Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
World of Tanks
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Los_Emilos
Uczeń

PostWysłany: Nie Lis 04, 2012 9:59 pm Powrót do góry

Grałem artylerią i nawet ciekawie się gra, tak samo niszczycielami czołgów. Udało mi się zdobyć czołg V klasy więc teraz też skupię się na innych maszynach aby mieć jakieś porównanie.
Fajnie się z tobą grało, szkoda że więcej osób z forum nie gra bo można by pomyśleć nad jakimś klanem.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Pon Lis 05, 2012 6:10 pm Powrót do góry

Klan to nie glupi pomysl jednak Klany to sprawa powazna, trzeba zaplacic real kase za zalorzenie, miec mocne czolgi (klasa 8 lub wyrzej) i brac udzual w wojnach klanow, dzieki te,u klany sa oplacalne.
Kwestia dogadania sie .. z forum graja 3 albo nawet 4 osoby, ja jeszcze jednego kolege mogbym sciagnac.. poszukacie po znajjomych i moze jakas pozadna ekipa by sie zebrala

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Shell
Hodowca chowańców

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 8:41 pm Powrót do góry

Do wojen klanów trzeba mieć co najmniej 15 zgranych osób z dobrymi maszynami, czyż nie?

Los_Emilos
Uczeń

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 9:08 pm Powrót do góry

Jeżeli chodzi o jakieś poważne granie w klanie to ja odpadam z prostej przyczyny- gry już mnie tak nie wciągają. Co do moich czołgów to raczej chwilę się poczeka bo max to mam na V poziomie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 12:33 am Powrót do góry

Wiec tak , aby zaczac gre na CW , wejsc na mapie i sie utrzymac i cos na prawde pograc potrzeba jakies ~30 osob bo cw jest intensywne. Jako ze jest tez ostro obstawiane to mim. 1200 eff kazdy. Kazdy grac powinien miec min. 3 tier X plus arte VIII , poniewaz czolg ktory zginie w finale walki o prowincje blokowany jest na tydzien , a tylko X (i od biedy IX jak jest sie zdesperowanym) cos ugraja. A potem zeby sie na tej mapie utrzymac i rozwijac to hohoho. trzeba miec strategow ect. duzo grac zeby sie zgrac i takie pierdoly...

Los_Emilos
Uczeń

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 11:37 pm Powrót do góry

Niestety ja w takim razie odpadam . Bardziej interesuje mnie praca i studia jednak- chodź można by się umówić w ten weekend na jakiś sparing.

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: