Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Oduczenie chowańca jego nawyków

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 5:13 pm Powrót do góry

Cóż, naszedł mnie ostatnio pewien bardzo irytujący problem. Już spory czas temu założyłem w b&w swoją nową postać i długo męczyłem się ze swoim chowańcem, ale w końcu się udało- umie wszystkie cuda, ma maksymalny wzrost i takie tam duperele. Problem w tym, że przy jego rozwijaniu wykorzystałem (widocznie w przesadnej ilości) fakt, że w zagrodzie rośnie on szybciej. Teraz nie mogę go oduczyć tego nawyku i potrafi on nawet paść z wyczerpania w innym miejscu, bo spać chce on tylko w zagrodzie. Irytujące jest to, że po chwili imponowania jednej wiosce jest wyczerpany i musi wracać przez całą wyspę do świątyni tylko po to, aby odpocząć.
Czy ktoś ma pomysł jak go tego oduczyć? Bicie go za np. bycie zmęczonym nie przyniesie zapewne żadnych pożądanych rezultatów, prawda?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Matchew
Wyznawca

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 3:46 am Powrót do góry

jak bedzie zmęczony daj mu smycz nauki i kliknij na jakiś duuuuuuży kamień którego napewno nie podniesie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 8:25 am Powrót do góry

Zgodnie z opisem chowańca. Nie ma kamienia, którego by nie podniósł Może to samo tylko kliknij na jakiś domek?

Guaulden
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 6:23 pm Powrót do góry

Metoda Matchewa się się sprawdziła, dziwne, że wcześniej na to nie wpadłem, teraz wystarczy, że będę go tego przyzwyczajał przez jakiś czas, a pewnie w końcu rozstanie się z tą swoją zagrodą. Mam tylko jedną nadzieję- że nie zacznie on spać wyłącznie koło kamieni, których nie da rady podnieść...

Jeden1, opis chowańca wskazuje, że może on wszystko to, co gracz, ale nawet dla gracza są kamienie, których nie jest wstanie podnieść, lecz tylko rozkruszyć. Zapewne o to ci chodziło?
Z przywiązywaniem do budynków próbowałem już wcześniej, ale on albo pomaga wieśniakom, albo nic nie robi, lub po prostu się na te domy wypróżnia.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen Odpowiedz z cytatem
Anda
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 4:32 pm Powrót do góry

Buahahaha pewnikiem nikt mnie tu już nie pamięta ale co mi tam ^^
Ja w swojego zawsze rzucałam kamieniami jak chciało mu się spać, albo podpalałam kulą ognia Wkońcu się oduczył

Opcja "Szukaj" nie gryzie... Tylko połyka w całości...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
Evilz
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 4:49 pm Powrót do góry

Ja po prostu zapobiegałem takim sytuacjom - dlatego moim zdaniem raz rub z kamieniami raz z domkami , aby "zapobiegać"

@Anda - Dawno Cię nie było

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 4:53 pm Powrót do góry

chowaniec jat jak male dziecko. jak cos zrobi zle i mu zwrocisz uwage z podniesionym glosem to za 20 razem zrozumie ze tego nie mozna robic

Anda .. co cie sprowadza ?

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Anda
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 5:02 pm Powrót do góry

Dokładnie ^^

Heeem tak ogólnie to się nudzę, ale czasem też warto zobaczyć co się dzieje na starym dobrym forum o BNW ^^ i tak ogólnie znów zaczęłam grać

Opcja "Szukaj" nie gryzie... Tylko połyka w całości...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 6:58 pm Powrót do góry

Dziwni jesteście. Ja zawsze traktowałem chowańca jako narzędzie ^_^ I możecie mówić, że jestem zły, jednak chowaniec raczej na Mnie nie narzekał. Tylko to samo co zawsze: ZA.MAŁO.UWAGI. W ogóle to chyba jakiś błąd był, że zawsze za mało uwagi Mu się poświęcało

Tak czy siak, Anda, witaj znów na pokładzie. Niestety to forum widać ciągle, powoli, ruchem jednostajnym, prostoliniowym idzie ku zapomnieniu. Nawet Ja zaglądam tutaj dość rzadko. A StrangeOne nie widziałem od... od tak dawna, że nawet przekleństwa tego nie wyrażą. Tak samo Meee, który kiedyś był niemal stałym bywalcem, chyba zaczął się mniej udzielać. Mało kto po rejestracji zostaje tutaj na dłużej. Evil chyba jest ostatnim takim przypadkiem.

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 9:58 pm Powrót do góry

ludzie zagladaja tylko nie ma o czym gadac ... kiedys przynajmniej starszych laczyla wspolna zabawa Siedzialo sie na kurniku, na forum The Sims 2 i szalalo
A teraz .... kazdy juz chyba jest pelnoletni i poszedl na studia, studia zmieniaja ludzi

Ja chowka traktowalem jako przedlurzke mojej boskiej mocy, choc w 1 wiekszosc wiosek przejmowalem przez rozwiniecie wplywow ponad wioske wroga i zdobycie jej pokazujac czary

Szanuj przyjaciół gg 1028815

jeden1
Hodowca chowańców

PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 10:11 am Powrót do góry

"Czary"? Chyba faktycznie wyrosłeś z B&W

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: