Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Problemy z Black & White 2.

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White 2 (+ Battle of The Gods)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radkoss
Nawrócony

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 4:42 pm Powrót do góry

właśnie kupilem BW 2 i mi nie chce pujść spaleniam wymagania Athlon 64 3200+ 1 GB ramu 6600 GT. Pokazuje mi się logo czyli ten ekran starowy i dalej nic

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
m4t
Nawrócony

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 5:03 pm Powrót do góry

Może spróbuj zaistalować najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Radkoss
Nawrócony

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 5:13 pm Powrót do góry

ok juz rozwiazalem problem wystarczylo wylaczyc naped wirtualny. Teraz inny problem tuż po filmiku rozpoczynajacym gre. Komp sie wylancza to znaczy dziala ale nie reaguje i keran sie wylancza pomaga tylko reset

Czy ktoś grał już w BW na geforce ??? bo jak zainstalowałem stery 78.xxx to się strasznie ścina nawet na niskich. A jak zainstalowałem stery BETA z seri 8 to problem opisany u góry

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 9:39 pm Powrót do góry

najnowsze wpadaj... jak sie tnie to OBNIZ DETALE... WYLACZ ZBEDNE PROGRAMY... MYSL =='

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Radkoss
Nawrócony

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 9:43 pm Powrót do góry

mam kompa od 8 lat a mam nie myśloeć nawet formata zrobiłem na najnowszych ścina się na na najnowszych beta chodzi luks dopuki się nie ruszy bo wtedy zwis. ściągnołem i wyprubowałem 8 sterów wtym 4 modyfikowanie i nic

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 9:46 pm Powrót do góry

Windows XP SERVICE PATCH 2 ludzie ==' pamietajcie o tym

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Radkoss
Nawrócony

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 10:27 pm Powrót do góry

zaraz zainstaluje

Noiprox
Guru

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 7:45 am Powrót do góry

Taa, MiriV spec to przy każdej prośbie o pomoc musi napisać emotkę " ==' " i napisać coś w stylu "to przecież oczywiste".
Tak, to oczywiste, ale weź czasem pod uwagę, że nie wszyscy znają się na komputerach.

Radkoss
Nawrócony

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 8:09 am Powrót do góry

zainstalowałem SP 2 i nic. Napiałem na gry-online.pl i wszyscy co mają geforc chodzi słabo nawet poszłem do sąsiada co sobie kupił 7800 GT i mu też się ścina. To jest wina Sterów od nvidi.

athlon
Nawrócony

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 12:27 pm Powrót do góry

Radkos --> braciak ma GF4 ti4200, athlona 1700+ i 512 ramu i gra na medium smiga mu nie wiem wiec co jest grane u Ciebie, pisze tylko ze to Twoja wina a nie gry...

a mi wogole nie dziala chyba przez procek athlona 2000+ ale nie wiemego jeszcze bede w sobote montowal inny na probe i jak gra ruszy to kupie nowy procek...

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 12:31 pm Powrót do góry

na forum lionheada byl/jest topic o problemach nvidi... gra byla robiona dla potrzeb kart ATI wiec wasza strata (problemy moga wystapic)

Nox - nooo a czemu niby niemialbym dawac tej slodkiej emotki zalamania - ==' xD ona jest the best

Radkoss
Nawrócony

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 3:13 pm Powrót do góry

ejj ale na tych beta sterach mi normalnie śmiga na wysokich tylko się nie mogę ruszyc bo jest zwis może następne stery to rozwiążą. A jak nie to kupuje X1800 XT i AMD 64 FX-57 i ciekawe jak wtedy by chodziło

Night_Wolf
Wieśniak

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 7:13 pm Powrót do góry

Mam pytanie: instalowal ktos z was patha?? poprawia on cos oprocz tego,ze da sie pominac samouczek? wspolpracuje z wersja pl? (gry jeszcze nie mam ale wole juz miec patha ) to oplaca sie go sciagac?

Radkoss
Nawrócony

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 7:49 pm Powrót do góry

------------------------------
Black & White® 2

Przeczytaj: Łata (Patch) 1.1

Lionhead Studios 2005
------------------------------

GRA BLACK & WHITE® 2 OPRACOWANA PRZEZ LIONHEAD STUDIOS.

-----------------
Spis treści
-----------------

A. Instalacja łaty
B. Poprawki łaty
C. Znane problemy
D. Usuwanie gry
E. Ważne uwagi

---------------------
A. Instalacja łaty
---------------------
Aby zainstalować wersję 1.1 gry Black & White® 2 musisz posiadać pełną kopię gry zainstalowaną w komputerze.

Dwukrotnie kliknij na ikonę Black & White® 2 Patch 1-1.exe. Uruchomi to program instalacyjny, który zaktualizuje Twoją wersję Black and White 2 do najnowszej wersji 1.1.

-------------------------------
B. Poprawki łaty
-------------------------------
- Naprawiono techniczne zawieszenie w krainie 3, występujące podczas próby stworzenia uczniów po zabiciu Twojej populacji.

- Naprawiono funkcję dowodzenia przełączającą poszczególne oddziały tak, aby nie obejmowała oddziałów wroga.

- Naprawiono załamanie podczas interakcji chowaniec/drzewo, gdy drzewo nie posiada statusu miast.

- Naprawiono problem chowańca, który wstrzymywał ojcostwo i siedem prac samurajów.

- Naprawiono błąd statystyki, zgłaszający nieprawidłową liczbę wojowników i łuczników w mieście po operacji zapisania/wczytania.

- Naprawiono ogólne problemy wyważenia taktyk ataku agresywnego boga.

- Naprawiono problem związany z wysokością, z jakiej łucznik może strzelać z murów.

- Naprawiono załamanie przy niszczeniu dwupiętrowego drapacza chmur.

- Naprawiono załamanie związane z murem, w sytuacji, w której można utworzyć nowy odcinek muru na poprzednio zniszczonym.

- Naprawiono załamanie podczas rozbiórki muru przy umieszczaniu bramy.

- Naprawiono problem z ponownym uruchamianiem krainy, przy którym chowaniec czasem zmieniał się na innego, jeśli zapisany profil zawierał gry z innymi chowańcami.

- Naprawiono techniczne zawieszenie związane ze skryptem archeologa w krainie 6 i zabiciem ostatniego archeologa.

- Naprawiono błąd, który uniemożliwiał dobremu bogu budowanie złych upiększeń.

- Naprawiono błąd w którym wpływy mogły wzrosnąć ponad 100%.

- Naprawiono graficzny problem z dodawaniem warstwy do uszkodzonego drapacza chmur.

- Naprawiono błąd statystyki związany z wyświetlaniem 0 splendoru dla miasta, dla którego nie jest możliwa migracja.

- Naprawiono graficzny błąd powodujący zanikanie obrazu linii brzegowej.

- Naprawiono graficzny błąd, w którym małpa nie morfuje charakteru w prawidłowy sposób.

- Dodano opcję pominięcia wstępnej przemowy doradcy w krainie 1 przez naciśnięcie klawisza Escape - gracz jest przenoszony bezpośrednio do wyboru chowańca.

- Dodano srebrny zwój po ekranie wyboru chowańca w celu pominięcia nauki poruszania się.

- Dodano dwóch członków zespołu rozwojowego do listy płac (przepraszamy Was).

---------------
C. Znane problemy
---------------
1. PAMIĘTAJ : Po instalacji łaty 1.1, aby ona zadziałała, należy prawidłowo rozpocząć nową grę. Istniejące zapisane gry Black & White® 2 nie będą odtąd działać. Zapisana gra z wersji 1.0 gry Black & White® 2 nie będzie kompatybilna z zapisaną grą z wersji 1.1 gry Black & White® 2.
2. Jak wspomniano w oryginalnym pliku Przeczytaj, niektóre zestawy nagłowne USB mogą wywoływać problemy, jeśli zostaną odłączone podczas gry. Ta sytuacja występuje nadal. Aby zapobiec załamaniom gry, przed ich usunięciem należy zapisać i zakończyć grę.

------------
D. Usuwanie gry
------------

1. Aby usunąć grę Black & White® 2, włóż płytę z grą Black & White® 2 i uruchom plik setup.exe
2. Kliknij na opcję Usuń i kliknij Dalej, aby usunąć grę Black & White® 2.
3. Jeśli czynności te nie przyniosą rezultatu, kliknij na menu Start, wybierz Ustawienia, a następnie Panel sterowania.
Znajdź opcję Dodaj lub usuń programy i kliknij, aby uruchomić. Znajdź na liście programów Black & White® 2,
wybierz go i kliknij na opcję Dodaj/Usuń, aby usunąć.

Jeśli proces usuwania programu nie usunie gry Black & White® 2 w całości (np. folderu z zapisanymi grami w Moich Dokumentach),
usuń folder, w którym zainstalowana była gra.
Jeśli gra została zainstalowana w domyślnym katalogu, kliknij dwukrotnie na Mój komputer, a następnie dwukrotnie kliknij na napędzie C.
Kliknij dwukrotnie katalog Program Files, kliknij folder Lionhead Studios, a następnie kliknij prawym przyciskiem i wybierz opcję Usuń.
Kliknij Tak, aby potwierdzić.

Ta operacja wyśle pozostałe pliki gry do Kosza, który następnie należy opróżnić.

---------------------
E. Ważne uwagi
---------------------

Oprogramowanie (c) 2001-2005 Lionhead Studios Limited. Wszystkie prawa zastrzeżone. Lionhead, logo Lionhead, Black & White i logo Black & White są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Lionhead Studios Limited w USA i/lub innych krajach. Black & White (R) jest marką Lionhead (R) Studios. Electronic Arts, EA i logo EA są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Electronic Arts Inc. w USA i/lub w innych krajach. Publikacja i dystrybucja Electronic Arts. EA(TM) jest marką Electronic Arts(TM)

Adres oficjalnej strony internetowej Black & White: http://www.bwgame.com

Microsoft, DirectX i Direct3D są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Microsoft Corporation, Inc. nVidia jest zastrzeżonym znakiem towarowym Nvidia Corporation. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

Pentium, Intel i logo Intel Inside są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

ATI Technologies Inc. ATI i logo ATI są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi ATI Technologies Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

RenderWare jest zastrzeżonym znakiem towarowym Criterion Software Limited. Niektóre fragmenty oprogramowania są chronione prawem autorskim 1998-2005 firmy Criterion Software Limited. i jej licencjodawców.

Wykorzystuje Bink Video. Prawo autorskie (C) 1997-2005 jest własnością RAD Game Tools, Inc.

Karta graficzna ATI RADEON® X800 XL wyznacza nowy standard wydajności kart graficznych i realizmu obrazu dzięki 16 potokom, wyższym prędkościom taktowania i przełomowej technologii ulepszenia obrazu. Seria ATI RADEON® X800 wyznacza nową kategorię odtwarzania gier o wysokiej rozdzielczości, o nazwie High-Definition Gaming, umożliwiając doświadczonym graczom pełną kontrolę nawet nad najbardziej wymagającymi tytułami.
www.ati.com
http://www.ati.com/products/radeonx800/index.html

Night_Wolf
Wieśniak

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 7:53 pm Powrót do góry

aha thx! tylko mam jescze jedno pytanko: czy jak sciagne z angielskiej oficjalnej strony b&w to zadziala path z polska wersja?
(a dokladniej z tąd http://www.lionhead.com/bw2/news/200)

Radkoss
Nawrócony

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 8:18 pm Powrót do góry

dajesz aiuto otwarzanie na płycie i tam w okienku masz aktualizacje może że masz pirata

Night_Wolf
Wieśniak

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 8:38 pm Powrót do góry

Od tego trzeba zaczac, ze wogule nie mam tej gry (jeszcze). Czyli ma sie rozumiec, ze jezeli sciagne patha z tej stronki co podalem to nie bedzie sie on "gryzl" z wersja PL. To jesr path "uniwersalny"?

paTCH, ludzie, PATCH Nauczcie sie - Strange

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 9:30 pm Powrót do góry

wszystko wydawane przez EA jest uniwersalne - dla przykladu mi amerykanskie dodatki do sims dzialaly z polska wersja (byly po polsku)... tiger unlocker tez jest po polsku, patch TEZ...

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White 2 (+ Battle of The Gods)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: