Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Bye bye B&W MP
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 3:07 pm Powrót do góry

Dla tych co jeszcze nie widzieli:

"Guildford - July 25th, 2005 - Lionhead Studios has taken the decision to cease multiplayer support for Black & White from 27th July 2005. This has been a difficult decision but the company’s focus needs to be on the future online products.

In announcing this decision Tim Rance, CTO said “We have been very happy to provide a free online service for Black and White for nearly 5 years. The level of support that the community has given the clan system has surprised us all and I know from the website records that diehard fans still play online. I am extremely sorry that we cannot continue to run the servers which are 5 years old and their sheer size cannot be accommodated in our new location at Jolt Online Gaming. This site accommodates all Lionhead websites and we are preparing to launch The Movies online. This will turn anyone who wants to be a movie maker into one, with their films viewable to anybody with a web browser. I would like to take this opportunity to thank everyone who has supported us by playing Black & White online.”

W skrocie - Lionhead wylacza serwery odpowiadajace za gre on-line w B&W gdyz chca sie skupic na swoich przyszlych projektach. Jednym slowem - juz sobie nie pogramy.

Tym samym wszelkie topici z prosba o pomoc w rozwiazaniu problemu multiplayer z B&W zostana skasowane.

Dziekuje za uwage.
Obrazek w sygnie by Arahja

Ostatnio zmieniony przez StrangeOne dnia Wto Lip 26, 2005 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Diverso
Guru

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 3:15 pm Powrót do góry

pech i tak niemogłem grac bo mam pirat a jak miałem orginał to niemiałem z kim grać.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
Draco
Nawrócony

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 8:40 pm Powrót do góry

Tak jak u mnie Zresztą, ja i tak wolę koncentrować się na rozbudowie wioski i na zaspakajaniu potrzeb wieśniaków, niż na szybkiej likwidacji drugiego boga....Nie pamiętam gdzie, ale gdzieś czytałem szybki tutorial jak zniszczyć najkrótszą drogą przeciwnika. I powiem, że była ona naprawdę szybka.....Ale to już zupełnie inna historia

Spidey

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 1:44 am Powrót do góry

Tak oto kończy się wielki rozdział bracia i siostry, pożegnajmy muliplaya. Tyle wspomnień pozostało... Jeszcze pamiętam te bitwy, kiedy graliśmy o kompa... was jeszcze wtedy nie było na forum. Cóż to były za czasy, one już nie wrócą. Tyle potu nad tym przelałem... Tak więc żegnaj multiplayerze

gg: 3807445

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Shell
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 7:59 am Powrót do góry

Ja mam największe prawo do smutku nawet multi nie zasmakowałem
bye bye

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 9:18 am Powrót do góry

Za namową naszego ulubionego, jedynego i najwspanialszego Admina (Oby Żył Wiecznie!) wyrażam w tym temacie swój szczery żal, z powodu wyłączenia serwerów do B&W. [Szczery Żal mode ON] Łezka się w oku kręci, kiedy wspomnę moją pierwszą grę po necie, jeszcze na modemie, i poprzedzające ją dwudniowe problemy. Rozegrałem ja z Liskiem, kiedyś odwiedzającym to forum i skończyła się ona rozłączeniem mnie z netem. Tia, to były czasy. Potem na forum pojawił się nasz aktualny Admin (OŻW!) i namówił mnie na grę w necie. Dodam, że nadal łączyłem się z netem przez modem, więc wyobraźcie sobie, ze grało się wesoło . Następnie przesiadka na ISDN i tu już było lepiej, bo przestało mnie wywalać. Prawie wszystkie starcia z Adminem (OŻW!) skończyły się moją porażką, bo dyktatorko stwierdził on, że gramy na peace game, czyli żadnego rozwalania wiosek . Z kolei ja wygrywałem większość walk chowańców do czego on się pewnie nie przyzna I znów zmiana sposobu łaczenia się z netem- tym razem zacząłem używać Neostrady i trzeba przyznać, że jeszcze się z nią nie rozstałem. Wybiegam mą pamięcią wstecz, lecz nie przypominam sobie, bym od stycznia 2005 roku rozegrał jeszcze jakąś grę w B&W. W razie czego, może Admin (OŻW!) przypomni mi jeszcze jakieś nasze wspólne gry. [Szczery Żal mode OFF] No, i to by było tyle moich wspominek wyrażania swojego żalu z powodu wyłaczenia serwerów do B&W. MYślę, a przynajmniej mam taką nadzieję, że nie przysnęliście w środku mojego tekstu i chociaż ktoś przeczyał go w całości. Bez odbioru.

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 9:35 am Powrót do góry

Jesli dobrze pamietam to gralismy jeszcze z Andym we 3

Co do mojego pierwszego razu (niach, niach! ), to gralem wtedy z Noiproxem (pozdro), z ktorym to gier rozegralem sporo Potem jeszcze z Krzychem, Andym i planowalismy jeszcze wspolne granie we 4 - Simon, Ja, Andy i Carth co niestety nie doszlo do skutku

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 9:40 am Powrót do góry

Cytat:
Jesli dobrze pamietam to gralismy jeszcze z Andym we 3

Ach, ach! Jakże mógłbym zapomnieć. Właściwie tego grą bym nie nazwał, bo Andy nie zmiótł nas w pierszych minutach gry tylko przez litość chyba A miałem szanse na zadanie mu strat, to mnie trafił za max megabucha w środek świątyni. Cóż, zdarza się Ale i tak jestem z siebie dumny, bo dość długo wytrzymałem.

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 10:00 am Powrót do góry

Ale ja dluzej Cale 3 minuty ale jednak

Noiprox
Guru

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 10:02 am Powrót do góry

Za to moją pierwsza gra z członkiem tego forum była zaskakująca. Nawet nie znałem wtedy RedGuya, ale on mnie rozpoznał

A co do peace game, to zdaje mi się, że ja wprowadziłem to pojęcie do gry Dobra, możecie nie wierzyć, ale tak było. Nigdy nie lubiałem niszczyć wiosek i mało kto chciał ze mną grać A walki chowańców... hehe, to było coś. Pimpuś the best

I nie rozumiem, po co wy dajecie ciągle te "OŻW!"? Czy to podlizywanie się, czy żarty? Nawet, jezeli żarty to to może źle na niego podziałać.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 10:04 am Powrót do góry

Zarty, zarty Mi to tam kolo tylka lata, a takie OZW! przynajmniej smiesznie wyglada Nie jestem typem zapatrzonym w siebie, don't worry

Noiprox
Guru

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 10:45 am Powrót do góry

To się jeszcze okaże

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
piotr9k
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 2:20 pm Powrót do góry

Wkurzyłem się, co ten Molyneux sobie myśli, jutro przyjdzie do mnie produkt, a tu okazuje się, że przepłaciłem. Płace do cholery za pełny produkt, a gra pozbawiona multi, to jakby straciła połowę swojej duszy... no ja pier* . Teraz niech nie liczy na to że z utęsknieniem będę czekać na 2 cześć i ją kupie, phi. Zawiodłem się na nim. Zawsze uważałem B&W za coś więcej niż grę, kiedyś grałem w nią zaraz po tym jak wyszła, niestety utknąłem na 3 wyspie i wtedy grałem w nią bo mi się po prostu strasznie podobała. Teraz (i już od dłuższego czasu) jest ona dla mnie czymś więcej, chciałem wrócić do starych czasów, dlatego zamówiłem B&W a tu taki zawód... nie będę dalej komentować

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 2:41 pm Powrót do góry

Czyli co? Peter Molyneux miał łaskawie zostawić serwer do B&W bo ty wspaniałomyślnie postanowiłes kupić orginał po 5 latach od premiery? Nie żartuj.

piotr9k
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 2:52 pm Powrót do góry

Mogli poczekac z serverami do premiery 2 . Co rozumiem z tego orzeczenia, to musieli wyłączyć mp, ponieważ ich servery są już dość stare i nie współpracowałyby z ich nowym... providerem? W każdym razie teraz przenoszą się do Jolt Online Gaming...

Krzychu:
Nie wspaniałomyślnie, po prostu złożyło się w moim życiu jak się złożyło i dopiero teraz kupuje oryginał, BnW nie posiadam od ładnych 3-4 lat. To nie jest tak, że grałem na piracie i wreszcie zdecydowałem sie na oryginał o niee . Dobra trudno, btw. Znacie lepiej interfejs gry ode mnie, ponieważ ja go nie widziałem pare lat, można chociaż grać po LANie ?

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 3:43 pm Powrót do góry

Powinno sie jeszcze dac grac po LAN'ie. A to ze serwery wylaczyli to smutna wiadomosc niestety, ale nie umre z tego powodu. Fakt ze troche dziwnie to wyglada (jeszcze chyba nie bylo przypadku zeby wylaczano serwery jakiejs gry) ale w B&W gralo juz wybitnie malo osob (te serwery swiecily pustkami przez 90% czasu) wiec to po prostu wylaczyli. Teraz to co sie da to zaoraja i ustawia pod The Movies lub inna ich produkcje. Sie trudno mowi. Jak jestes tak zdesperowany, to napisz na forum oficjalnym petycje od wydanie patcha na laczenie sie przez IP. Napewno duzo osob sie pod na podpisze

Obeebok
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 10:04 am Powrót do góry

Nie ma nad czym plakac. I tak juz nikt nie gral, a ci co mieli zamiar teraz zaczac to i tak nie wiem z kim chcieliby grac. Ja zagralem w ciagu 5 lat po scie 1x z Andym.

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 12:29 pm Powrót do góry

Uwaga - jest nadzieja

http://allboards.lionhead.com/showthread.php?t=92256

W skrocie - jakis gosc pracuje nad modem pozwalajacym sie laczyc z dowolna osoba korzystajac z menu gry LAN

Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:02 pm Powrót do góry

Krzychu napisał:
to mnie trafił za max megabucha w środek świątyni

Wzmocnionego megabucha .

http://allboards.lionhead.com/showthread.php?t=92370&page=1

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:11 pm Powrót do góry

Właściwie, to z mojego punktu widzenia raczej nie miało znaczenia, czy to był maksymalny megabuch, czy "tylko" wzmocniony

Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:50 pm Powrót do góry

A tak w ogóle...

Noiprox napisał:
A co do peace game, to zdaje mi się, że ja wprowadziłem to pojęcie do gry Dobra, możecie nie wierzyć, ale tak było.

I nie rozumiem, po co wy dajecie ciągle te "OŻW!"? Czy to podlizywanie się, czy żarty? Nawet, jezeli żarty to to może źle na niego podziałać.

Ty się W OGÓLE nie zmieniłeś!

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:52 pm Powrót do góry

Andy napisał:
http://allboards.lionhead.com/showthread.php?t=92370&page=1

No i stalo sie jak mowilem Jak nie Lionhead to fani zrobili

watson
Uczeń

PostWysłany: Wto Paź 11, 2005 9:06 pm Powrót do góry

http://www.gd2.cba.pl/download2/diablo2/HM.rar - nie wiem na jakiej zasadzie ten program o którym piszesz działa ale ten do którego ja daje link jest spoko , tworzysz w coś rodzaju wirtualnej siecie i każdy kto sie podłoczy do niej może grać w kazdą gre z toba w funkcji lan

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Wto Paź 11, 2005 9:43 pm Powrót do góry

Noto panowie ja proponuje zrobic moze z pomoca jakiegos programu multi jakis ostateczny Turniej BW - Tak dla odnowy sil i przed/po przejsciu BW2 na zaspokojenie checi gry Multiplayer jak duzo osob bedzie chcialo to sie zorganizuje (weekendy najlepiej)

watson
Uczeń

PostWysłany: Wto Paź 11, 2005 10:41 pm Powrót do góry

ja jestem za ale dopiero za miesiąc (bo nauka i imprezki to czasu za dużo nie ma)

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Sro Paź 12, 2005 2:39 am Powrót do góry

Za miesiac to patch 1.20 wyjdzie i w BW2 sie bedzie pykac Za miesiac swieto - urodzinki i mozliwe ze karta graficzna nowa ^^

posejdon
Wieśniak

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 6:07 pm Powrót do góry

o co chodzi!!?? Czy wogóle już nie da się grać w multi czy ja lub kolega zrobimy server to już możemy sobie pograć w B&W

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 8:12 pm Powrót do góry

Mozna grac przez LAN natomiast normalnie przez internet tylko za pomoca programu B&W Phoenix

posejdon
Wieśniak

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 8:33 pm Powrót do góry

na czym poleg ten program?? trzeba się rejestrować czy coś?? i czy jest on darmowy....

Obeebok
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 10:04 pm Powrót do góry

Jest darmowy, chyba nie trzeba sie nigdzie rejestrowac. Opis masz na forum po angielsku. Gdzies wyzej powinmien byc link.

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: