Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Problem z głosem w grze
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 8:00 pm Powrót do góry

Skoro masz taki słaby sprzęt, to jeśli interesują cię gry z gatunku fantasy, to możesz zagrać w Morrowinda, albo Daggerfalla- lecz to drugie wymaga DOS- boxa. Jeśli żadna z tych, to w następnym pościę mogę wymienić kilkadziesiąt dobrych, starych gier, które na pewno ci pójdą .

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 10:45 pm Powrót do góry

Guaulden (brecht), a może odrazu Arena? xD Tam podobno całe Tamriel było.

Anda, to może na Samosi będzie zadawać pytania? Może kiedyś trafisz na mistrzowie.org. Albo wymyślaj głupie rozmowy i spróbuj dostać się na bash.org.pl.

A naprawdę dobrym pomysłem jest pobranie emulatora Pegasusa, romów Contry, Tanków i Super Mario Bros. No i jechane 8 godzin Contry, 8 godzin Tanków, 8 godzin SMB i już masz plan dnia ułożony

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 8:38 am Powrót do góry

Cytat:
Guaulden (brecht), a może odrazu Arena? xD Tam podobno całe Tamriel było.

Wiesz, nie popadajmy w skrajność. W Arenie owszem, było całe Tamriel, nawet w nią grałem, ale poziomowo to niemal stoi na równi z Oblivionem, a mapa jest przesadnie losowo generowana, więc już jej nie wymieniałem.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Anda
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 11:26 am Powrót do góry

Um Guaulden dzięki za propozycje Ale jutro tacie odechce się panować nad światem i wróci wszystko do normalności ... JJ w środę zaczynam szkołę więc mój plan dnia będzie wyglądał następująco: 8h szkoła, ze 2h odrabianie lekcji, 8h na spanie i co reszta zostanie to na granie ^^

Opcja "Szukaj" nie gryzie... Tylko połyka w całości...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 1:40 pm Powrót do góry

Przestań grać w Last Chaos, bo to głupia gra Mechanike ma ma tylko trochę ponad Metinem (w Metinie nie ma summonów, a w LC jakiś Elementalista czy coś jest).

Z dobrych, darmowych gier MMO mógłbym polecić Allods. Fajnie się gra, czasem nawet ta sama klasa różni się trochę w zależności od wybranej rasy Ogólnie to fajna gierka, tylko czasami tnie niemiłosiernie na bardzo słabych kompach.

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 3:18 pm Powrót do góry

to w Allods byly te wiewiorki ?
gralem cale 2 tygodnie .. ogolne srednie

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Anda
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 5:11 pm Powrót do góry

Oj JJ grabisz sobie mówiąc że to głupia gra każdy gra w to co lubi, a nie zostawie, od tak moich kolegów, koleżanek, gildii w której dowodze i innych i nie Elementalista ( choć elementalista to jedna z podklas ^^ ) tylko Zaklinacz

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 9:09 am Powrót do góry

Kiedyś próbowałem grać w LC , ale od razu mnie ta gra odrzuciła , pamiętam tylko , że co chwile spotykałem jakiegoś na jaranego dzieciaka...Niestety grę dopadło to co Metina 2 czyli syndrom "poniżej 11 lat" , no cóż ale jak kto lubi.

Anda
Stała forumowiczka

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 12:23 pm Powrót do góry

Jak umiesz się z takimi obchodzić to już wszystko Ci wisi, a teraz jest ich duuuużo mniej, gorzej w Procku na farmie bo tam, to masakra -.-. Jak grasz na dobrym servie i ch to nie jest tak źle i znajdziesz może 10-15 noobków ^^ Na LC USA również nie jest tak źle ostatnio

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 12:50 pm Powrót do góry

Ja wczoraj zagrałem trochę w Land of Chaos czy jakoś tak (skrót to LOCO, chociaż nie wiem skąd to O na końcu ). Pierwszy raz spotkałem się z czymśtakim i jestem mile zaskoczony. Grał ktoś kiedyś w DotA? Taka mapka do Warcrafta III: TFT. Zresztą, nawet jak nie grał to mógł spotkać się z DotA'mi. No to to jest właśnie coś w tym stylu, tylko masz widok TPP. Ogólnie fajna gra, jednak mini-donacje trochę ją psują, znacznie ułątwiając grę płacącym. Oczywiście i bez płącenia można się z nimi równać, jednak wymaga to dłuugiej gry. Zresztą na tą grę potrzeba czasu, bo jeden mecz trwa średnio 40-60min.

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 8:43 pm Powrót do góry

@JJ - Ja grałem w DotA , jeśli szukasz czegoś dobrego , w tym stylu to polecam darmowe League of Legendes , lub Heroes of Newerth (gra pudełkowa - płacisz raz i grasz).

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 9:13 pm Powrót do góry

Pewnie i tak nic nie przebije warcraftowskiego DotA. Ten wybór postaci, Ich skille, pomysłowość... no po prostu miodzio. Ale sprawdzę te dwa tytuły.

Edit:
Tego LoL napewno sprawdzę Przekomiczni bohaterowie. Zwłaszcza Veigar. Nie wiem czemu kojarzy Mi się z Vivi'm z Final Fantasy

Los_Emilos
Uczeń

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 10:33 pm Powrót do góry

Ja gram teraz w http://www.desert-operations.pl/game.html . Jeśli chodzi o B&W to próbowałem grać w multi ale niestety problemy z grafiką.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Anda
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 12:42 pm Powrót do góry

Um, Emilos wysłał mi audio na pw, ale też nie działczy, może to wina sterów? ^^ Wiem mam zapłon

Anda
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 12:44 pm Powrót do góry

Um, nie już działa ^^ Sorry za duble ale nie chce mi się Editować

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 10:09 pm Powrót do góry

Stawiasz swoje własne potrzeby ponad potrzebami całęgo społeczeństwa, Anda? No i słusznie

Los_Emilos
Uczeń

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 11:01 am Powrót do góry

jeden1 czasami po prostu dobrze komuś pomóc a nie robić za nieżyczliwego z***a.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 3:27 pm Powrót do góry

Wiesz Emilos, Ja nie mam nic przeciwko pomaganiu. Jednak są pewne granice. Poza tym, pomaganie może się źle skończyć. Kiedy pomagasz za dużo, ludzie zaczynają widzieć w Tobie nawet nie tyle dobroczyńcę, co narzędzie, którego używa się w razie kłopotów. Z drugiej zaś strony, jeśli będziesz chamem i ogólnym wzorem prostaka to też będą się Ciebie czepiać. Z kolei jeśli jednemu pomożesz, drugiemu nie, to osądzą Cię o rasizm albo coś innego. Dlatego ludzi najlepiej unikać. To jedyny sposób, żeby się nie czepiali ^_^

Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 2:05 pm Powrót do góry

Nie założę nowego tematu, bo ten postu tutaj pasuje.

Ostatnio gdy grałem b&w zauważyłem brak dźwięku modlitw moich wyznawców modlących się w chramie. Nic od dłuższego czasu nie zmieniło, a zaczyna mnie to już powoli irytować. Możliwe, że kiedyś ktoś miał podobny problem, jednak nie wiem nawet jakie zapytanie podać wyszukiwarce, by nie otrzymać przesadnej ilości, lub braku wyników. Być może tak jak w wypadku Andy również rozwiązaniem jest wyłącznie przekopiowanie katalogu? Na razie nie mam zamiaru reinstalować gry, bo różnie to może wpłynąć na moje save'y.

edit/

Mój dobry kolega, który również posiada b&w wspomógł mnie swoim katalogiem audio. Co się okazało- zupełnie to nie pomogło, a ja sam dodatkowo zauważyłem, że brakuje nie tylko modlitw, ale i całej muzyki w grze. Jakieś pomysły?

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 8:46 pm Powrót do góry

Standardowa Odpowiedź Informatyka nr 1: Sformatuj dysk.

A na serio to może reinstalacja. Coś Mi się o uszy także obiło, że B&W zostawia trochę syfu w rejestrze, więc radziłbym też sprawdzić, czy coś nie zostało.

Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 8:52 pm Powrót do góry

Dzisiaj właśnie zreinstalowałem grę, co przysporzyło mi więcej kłopotów, niż miałoby pomóc... właściwie, to nie pomogło wcale. Po długiej zabawie w plikach udało mi się odzyskać chowka, ale mojego charakteru już nie. Co więcej, dalej nie ma dźwięku modlitw- lecz pozostałe powróciły. Czyżby problem tkwił w save'ach? Muszę dodać, że nie była to czysta reinstalacja, bo pozostawiłem co niektóre pliki, ale czy naprawdę wpłynęłyby one tak na grę? Mam tu na myśli dodatki typu: skin lwa, dodatkowe chowki (chatka 1. i 4. wyspa), patch 1.1, 1.2, zmienienie koloru gracza i wyglądu świątyni. Gdy pozbyłem się tych dwóch ostatnich (bo jednak w tym obrębie w każdym razie działają) to i tak nic się nie zmieniło.

Edit//

Ponownie przereinstalowałem grę i tym razem na "czystej" sprawdzałem po kolei wszystko aby odkryć co może być przyczyną tego problemu. Co się okazało? Patch 1.2! Teraz się zastanawiam, czy to Lionhead się walnął, czy może ja robię błąd domyślnie instalując go, albo może pobrałem ze złej strony, na której ktoś umieścił uszkodzony plik?

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: