Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Heroes of Newerth

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 9:24 pm Powrót do góry

Weszło w fazę F2P , ma ktoś zamiar sprawdzić ? Grał ktoś ? Ja ściągnę i osobiście przetestuję jednak wątpię aby odciągnęło mnie od LoLa

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Meee
Skamielina

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 8:30 am Powrót do góry

Ja wczoraj sprawdzałem betę Realm of the Titans (kolejna MOBA). Dużo roboty jeszcze chłopaki mają...

HoNa nawet nieszczególnie chce mi się sprawdzać, ale może kiedyś się skuszę

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 4:25 pm Powrót do góry

Przetestowałem i powiem jedno - szkoda zachodu.

Gra niby całkiem dobra, ale po głębszym przyjrzeniu się:

1. Niby jest sklep, ale nic nie idzie w nim znaleźć. Np w kategorii "Weapon" musiałem szukać itemów z atakiem, bo wiele miało tylko bonus do armora.

2. Wieże działają w jakiś kosmiczny sposób. Stoję kilometr za creepami, atakuję sobie tą wieżę i nagle ona zaczyna Mnie atakować.

3. Gra nieprzyjazna dla nowych graczy. Może będąc weteranem oryginalnej DotA ogarniałbyś o co chodzi, ale wg Mnie sama gra w LoL nie wystarczy. A tutorial gówno wyjaśnia.

4. Vote system. Rozumiem poddanie się czy nawet wspaniałe vote pause, dzięki któremu można zatrzymać na pewien czas grę. Ale vote kick to jednak przesada... już miałem takiego jednego, co zamiast wytłumaczyć newbie o co chodzi, zażarcia chciał go wywalić.

5. Po śmierci tracisz część kasy. Mówcie co chcecie, ale tam nawet lasthitting jest prawie niemożliwy, bo creep nawet mając 10hp jest chyba wstanie przeżyć Twój atak na początku. No i jeszcze fakt, że kasy dostajesz za creepa mniej więcej tyle samo, co w LoL, ale itemy są 5x droższe.

Ogólnie - wolę zostać przy LoL. Ta gra jest beznadziejna.

Meee
Skamielina

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 4:35 pm Powrót do góry

pewnie nie last hitujesz bo ci przeciwnicy podkradają :p

Z wszystkich opinii, które widziałem to gra nie jest zła, ale jest bardziej "pro" (właśnie stara kasy, prawdziwy denying i inne)
Z faktycznych wad, które wszyscy wypominają to grafika (w teamfightach gówno widać) i sklep, który podobno poprawiali kilka razy i dalej nie idzie nic znaleźć :p

A ludzie są jak w Docie czyli straszni

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 5:02 pm Powrót do góry

Mistrzem lasthittingu nigdy nie byłem, ale na początku musisz czekać aż nie będzie widać paska życia creepa, żeby zdobyć last hita. W LoL to przynajmniej masz jakiś dmg na początku.

Gra ma też plusy. Niektóre skille są naprawdę interesujące i ciekawe. Nie ma ciągłego powtarzania skilli jak w LoL. Jak tak patrzyłem to najbardziej w oczy rzuciły Mi się skille Sand Wratha i Puppet Mastera. Pierwszy potrafi tworzyć swoje kopie obok każdego przeciwnika na mapie, a także stać się dowolną z nich. Powinni coś takiego dać w LoL, bo to naprawdę bardzo ciekawy skill. Drugi ma takie CC, że nawet lolowska Leona wymięka Uziemienie, "taunt" na najbliższą jednostkę (np rzuca na wrogiego carry i ten przez chyba max 6sec atakuje swoich) i taka lalka, która tworzy link między sobą a wrogim hero, otrzymuje 180% obrażeń i jednocześnie zadaje tyle samo zlinkowanemu hero

Pod względem postaci HoN bije na głowę LoL, ale reszta to kompletny niewypał. A zwłaszcza ten sklep, w którym siedzisz 5min, żeby znaleźć jakikolwiek item. Gdyby spróbowali dać takie "drzewka" jak w LoL, to może jakoś by lepiej to działało.

EDIT: Poprawiłem się co do skilla Puppet Mastera. Tam jest napisane "Bind", nie "Blind" xD

Ostatnio zmieniony przez jeden1 dnia Nie Lip 31, 2011 9:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

Meee
Skamielina

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 5:25 pm Powrót do góry

W życiu nie będzie takich skillów jak ten wraith w LoLu bo globale są "unfun"

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 9:50 pm Powrót do góry

Zauważyłem też, że w HoN ludzie są jakby rozsądniejsi. W LoL to zawsze znajdzie się jakiś debil, któremu ktoś zakosi jednego killa i zaczyna się wielki płacz, jak to carry tylko ksuje.

No i należy dodać, że postacie w HoN wyglądają jak lekko przerobione jednostki Warcrafta 3 xD

Wydaje Mi się, że jednak pogram w tego HoNa dłużej...

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 10:33 am Powrót do góry

Zartujesz tak? Ja dzis zagralem pare gier i szczerze mowiac dawno takiego burdelu nie widzialem. Sama gra jest ok , fajne postacie , mapy , skillem. Patent z zabijaniem wlasnych minionow super a utrata golda przyspiesza gre. Problem w tym ze po tutorialu specjalnie poszedlem na serwy z dopiskiem newbie/noob. Pomimo tego wszyscy sie nawzajem bluzgali ze no skille , plakali o ksy a czasem trafial sie gosc z ratingiem kolo 1800. Wtf ??!

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 11:57 am Powrót do góry

Pewnie wchodzisz na serwery robione przez graczy LoL >_> Ja tam biorę tą dużą, żółtą opcję po lewej, taki jakby "Normal" w LoL i wszystko jest ok.

Można powiedzieć, że od razu rzuciłem się na głębokie wody i nie żałuję

Nawet ten sklep idzie jakoś ogarnąć, kiedy już znajdzie się przycisk zmieniający filtr z tego bezużytecznego na taki, gdzie masz napisane "Attack", "Attack Speed", "Agi", "Str" czy "Int"

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 5:16 pm Powrót do góry

Sklep jest ok , ale uwierz mi nie tylko ja uwazam ze community HoNa to burdel. Odsylam chociazby do recenzji CDA , gdzie bylo to jako minus. Poczytaj opinie na GOLu czy innych forach. Natomiast mam troche znajomych grajacych w HoNa wiec premade fajnie by sie gralo. Wiem natomiast jedno , wiekszosc tych osob ma tak jak ja mikro lagi ktore negatywnie wplywaja na komfort gry.

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 5:17 pm Powrót do góry

Sklep jest ok , ale uwierz mi nie tylko ja uwazam ze community HoNa to burdel. Odsylam chociazby do recenzji CDA , gdzie bylo to jako minus. Poczytaj opinie na GOLu czy innych forach. Natomiast mam troche znajomych grajacych w HoNa wiec premade fajnie by sie gralo. Wiem natomiast jedno , wiekszosc tych osob ma tak jak ja mikro lagi ktore negatywnie wplywaja na komfort gry.

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: