Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Deus Ex Human Revolution

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Czw Sie 25, 2011 8:19 pm Powrót do góry

Jutro jest uropejska premiera tej nietypowej gry.
Jesli ktos jeszcze o niej nie slyszal to niech sie zapadnie pod ziemie, od 4 dni jedyna reklama jaka widze na tym forum to DE:HR

Gra jest kontynuacja serii zaczetej w 2000 toku o swiecie gdzie wielkie korporacje rzadza swiatem, a nie rzad. Technologia jest tak rozwinieta ze wiele osob stac na specjalne impanty popraiajace dzialanie kazdego czlowieka.
DE:HR jest prequeslem i rozgrywa sie w 2027 roku, czyli w sumie juz nie daleko.
Gracz wciela sie w szefa ochrony pewnej firmy zajmujacej sie takimi wlasnie implantami. Pewnego pieknego dnia firma ma nalot jakichs najemnikow i nasz boheter praktycznie umiera .. kiepski z niego ten szef ochrony
Jego przelorzony i zalorzyciel firmy postanawia uratowac mu zycie robiac z glownego bohatera cyborga. Po 6 miesiacach rehabilitacji wracamy do pracy i powoli poznajemy mozliwosci naszego ciala odblokowujac rozne implanty.
Od hakowania, po niewidzialnosc, od przebijania sie przez sciany po system lagodnego spadku z duzej wysokosci
Do kazdego questa jest kilka sposobow podejscia. Np. nie chca nas gdzies wpuscic, to mozemy gosca zabic, przegadac, wlamac sie rozbrajac zamek, lub poszukac kratki wentylacyjnej i wejsc na okolo .

Ja zamowilem sobie wersje augmented gdyz jest to najtansza pelna angielska wersja jezykowa. A niestety dystrybutorem jest Celega.. chyba nie musze mowic jaka oni maja opinie odnosnie tlumaczenia .. chocby Polski tytl tej gry Human Revolution = Bunt Ludzkosci <bleeeeeee>

Filmikow na YT jest od cholery jako ze w ciagu ostatnich 5 miesiecy Developerzy wypuscili chyba z 15 trailerow + wywiady .. i wyciek press dema .. No i Amerykanie graja to od wczoraj

Any more Deus Ex fans around here ?

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Meee
Skamielina

PostWysłany: Czw Sie 25, 2011 8:32 pm Powrót do góry

Zerat napisał:
Jutro jest uropejska premiera tej nietypowej gry.
Jesli ktos jeszcze o niej nie slyszal to niech sie zapadnie pod ziemie, od 4 dni jedyna reklama jaka widze na tym forum to DE:HR

NoScripts ftw

Podobał mi się ten live action trailer i ogólnie wygląda to ciekawie, ale nie grałem w poprzednie, więc i na tą się nie palę.

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 3:05 pm Powrót do góry

W związku z wyjściem HR mam nawet na dysku pierwszą część. Dobre połączenie stealth, fps i rpg. Eliminujesz wrogów z hukiem, po cichu, albo wcale. No i ciekawe reakcje NPC. Jeśli starasz się nie zabijać, to zwykli żołnierze narzekają, że gdyby mieli ulepszenia takie jak ty, to wybiliby wszystkich rebeliantów, a nie zostawiali tyle do "sprzątania" zwykłym ludziom.

Albo po pierwszej misji jedna rzecz jest wręcz rozbrajająca. Jeśli wejdziesz do damskiej toalety i zostaniesz przyłapany, to przy otrzymywaniu kolejnego zlecenia od szefa dostaniesz upomnienie, że takie zachowanie nie przystoi agentowi tak poważnej organizacji

Diverso
Guru

PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 6:23 pm Powrót do góry

Qurcze czy to że mam poblokowane reklamy usprawiedliwi mnie i nie zapadnę się pod ziemię? To teraz robią różne wersje gier? Tak jak windowsow?xD

1316228

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: