Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Niespodzianka

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Wysypisko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samson
Misjonarz

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 5:37 pm Powrót do góry

Wejdźcie w plik Script potem wejdźcie w land 1 i znajdziecie land1 podmiencie go na np. land5 to zobaczycie że gra nie będzie się zaczynać od pierwszej wyspy ale od piątej! P.S.Gra od tego momentu będzie miała taką samą fabułę ale możecie ustawić żeby np. Kiedy przejdziesz pierwszą wyspe to będziesz miał 5 ale tam będzie Khazar i Lethys jak w fabule, i możesz wybrać jedną z pięciu wysp na walkę z nemezisem , albo jak przejdziesz przez wir to możesz ustawić że każda kraina będzie wyglądała tak samo! A i świątynia moż być w różnym miejscu nawet w wodzie! Zajefajnie!!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Szema
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 5:58 pm Powrót do góry

Oł maj gad, ale niespodzianka ... nie wiem czy to kogoś zdziwi ale to jest staaare ... ja z tego nie korzystałem, bo po co

... no, może jak mi się będzie nudzić to może, Ale, wątpię bo przechodziłem black & white 12 razy i już mi się znudziło

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Forum Black and White PL Strona Główna » Wysypisko
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach