Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
F.A.Q

Napisz nowy temat Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Black Rat
Misjonarz

PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 9:21 pm Powrót do góry

F.A.Q

Czyli najczęstsze pytania dotyczące gry Black & White:

1. Słyszałem kiedyś, ze grzybki powodują wzrost Chowańca. Czy to prawda? I czym one się różnią?

Wzrost zwiększają białe grzybki z fioletową obwódką na krótkich nogach. Czerwone grzybki w białe kropki na krótkich nogach to muchomory i powodują wymioty u Chowańca i zatrucie żywności jeśli wrzucisz je do spichlerza. Niebieskie grzybki na długich nogach (podobno) uzdrawiają.

2. Dlaczego nie mogę zarejestrować się na stronie internetowej Lionhead i grać przez sieć?

Lionhead zamknęło serwery do gry przez sieć.

3. Przeszedłem grę, ale czuję niedosyt. Czy można jakoś zrobić własne mapy do Black & White i grać dalej?

Możesz ściągnąć z Internetu mapki do Black & White i umieścić je w folderze „Playgrouds” w który jest w folderze „Scripts”. Wtedy będzie możliwość grania na tych mapkach w Potyczce.

4. Po wyspie chodzi dziwny gość. Próbowałem go zabić, ale nie da się. Kiedy daję go do zjedzenia Chowańcowi on wymiotuje a z wymiocin wychodzi ten gość. Kiedy wciskam „S” nad nim jest napisane „Aktor”. Co to za nieśmiertelny dziwak?

Aktorzy to takie nieśmiertelne ludziki, które mają duże znaczenie dla historii Black & White i gdybyś go zabił mógłbyś potem tego żałować, bo nie dałoby się przejść jakiegoś zadania.

5. Nie mogę przejść zadania z dziećmi kradnącymi krowy. Nie chcę ich zabijać ponieważ jestem dobrym bogiem. Co robić?

Jeśli chcesz ukończyć to zadanie to niestety musisz zabić dzieci.

6. Czy lepiej być dobrym, czy złym?

To zależy od Ciebie. Podejmuj decyzje jak chcesz. Kiedy ktoś Cię zdenerwuje nie myśl „Jestem dobry, nie mogę... „, tylko zabij... to jest twój świat możesz robić co chcesz i nie musisz się hamować. Czyż nie o to chodzi w Black & White?

7. Na drugiej wyspie nie wiem jak rozwiązać zagadkę kręgu muchomorów...

Wrzuć do kręgu:
- kupę Chowańca
- podpalony kamień
- wilka
A następnie otocz wszystko tarczą fizyczną.

8. Co to Kong?

Kong do program do edytowania statystyk Chowańca. Nie polecam gra się zacina po używaniu Konga, a jego skutki są nieodwracalne.

9. O co chodzi z tymi świetlikami?

Świetliki wylatują nocą. Przyciągają je drzewa i kamienie. Rano świetliki chowają się pod drzewami i kamieniami i zamieniają w cudy jednorazowego użytku. Sadź dużo drzew w wiosce a obok nich kładź kamienie. Rankiem podnoś kamienie i wyrywaj drzewka, a znajdziesz magiczne bańki.

10. Nie wiem co zrobić z tymi totemami nie można ich podnieść na raz.

Naucz Chowańca podnosić totem. Jeden podnieś ty, a drugi Chowaniec.

11. Mam wypasionego komp'a; 1.6GHz+, 1 GB ramu i GF2 MX / GF 4 MX i gra bardzo mi scina /grtafika jest bardzo "poprzestawiana" Co moge z tym zrobić ?

Starsze karty gaficzne nie lubia nowych sterowików do niej (to tak jakby próbowac nauczyc dzoadka obsługi komputera ), do kart GF2/ GF4 najlepsze sa sterowniki w wersji 43.03

Ewentualne propozycje pytan prosze kierowac na PM'a do administracji

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 1:13 pm Powrót do góry

Ze wzgledu na Off-top temat zamykam a wszelkie poprawki Black Rat bedzie mi wysylac na PM.
Obrazek w sygnie by Arahja

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: