy zrobiło NATO i USA, choć mam nadzieję że to sie nigdy nie zdaży, choćby dlatego że nawet rosja nie jest tak głupia by ryzykować wojną z "resztą świata"...

Co do Gruzji to trudno mi się wypowiedzieć, bo nikt w sumie nie wie która strona mówi prawdę(jedna że pokój zawarty, druga gada zupełnie co innego), jednakże sumienie mi podpowiada aby zawsze pomagać słabszemu.
Ktoś w telewizji dobrze powiedział, że Rosja zastrasza inne kraje gdy te chcą same decydować o istotnych sprawach na swim terytorium. Przykład Polska i Rosja.

Ci co grają w warcrafta na pewno widzą co się dzieje na "własnej grze" - żaden polak/amerykanin/niemiec itp... niezagra z ruskiem w teamie a widząc go od razu pisze "kik fuc*** ru or i leave" itp. itd. Taka izolacja

Shell
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 4:14 pm Powrót do góry

"Nie wiem jak będzie wyglądać trzecia wojna światowa ale czwarta już będzie tylko na kije i pałki" - Ten cytat ma w sobie wiele prawdy i tak naprawdę myślę że żadna ze stron (Rosja, USA) nie zdecyduje się na żadne poważniejsze wojny.. Chociaż nigdy nie wiadomo co ruskim do głowy strzeli :P

Balas
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 5:04 pm Powrót do góry

czeka nas cos na wzor fallouta

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Odpowiedz z cytatem
lesiO
(prawie)Inteligentna Bestia

PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 5:32 am Powrót do góry

Shell napisał:

Ta trzecia strona była aktualna przed porozumieniem, ale teraz to całe "unowocześnienie" armii nie jest niczym wielkim, dlatego celowo to pominąłem.
Matchew napisał:
Ci co grają w warcrafta na pewno widzą co się dzieje na "własnej grze" - żaden polak/amerykanin/niemiec itp... niezagra z ruskiem w teamie a widząc go od razu pisze "kik fuc*** ru or i leave" itp. itd. Taka izolacja

Ja bym zagrał, to Rosja jest be, nie Rosjanie.
Balas napisał:

Może ubrałem w banalne słowa, no ale IMO rząd rosyjski jest bardzo arogancki.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 8:44 pm Powrót do góry

Uważam, że cały ten spór w Gruzji to spór o kase, po prostu Rosja chce mieć swoje wpływy na Kaukazie, to tak troche jak USA w Iraku, tylko, że o Irak nikt problemów nie robił. Oczywiście potępiam ten atak na Gruzje, ale takie są fakty, a 3 wojny światowej raczej nie będzie, a właściwie już jest. Jest to wojna z terroryzmem

gg: 3807445

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Shell
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 12:21 pm Powrót do góry

Tyle że terroryści nie stosują atomówek.. chwała bogu :P

Balas
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 1:05 pm Powrót do góry

na razie nie, ale teoretycznie mogliby, w koncu nie tylko samoloty sie porywa

Forum Black and White PL Strona Główna » Rozmowy niekontrolowane
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: