Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Project dust

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cith'luun
Nawrócony

PostWysłany: Nie Lip 18, 2010 11:48 am Powrót do góry

Jak widać w tytule, ten temat dotyczy powstającej gry o nazwie roboczej "project dust". Piszę o niej bo, jak odczytałem z informacji z czasopisma dotyczącego gier komputerowych, będzie to mieszanka BW i Populous.
A oto co piszą o tym wywiadowcy z tegorocznego E3(konwent gier komputerowych) dla magazynu o grach komputerowych:
"Zaprezentowany na E3 przez Ubisoft Project Dust, czyli najnowsze dzieło twórcy Another World Erica Chahi, pojawi się także na PC. Dust to kolejny god-sim w stylu legendarnej serii populous osadzony w całkowicie dynamicznym świecie, sama gra ma się zaś opierać się ma na stosownym manipulowianiu żywiołami. Premiera- wiosna 2011.

Trailer

Czy warto czekać i kupić?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Nie Lip 18, 2010 4:04 pm Powrót do góry

Trailer niewiele mowi .. poczekajmy na wiecej detali

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 12:21 pm Powrót do góry

Osobiście uważam, że z trailera to jest Populous w ładniejszej oprawie graficznej. Chociaż sposób ubioru, wygląd świata itd bardzo przypomina Zeno Clash ^_^

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 9:50 am Powrót do góry

Zeno Clash ? Dla mnie tą grę tworzyl ktoś okmu moocno zryło mózg...Ta gra jest hajterska

Co do tej gierki może być fajna ale i tak na E3 zarządził Szogun 2 i nowy Driver

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 10:43 pm Powrót do góry

Evilz, to tylko takie wrażenie. Nie trzeba się upalić, żeby coś takiego wymyślić. Powinieneś zobaczyć moje kreacje, gdy zdycham z nudów. Strzelił byś sobie lukiem w potylicę po obejrzeniu Ich Zwłaszcza po kilku godzinach gry w F.E.A.R.

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 11:47 am Powrót do góry

jeden1 napisał:
Evilz, to tylko takie wrażenie. Nie trzeba się upalić, żeby coś takiego wymyślić. Powinieneś zobaczyć moje kreacje, gdy zdycham z nudów. Strzelił byś sobie lukiem w potylicę po obejrzeniu Ich Zwłaszcza po kilku godzinach gry w F.E.A.R.

Hehe , teraz to ja nie w FEARA tylko w WoW-a i Left 4 Dead 2 gram

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 8:32 am Powrót do góry

WoW? Widać, że mmorpg nigdy już się nie znudzą. W nich brakuje świeżości. Spójrzcie na Age of Conan i dość innowacyjny sposób walki. Ja grałem w Tibię, Lineage 2, World of Warcraft, MU Online, Chaos Online, Metin 2 i jeszcze parę innych. Dłużej niż tydzień siedziałem tylko nad Tibią, WoWem, L2 i Metinem 2. W Metina tyle grałem, bo powiedziano Mi, że jest jak WoW, a na WoWa miałem za mały dysk.

Ale teraz, po wielu dniach gry, wszystko zaczęło Mi się nudzić. W tej chwili gram sobie w Aliens vs Predator 2 i jest ono znacznie fajniejsze od wszystkich mmorpg. Tam liczy się skill gracza, nie skille postaci

EDIT:
Dodam jeszcze, że ze wszystkich granych przeze Mnie mmorpg, tylko Tibia była inna. Tylko ona miała to coś, czego nie mają inne mmorpg. Ale prawie nikt z Was nie grał i nie zagra, bo uważają, że najważniejsza jest grafika. A ja grałem długo i mam prawo powiedzieć, że Tibia to gówno Jednak wciąż wszystkim ją polecam.

Kejaji
Wyznawca

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 8:57 am Powrót do góry

Mi naprzykład nie chodzi o grafike , ja w to nie grałem ale moi kumple w szkole tak. Widziałałem jak grali i jakos mi się nie spodobało . Grafika moze i jest do dupy ale widziałem gorsze

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
pawcio9
Wyznawca

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 10:17 am Powrót do góry

Ja grałem w Tibie i mi się podobało xD ale te głupie PK i cofanie się lvl (bo z ekwipunkiem to pół biedy) xD
W grach MMORPG liczy się to z kim grasz! Jak grasz sam to Ci się znudzi po 2 tygodniach bo nie ma tam co robić... Ja w wowa gram już 2 lata i mam fajnych znajomych i jak razem gdzieś idziemy to jest ten klimat xD
Ludzie nie grajcie na privach w wowa tam jest inaczej. Dużo głupich dzieci. Nic nie działa tak jak powinno a jak już działa to inaczej. Jak zdobędziesz takiego shadowmura to co z tego? Jak każdy warrior, paladyn, DK go ma?! Jak zdobędziesz shadowmura na globie to jesteś kimś! Aha zapomniałem. Na privach jeszcze ICC nie ma xD

Meee
Skamielina

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 12:48 pm Powrót do góry

pawcio9 napisał:
W grach MMORPG liczy się to z kim grasz!

Amen.

W Tibię grałem. Jakąś godzinę zanim sobie odpuściłem.

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 6:38 pm Powrót do góry

@JJ - W Age of Conan też gram No , teraz wyszło demko Mafii 2 więc...trza zagrać

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 9:24 pm Powrót do góry

Cóż, ja osobiście gram na privach WoWa z dwóch powodów:
1. Zaraz wyjdzie Kataklizm, a ja miejsca na kompie nawet na WotLK'a nie mam.
2. Znudził Mi się standardowy WoW. Wiecie, z tą samą fabułą ciągniętą na globalu i większści privów. Mówię tutaj o grze na funach, które niejednokrotnie zmieniają całą grę. Chociaż najlepszy fun na świecie upadł. Mówię Wam, gra na tym funie o którym mówię, to nie był jakiś instant 255 lvl z jakimś wykurwist*mi itemami. Expiłeś sobie powolutku, z coraz lepszymi itemkami. I tak aż do 240 lvl mogłeś sam jechać, a kolejne 15 to już trzeba było mieć kumpli, bo samemu nie dało się za cholerę. Wiem, niektórzy pewnie uważają, że 255 lvli to za dużo. Ale to naprawdę fajna zabawa była. Zwłaszcza, że ten fun "zamieniał" świat WoW w świat mitologii greckiej Np Hellfire Citadel grało rolę Hadesu. Ahh, szkoda, że wyłączyli ten serwer. Naprawdę, wydaje Mi się, że był lepszy od normalnego WoWa ;P

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 1:40 pm Powrót do góry

jeden1 napisał:
Cóż, ja osobiście gram na privach WoWa z dwóch powodów:
1. Zaraz wyjdzie Kataklizm, a ja miejsca na kompie nawet na WotLK'a nie mam.
2. Znudził Mi się standardowy WoW. Wiecie, z tą samą fabułą ciągniętą na globalu i większści privów. Mówię tutaj o grze na funach, które niejednokrotnie zmieniają całą grę. Chociaż najlepszy fun na świecie upadł. Mówię Wam, gra na tym funie o którym mówię, to nie był jakiś instant 255 lvl z jakimś wykurwist*mi itemami. Expiłeś sobie powolutku, z coraz lepszymi itemkami. I tak aż do 240 lvl mogłeś sam jechać, a kolejne 15 to już trzeba było mieć kumpli, bo samemu nie dało się za cholerę. Wiem, niektórzy pewnie uważają, że 255 lvli to za dużo. Ale to naprawdę fajna zabawa była. Zwłaszcza, że ten fun "zamieniał" świat WoW w świat mitologii greckiej Np Hellfire Citadel grało rolę Hadesu. Ahh, szkoda, że wyłączyli ten serwer. Naprawdę, wydaje Mi się, że był lepszy od normalnego WoWa ;P

To wywal WoW-y i instaluj AoC PL , ciekawy świat i oryginalne klasy , ładna grafika , ciekawy system walki , zróżnicowani przeciwnicy i abonament miesięczny dla polaka wynosi tylko 3 dychy (29,99/miech)

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 2:48 pm Powrót do góry

Hahahahahahaha, dobre Evilz, to było dobre. Gdyby nie fakt, że wczoraj przeczytałem świetny webkomiks i wyśmiałem cały miesięczny zapas śmiechu, to pewnie naprawdę bym się zaśmiał. Sama instalka AoC waży więcej niż WoW -_-

pawcio9
Wyznawca

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 7:36 pm Powrót do góry

A czemu nie kupisz sobie większego dysku? -.-

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 9:44 am Powrót do góry

@jj - Jak na płytce kupisz to nie musisz trzymać instalki.Tylko zwolnij na dysku 30 GB miejsca

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 10:25 pm Powrót do góry

Nie ważne jak zajebisty system ma AoC, czy nawet jak wspaniałą fabułę. Conan po prostu zawsze będzie Mniej fajny od Lich Kinga... właśnie sobie uświadomiłem, że uśmiercili ostatnią rzecz, która trzymała Mnie przy WoWie. W sumie to mam w dupie Przymierze i Horde. Tylko Plaga była fajna. No, może jeszcze Zapomniani są fajni. Zawsze czułem lekki respekt przed Lady Sylvanas Windrunner (do tego stopnia, że zawsze tytułuję ją "Lady" ). Mimo iż wkurzały Mnie jej misje w W3: TFT, w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że w liście najfajniejszych postaci z warcraftowskiego uniwersum, zasługuje na trzecie miejsce, zaraz za Kel'Thuzadem.

Przez Wasze gadanie o mmorpg, nawet ja się złamałem i dzisiejszy dzień poświęciłem na pobieranie i patchowanie WoWa -_- Jednak wszystkie dobre serwery TBC upadły, będę musiał poszukać czegoś wśród serwerów WotLK -_-

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 10:13 am Powrót do góry

jeden1 napisał:
Nie ważne jak zajebisty system ma AoC, czy nawet jak wspaniałą fabułę. Conan po prostu zawsze będzie Mniej fajny od Lich Kinga... właśnie sobie uświadomiłem, że uśmiercili ostatnią rzecz, która trzymała Mnie przy WoWie. W sumie to mam w dupie Przymierze i Horde. Tylko Plaga była fajna. No, może jeszcze Zapomniani są fajni. Zawsze czułem lekki respekt przed Lady Sylvanas Windrunner (do tego stopnia, że zawsze tytułuję ją "Lady" ). Mimo iż wkurzały Mnie jej misje w W3: TFT, w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że w liście najfajniejszych postaci z warcraftowskiego uniwersum, zasługuje na trzecie miejsce, zaraz za Kel'Thuzadem.

Przez Wasze gadanie o mmorpg, nawet ja się złamałem i dzisiejszy dzień poświęciłem na pobieranie i patchowanie WoWa -_- Jednak wszystkie dobre serwery TBC upadły, będę musiał poszukać czegoś wśród serwerów WotLK -_-

Hahaha , ja po formacie dysku też patchuje WoWa.Do najnowszej wersji - masakra...

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 8:45 am Powrót do góry

Jakiego masz neta? Bo ja mam 1MB/sek podzielony na ok 4 kompy Cały dzień wszystkim szukałem zajęć, byleby nikt w Internecie nie siedział Siostrze B&W zainstalowałem Z rodzicami było trochę gorzej, ale Oni nie ciągnęli aż tak neta W jeden dzień spatchowałem do 3.5.5a

Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 1:32 pm Powrót do góry

Nawet nie wiem , ale wiem , że ściąga 100 kb/s.Patche do WoW-a to pół-biedy.Dziś kupuję SCII digitala na keye.pl To będzie zaprawa

EDIT : jj - Z tego co pamiętam masz neostradę.Co o niej sądzisz ? Podobno mocno się poprawili , a ja chcę zmienić dostawcę neta na coś lepszego/szybszego.

Matchew
Wyznawca

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 3:19 pm Powrót do góry

Narobiłeś mi smaka chłopie
JUŻ się łapie za populosa xDDD

Meee
Skamielina

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 3:02 pm Powrót do góry

Było coś w CDA o "From Dust". Wygląda na to, że opiera się to o manipulację terenem tak, żeby uratować plemię przed kataklizmami.
Coś w stylu zrób szamance ścieżkę do obelisku, gdzie nauczy się zaklęcia mającego powstrzymać tsunami, a potem zmień bieg rzeki i spuść nią szamankę żeby zdążyła z powrotem do wioski na czas.

Wątpię żeby to było tak fajne jak zatapianie wiosek wrogich plemion

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 7:03 pm Powrót do góry

Cytat:
Z tego co pamiętam masz neostradę.Co o niej sądzisz ? Podobno mocno się poprawili , a ja chcę zmienić dostawcę neta na coś lepszego/szybszego.

Ludzie narzekają, że oszukują z tą szybkością, ale Ja mam 1 MB/sek i pobiera Mi z szybkością ok 128 Kb/sek, więc raczej wszystko jest OK. Oczywiście ta szybkość tyczy się tylko sytuacji, gdy reszta kompów jest wyłączaona

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne gry
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: