Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Kerbal Space Program

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 1:16 pm Powrót do góry

Zaczynają się powoli święta, z zupełnych nudów (chociaż mam wiele do roboty, ale to zawsze można nadrobić w styczniu...) zajrzałem na forum. Dalej nic się nie dzieje, ale z pewnością jak zwykle kilka duchów siedzi incognito i zerka jednym okiem na to miejsce (a nóż jakieś dziecko tonie i trzeba mu pomóc).

Raczej wszyscy o grze słyszeli, ale może nie każdy grał. Na początku myślałem sobie "no, może być fajne, spróbuję", a teraz mnie wciągnęła niemal tak samo jak B&W, doprawdy, myślałem, że współcześnie już żadna gra nie jest mnie w stanie zatrzymać na dłużej. No i się miło rozczarowałem.

Na razie szczytem moich możliwości było umieszczenie sondy na Dune (odpowiedniku Marsa), bo misje załogowe- nie przez brute force, ale zaplanowane rozsądnie- wymagają niestety umiejętności sprawnego dokowania do np. stacji orbitalnej w celu zatankowania. Pracuję nad tym .

Mogę ze szczerego serca polecić, jest to wersja beta, w ciągłym rozwoju, ale już oferuje moc możliwości (dobrze przy tym mieć mocniejszy sprzęt gdy orbituje się większe obiekty), do tego nie jest wcale łatwa jak mogłoby się na początku wydawać- jest trochę uproszczeń w mechanice, aby nadawała się na grę, ale poza tym trzeba uwzględniać wszystko to, co w normalnych misjach kosmicznych (i dzięki tej grze nagle na wszystko z lotami kosmicznymi patrzy się inaczej ). Do tego jest bardzo otwarta na mody (choć może i nie do tego stopnia co gry Bethesdy), więc w sumie można grać bez końca.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: