Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Pytania noobka

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mordochlacz
Nawrócony

PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 7:29 pm Powrót do góry

Prosze was o pomoc bo mam pewien problem na pierwsze wyspie. Mianowicie chciałem wybudować np. dom ale nigdzie nie moge znaleść warsztatu w którym mógbłym zrobić rusztowanie. Istnieje taki warsztat wogule na pierwszej wyspie? Boje się zabraknie mieszkań
Drugie moje pytanie jak się do jasnej ciasnej korzysta z tego przeklętego totemu żeby ludzie zaczeli się modlić w agorze (czy jak to się tam nazywa?).

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Osiołek
Uczeń

PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 7:31 pm Powrót do góry

Budować możesz od drugiej wyspy dopiero. Podobnie jest z Totemem.

GG Osiołka -----------> 9776127 (jeśli ktoś znów mnie spyta na gg o crack do B&W1 lub 2 BAN!!)

Strona oślego komiksu ^_^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
mordochlacz
Nawrócony

PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 8:06 pm Powrót do góry

Dzieki za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie jak nauczyć chowańca jakiegoś cudu np wody. Bo nie bardzo umiem daje mu ten tą bańke z woda a on ją wywala za siebię. Jak używam tego cudu na nim to tylko patrzy patrzy kicha ale żadnej żarówki nie widać ktoś by mógł mi to wyjaśnić ?

Osiołek
Uczeń

PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 8:13 pm Powrót do góry

Niby od pierwszej wyspy też nie można nauczać niczego chowańca (chocąz sam nie wiem od czego to zależy, bo także miałem takie fazy, że nie chciał się uczyć a raz chciał od razu bez mojego sposobu). Ale jak wejdziesz w tryb potyczki i wyjdziesz to chowaniec zaczne się uczyć. Najlepiej to przywiązac go smyczą nauki do czegoś i staraj się aby Cię obserwował lub po prostu daj mu do łapy bańkę i ilę tam % się nauczy.

GG Osiołka -----------> 9776127 (jeśli ktoś znów mnie spyta na gg o crack do B&W1 lub 2 BAN!!)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
soprano
Nawrócony

PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 8:24 pm Powrót do góry

Mój chowaniec nauczył się cudów(woda, jedzenie) Zaczął się uczyc od momentu, gdy niedźwiedź zesłał cud jedzenia. Więc w moim przypadku to jest jak najbardziej możliwe!

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 8:33 pm Powrót do góry

niektozi z tutejszych forumowiczow zyją zgodnie z zasadą ze na 1 wyspie nie nauczysz chowanca zadnego cudu ... sa tez i tacy ktorzy problemow z tym nie mają (ja) ale co prawda to prawda ... poszperaj po necie i znajdz sobie jakąs mapke treninigową i tam mozesz uczyc swojego stworka czego popadnie

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Szema
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 8:39 pm Powrót do góry

...a co do potrzeby budynków na pierwszej wyspie to nie musisz budować żadnych bo wieśniacy nie domagają się ich tam. Raz miałem wszystkich osadników jako rodziców i zamiast spać to tłumy modliły sie przy agorze.

Nie wiem czy komuś się to przytrafiło ale kiedyś na pierwszej wyspie siedziałem miesiąc to przez ten cały czas grania pojawił mi się nowy budynek (nie wiem jak), ale tylko jeden.

shiwaku
Nawrócony

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 10:11 am Powrót do góry

a uczysz go na zwykłej smyczy? bo na puchatej i kolczastej g...o się nauczy

mordochlacz
Nawrócony

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 1:52 pm Powrót do góry

Bardzo dziękuje za pomoc. Problem został rozwiązany poprostu mój tygrys zaczoł się uczyć po rozmowie z niedzwiedziem.
Ale mam kolej nooberskie pytanie. Mianowicie mój chowaniec ma już 6lat lecz coś słabo rośnie moim zdaniem. Komputerowi przeciwnicy z drugiej wyspy mają wzrost chowańca rzędu 70%-90% przy zmęczeniu i głodzie 90%-100% . Natomiast ja 18%. Co dziwniejsze kiedy idzie on do zagrody spada mu wzrost do -58% i się poprostu kurczy. Tak sobie myśle że zmniejsza się on żeby zmieścić się do swojej zagrody i dalej rośnie przebywając w niej.
Czy moja teoria jest słuszna, czy być może nie opłaca się go trzymać w zagrodzie bo poprostu on nie rośnie?

Osiołek
Uczeń

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 2:28 pm Powrót do góry

W zagrodzie jak chowaniec śpi to szybciej rośnie . Więc Twoja teoria jest zła.

soprano
Nawrócony

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 2:37 pm Powrót do góry

Jak mówił Osiołek, w zagrodzie chowaniec szybciej rośnie. Proponuje również systematycznie karmic grzybami, rybami oraz ziarnem.

A to, że się kurczy wchodząc do świątyni to normalne. Jak wychodzi z zagrody, to jego wzrost wraca do normy.

Zerat
Dark Templar

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 2:57 pm Powrót do góry

komputerowe stworki zawsze maja głod i zmaczenie na maxa a mimo to maja sie dobrze, a to ze wzrost maja ok. 5x wiekszy od twojego to tez normalne .. na szczescie to tylko statystyki bo chowek majacy wlasciciela nigdy nie bedzie wyzszy od twojego stworka ... wyjatek stanowi 5 wyspa

Szanuj przyjaciół gg 1028815

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: