Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Patch z drewnem?

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szubinek
Nawrócony

PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 2:48 pm Powrót do góry

Witam! Niedawno czytałem chyba na tym forum o tym, ze jak cos sie zainstaluje to wszystkie budowy są za 1 drewno. Juz szukałem tego tematu ale nigdzie nie mogę znaleźć. Jesli ktos wie jak to zrobic lub gdzie moge znaleźć ten temat to prosiłbym tu napisac Z góry wielkie thx

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Diverso
Guru

PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 2:54 pm Powrót do góry

Pierwszey raz o tym słysze. Znam za to inny trik z cudem drewna i jedzenia ale nie będie się chwialił bo i tak wszyscy go znaja

1316228

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
szubinek
Nawrócony

PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 2:59 pm Powrót do góry

Ja jestem nowy i pewnie go jeszcze nie znam napisz pliss!!

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 3:10 pm Powrót do góry

co do kosztow w ograniczonych do 1 to slyszalem ale w B&W2 .. i owszem bylo to gdzies tu pisane ..ale w B&W1 jest tylko ów trik ktorego miejmy nadzieje nikt ci nie poda .. polecam wyszukiwarke google

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
szubinek
Nawrócony

PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 3:24 pm Powrót do góry

dlaczego nikt nie moze mi podac tych trików podajcie chociaz pod jakim hasłem mam szukac w google

Nazcain
Nawrócony

PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 4:31 pm Powrót do góry

szubinek, trick na zdobycie dużej ilości surowców rzeczywiście istnieje i jest banalny - mając załadowany cud jedzenia lub drewna w ręku, kliknij nim na spichlerzu, ale nie jeden raz, a wielokrotnie (klikaj szybko aż do wyczerpania się cudu). Musisz to robić w odpowiednim miejscu, tuż nad wejściem do spichlerza (taka "górka"). Dobrze daje też posiadanie mocnego monumentu Wikingów (albo najlepiej kilku) - efekt razem z tym trickiem jest piorunujący i jednym cudem można napchać spichlerz na dłuugie czasy. Niestety (albo i stety) trick ten nie działa w spatchowanej grze. Nie opłaca się jednak stosować tego cheata (jak i cheatów w ogóle), jeśli komuś zależy na ciekawej grze.

PS. Zerat: musiałem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
soprano
Nawrócony

PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 12:08 am Powrót do góry

Ja nie toleruje gry z oszustem (czyt. patche), ale trik Nazcain'a podchodzi mi do cudu, niż triku. Dziś to wypróbowałem i jak dla mnie, to cud pomysłowości Towar utrzymuje się przez długi czas, ale mając ogromne plemie, towar szybko schodzi! Więc jeśli posiadasz wioske przeogromną, to nie marnuj czasu na żarcie, tylko buduj i dbaj o co masz dbac żeby Twoja wiara nie krzyczała 'potrzebujemy potomstwa' ...

Byc może załodze B&W właśnie oto chodziło (?!)

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 9:54 am Powrót do góry

Nazcain napisał:
szubinek, trick na zdobycie dużej ilości surowców rzeczywiście istnieje i jest banalny - mając załadowany cud jedzenia lub drewna w ręku, kliknij nim na spichlerzu, ale nie jeden raz, a wielokrotnie (klikaj szybko aż do wyczerpania się cudu). Musisz to robić w odpowiednim miejscu, tuż nad wejściem do spichlerza (taka "górka"). Dobrze daje też posiadanie mocnego monumentu Wikingów (albo najlepiej kilku) - efekt razem z tym trickiem jest piorunujący i jednym cudem można napchać spichlerz na dłuugie czasy. Niestety (albo i stety) trick ten nie działa w spatchowanej grze. Nie opłaca się jednak stosować tego cheata (jak i cheatów w ogóle), jeśli komuś zależy na ciekawej grze.

PS. Zerat: musiałem

Trick przestaje dzialac wraz z zainstalowaniem patcha 1.1, ktory jest praktycznie konieczny do przejscia gry (wersja bez patcha jest cholernie zabugowana)
Obrazek w sygnie by Arahja

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Nazcain
Nawrócony

PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 1:36 pm Powrót do góry

StrangeOne napisał:
Trick przestaje dzialac wraz z zainstalowaniem patcha 1.1, ktory jest praktycznie konieczny do przejscia gry (wersja bez patcha jest cholernie zabugowana)

No racja, choć przejście gra bez patcha też jest możliwe (przykład: ja ). Kiedy grałem pierwszy raz w B&W, nic o patchu nie wiedziałem i nie przeszkodziło mi to ukończyć grę.

Co do samego tricku, to niestety on uzależnia i ciężko potem odzwyczaić się od jego stosowania.

PS. Proponuję zmienić słowo "patch" w temacie na "trick".

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: