Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Gra się nie chce uruchomic ! mam sp1
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 10:09 am Powrót do góry

Na twoim miejscu odesłałbym do dystrybutora. To nienormalne, że musisz crackować oryginał . Na XP nie ma tego problemu. Ja i Aero mamy WinXP i wszystko działa nawet lepiej niż na Me, którego miałem przed tem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Caranthir
Misjonarz

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 12:30 pm Powrót do góry

Nom, i żadnego kazania za odkurzanie?!? :> Ueee!!
To bez sensu, ja też na XP nie miałem jeszcze problemów z żadną gierką czy płytką. Słuchaj Chaves, wiem, że to głupio zabrzmi, ale crack ignoruje runblack.exe z płyty i zastępuje go swoim (chyba tak to wygląda); więc może sprawdź, czy płytka nie jest czymś poplamiona, albo przeinstaluj całą grę. No luuudzie!! Przecież masz orginał, nie musisz jechać na crackach!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Chaves
Nawrócony

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 12:49 pm Powrót do góry

tresc wpisu zostala skasowana przez Chaves'a...
zdecydowanie byla nie fair wobec stalych forumowiczow, a jej tresc nie odpowiadala intencjom autora

Ostatnio zmieniony przez Chaves dnia Nie Cze 01, 2003 2:26 pm, w całości zmieniany 1 raz

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 1:51 pm Powrót do góry

Po pierwsze: To Ty sie uspokuj!! Powiedzial tylko jedna rzecz, ktora byc moze przeoczyles a ty od razu w krzyk Jak male dziecko

Po drugie: Nie musisz sie przechwalac ze pracujesz przy bazach danych itp. bo tu nie o to chodzi. Jak ktos umie pomoc to pomaga i nie potrzebna jest do tego niewiadomo jaka wiedza!!

Po trzecie: Nie wiem ile ty masz lat ale do Carth'a powiedzienie "mlody czlowieku" juz tak strasznie nie pasuje (bez obrazy Carth peace)

Po czwarte:

Chaves napisał:
sprawa trzecia. z tego co wiem, fora sa po to, zeby pomagac innym (moge sie jednak mylic prawda?), ale widac tu panuja inne zwyczaje i najlepej kogos skryklac za to ze mu cos nie dziala bo wtedy pewne jest ze ten ktos uzywa pirata, wkoncu TOBIE gra dziala poprawnie... gratuluje podejscia...

A co On tu zrobil??!! Chcial pomoc!! Byc moze cos przeoczyles!! On nie jest wszystko wiedzaca wrozka zeby wiedziec ze wszystko posprawdzales itp.

Sorry winetou, ja sie rzadko denerwuje, ale sie troche zirytowalem!
Przemysl 3 razy zanim cos powiesz.

Dziekuje, skonczylem
Obrazek w sygnie by Arahja

Chaves
Nawrócony

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 2:34 pm Powrót do góry

masz racje, sorx, zdecydowanie mnie ponioslo i jesli kogos urazilem to przepraszam... nie to bylo moim zamiarem, chcialem tylko zakomunikowac, ze mam podobny problem jak pewien inny grajek, mimo iz mam oryginalna wersje gry, czystego cd-roma i zaktualizowany system.. jedynym sposobem bylo zgranie cracka backup-cd (reinstalka i patchowanie nic nie dalo)... to tyle ode mnie...

jesli ktos ma jakis pomysl na rozwiazanie tego problemu bede wdzieczny za info, bo tak jak powiedzial Caranthir majac oryginala crackowanie jest bez sensu

pozdro
i pamietajacie ze prawdziwego faceta poznaje sie po tym jak konczy a nie jak zaczyna (to odnosnie mojego startu na tym forum) )))))

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 2:58 pm Powrót do góry

Dobrze ze zrozumiales W sumie mnie tez troche ponioslo Niech bedzie pokoj miedzy nami bo sie kiepsko zaczelo Sztama

Chaves
Nawrócony

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 4:29 pm Powrót do góry

StrangeOne napisał:
Dobrze ze zrozumiales W sumie mnie tez troche ponioslo Niech bedzie pokoj miedzy nami bo sie kiepsko zaczelo Sztama

Tak jest, Peace

.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 9:58 pm Powrót do góry

Co przegapiłem?! Chaves, chcę widzieć twojego skasowanego posta! Już! . To chyba przez squerla. Wyrobił mi sie jakiś dziwny pociąg do wojen

Caranthir
Misjonarz

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 10:50 pm Powrót do góry

No właśnie ja też bym chciał jeszcze raz to zobaczyć, bo uśmiałem się do łez i chciałem jeszcze troche. Wiesz, Nomis, to był tylko krzyk sfrustrowanego ą-ę informatyka (co to on nie robi i jaki to mądry nie jest! (chciałeś tu komuś zaimponować chłopie ?! ) ) Reszta w poście Strange'a.

Ale pomimo tego wszystkiego Chaves co do mnie i o mnie napisałeś po moim jednym poście, w którym chciałem ci (jak słusznie Bartek zauważył) tylko pomóc jak umiałem (kiedyś ktoś miał tu podobny problem i skończyło się na przetarciu płyty szmatką); pomimo tego wszystkiego, to:

1. Jeśli już coś napisałeś i nabluzgałeś na mnie (ku chwale ojczyzny), to nie wstydź się tego i pozostaw światu, żeby to ocenił. Jeśli nie chciałeś tego napisać, trzeba się było zastanowić zanim to zrobiłeś. Piszesz, bluzgasz, ktoś ci odpisuje, potem ty kasujesz... to już nie jest proste, tylko prostackie. Pisanie takiego długiego referatu najeżdżając na kogoś za nic to naprawdę sztuka, a sztukę trzeba propagować.

2. Nie masz bladego pojęcia ile mam lat i co aktualnie robię, więc nie kompromituj się mówiąc do mnie synku, gnojku, czy jakoś tam jeszcze ładniej a jush na pewno nie powinieneś się chwalić, że jesteś informatykiem (cytuję: "programowanie, bazy danych"), bo nie tylko ty...

3.
Chaves napisał:
sprawa trzecia. z tego co wiem, fora sa po to, zeby pomagac innym (moge sie jednak mylic prawda?), ale widac tu panuja inne zwyczaje i najlepej kogos skryklac za to ze mu cos nie dziala bo wtedy pewne jest ze ten ktos uzywa pirata, wkoncu TOBIE gra dziala poprawnie... gratuluje podejscia...

Skomentuję to, bo tylko to pozostało (dzięki Bartkowi ) Nie wiem co to "skryklać", może to jakaś informatyczna gwara, która do mnie nie doszła ale ja chciałem tylko zasugerować ci coś co czasem pomaga, a może przyjść na myśl jako ostatnie możliwe. Niedawno komuś to pomogło. Aha. I zupełnie nie wiem o co ci chodziło w stwierdzeniu, że jestem dumnym Polakiem, bo jestem, ale to nie miało nic do rzeczy.
Tylko tyle zapamiętałem, ale to wierzchołek góry lodowej...

Dzięki za uwage.

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Pon Cze 02, 2003 6:21 am Powrót do góry

Wiem ze jestes urazony Carth, ale proponuje zawieszenie broni. Jak wszyscy wiedza, nie jestem skory do klotni jednak ta sytuacja do niej prowadzi. Cos ostatnio za czesto sa tu klotnie(Nomis vs Squerl ) i tylko nam brakuje jeszcze jednej i do tego calkiem powaznej. Fakt, Chaves, nie powinienes byl usuwac tego posta ale co sie stalo to sie juz nie odstanie.

Teraz do Nomisa: Wieszka czesc postu wygladala tak
Chaves napisał:

Tzn formula sie powtarzala. Glownie padaly zarzuty o to ze Carth, zrobil z niego debila itp. tylko dlatego ze powiedzial aby przetarl plyte.

EDIT
Proponuje dac mu jeszcze jedna szanse ale zostawiajac go pod baczna obserwacja. Zobaczymy co z tego wyniknie

PS. Ale się ostatnio produkuje

Caranthir
Misjonarz

PostWysłany: Pon Cze 02, 2003 8:13 am Powrót do góry

Spox, ja nie dążę do kłótni, ale chyba miałem prawo coś napisać, nie?!

P.S. Witam Chaves.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Cze 02, 2003 1:07 pm Powrót do góry

Chaves, zaczynasz od minusa... Niedobrze. Ale witam cię w naszych szeregach i mam nadzieję, że nie powtórzysz więcej takiego... Wybryku. Nie miałem okazji przeczytać całego posta (może na szczęście ). Gdybym go przeczytał, podejrzewam, że nie miałbyś ze mną lekko na początku .
I może ostatnio na to nie wygląda, ale ja naprawdę nie jestem jakiś skory do kłótni , więc nie sugerować się moimi ostatnimi przygodami z UE, bo nie byłem sobą .

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Pon Cze 02, 2003 3:38 pm Powrót do góry

Przynajmniej sie dobrze skonczylo Bylem pewien ze bedzie klotnia i to calkiem spora No ale coz... dobrze ze zdrowy rozsadek zapanowal nad nami. A tak przyokazji: jesli cie jeszcze nie przywitalem (tamtego posta nie traktuj jako przywitanie ) to Witaj Chaves

Caranthir
Misjonarz

PostWysłany: Pon Cze 02, 2003 4:52 pm Powrót do góry

StrangeOne napisał:
Przynajmniej sie dobrze skonczylo Bylem pewien ze bedzie klotnia i to calkiem spora No ale coz... dobrze ze zdrowy rozsadek zapanowal nad nami.

No wiesz, jeszcze nic nie jest powiedziane do konca. Czekamy na ruch Chaves'a.

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Pon Cze 02, 2003 5:26 pm Powrót do góry

No fakt Chaves jeszcze nie zrobil ruchu Ale ja sie spodziewam jaka bedzie reakcja

Chaves
Nawrócony

PostWysłany: Nie Cze 08, 2003 9:57 am Powrót do góry

widze ze z niepokojem oczekiwaliscie na moj "ruch" chyba Was jednak zawiode bo tak jak powiedzielm nie jest w moim tonie wypowiadac sie tak jak to mialo miejsce jakis czas temu..

pozdrawiam

StrangeOne
Wujek Dobra Rada

PostWysłany: Nie Cze 08, 2003 5:48 pm Powrót do góry

No wiec zawieszenie broni Chaves, odezwij sie na gg

Forum Black and White PL Strona Główna » Black & White (+ Creature Isle)
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Skocz do: