Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Jakie macie chowańce ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Chowańce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shen-sung
Wieśniak

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 1:58 pm Powrót do góry

wiesz na wieku chowańca mi nie zależy a tak poza tym to ja dużo gram w B&W i mój chowaniec bez żadnych modyfikacji wieku ma teraz 160 lat. może ty po prostu nie grasz w ogóle w B&W i dlatego twój chowaniec jest młodszy.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 2:23 pm Powrót do góry

kto powiedzial ze mam mlodszego chowanca

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
ASBogiem
Nawrócony

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 7:20 pm Powrót do góry

beka troszke jestescie mega kolezenscy az mi sie lezka w oku kreci ale spox dlugo nic niepisalem bo na koloni bylem wiec teras zaczne posty se nabijac tak jak to mowia inni ;];];]

shen-sung
Wieśniak

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 9:44 am Powrót do góry

no to co się czepiacz mojego chowańca jak mówisz że masz starszego no to chyba wiesz że chowaniec może dożyć takiego wieku a tak z ciekawości to ile lat ma twój chowaniec????

shen-sung
Wieśniak

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 9:45 am Powrót do góry

no to co się czepiacz mojego chowańca jak mówisz że masz starszego no to chyba wiesz że chowaniec może dożyć takiego wieku a tak z ciekawości to ile lat ma twój chowaniec????

k.offana
Nawrócony

PostWysłany: Czw Lip 25, 2002 12:57 pm Powrót do góry

Przejmę CZYJĄŚ funkcję: PO CO WY KUNA POWTARZACIE TE POSTY!!!!!??????

besn
Wyznawca

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 12:28 am Powrót do góry

Mój chowaniec ma 18 lat jest dojrzały (może mieć jusz dzieci) nazywa sie linkin i umie 8 cudów .. to wszystko

ps. ale wymiata

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 8:56 am Powrót do góry

Pimpuś ma ok 30 lat, prawie 80 wzrostu. w latach dziecinstwa szybko rosl - w wieku 14 lat mial 40 wzrostu, pozniej to zaczal troszke wolniej rosnac. w wieku 18 lat mial dziecko, moze i wczesnie, ale juz byl pelnoletni! mialem baaaaaardzo duzo formatow - pewnym razem Pimpuś mial inteligencje malpy...! jednak teraz nie potrafie mu podwyzszyc inteligencji

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
besn
Wyznawca

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 11:02 am Powrót do góry

a mi sie nie udało mu podwyrzszyc inteligencji .. jest tępy jak but niestety .. w obecnej chwili moge se pomażyć o max megabuh pozatym nie wiem jak sie to sprawdza ile mo ..

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 11:29 am Powrót do góry

Feenek ma 132 lata, jest, jak zapewne wiecie, krową. Niestety bardzo wolno rośnie, ma 75% wzrostu. Umie wszystkie cuda, ulubione ofensywne to mb i zwiększenie mb. IQ 155

Nox, czym dokładnie odznaczała sie tak podwyższona inteligencja?

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
besn
Wyznawca

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 10:26 pm Powrót do góry

podpowiedzcie mi co mam zrobić by chowaniec szybciej rósł, noiproxa w wieku 39 mniał 80%, muj tera ma 30 lat i oceniam go na 20%, próbowałem dużo rzeczy karmiłem go krowami do pełnego baku, mniał usze 100%, spalał, chodził na siłownie, chodziłem z nim na spacery ale on nic nie urósł nawet milimetra .. pewno wstyd sie przyznać ale siedze jeszcze na 5 wyspie z klątwą nemezisa, może jak sie ją zdejmnie chowaniec urośnie he ?

ps. odpowiedzcie jak sie sprawdza wzrost i inteligencje

Aero
Administrator

PostWysłany: Sob Sie 31, 2002 10:51 pm Powrót do góry

Ehm chowaniec rośnie raczej od spania niż od chodzenia
Ale skoro jest pod klątwą, to nic dziwnego, że nie rośnie. Musisz zdjąć klątwę.
Jak się wzrost sprawdza to ci nie powiem, bo uległbyś pewnej pokusie. Może No... Noiprox ci powie, on ma też jakąś metodę na to.
A inteligencji sie nie sprawdza. Dlatego właśnie zapytałem Noxa czym u niego odznaczała się ta "podwyższona inteligencja"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2002 12:16 pm Powrót do góry

Ja chowanca ani nie tusze, ani nie niedozywiam. chowaniec musi miec przedewszystkim weglonodany mam na mysli zborze. musisz chowanca tak nauczyc jesc zborze, zeby tylko to jadl. jak noc, bez wzgledu na wszystko od razu do domciu, zeby chowaniec sobie pospal przez cala noc nawet w multiplayer chowanca dawalem do zagrody. no, dwie noce tylko nie przespal chowaniec jak ma ponad 50 zmeczenia - do zagrody i spac. w nocy to wystarczy ze ma ok 5 i bedzie spal przez cala noc. jak zmusic chowanca zeby spal w nocy? w srodku zagrody smycza nauki no i tyle

A do Aero - inteligencja przejawiala sie szybszymuczeniem sie i lepszym znajdowaniem drogi do celu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 5:37 pm Powrót do góry

A ja mam problem ludzie. Mam stałe łącze, ale nie mam BW !!! Bo mi sie wgrac nie chce ale moj stary to:

Name:Dark Star
Miricles:Almost all (Nie powiem ile bo mnie zesmiejecie)
Aligiment: -1.0 (Dobry wyglada jak GEJ)
High:100
History: (Polish Version ) Na poczatku byl Tygrysem (Dobrym) ale w 3 rundzie zmienil sie nie do poznania. Niedawno byl Lwem ale mosialem usunac BW. Rosl wolno (18 lat- 29 Wzrostu!!!) ale urosl. To tyle. See ya (Maybe next month

Ostatnio zmieniony przez MiriV dnia Sro Wrz 04, 2002 2:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 9:54 pm Powrót do góry

Cosię tak rozdrabniasz na polski i angielski? W tę albo wewtę. A za tego geja, to cię zabiją. .

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 5:10 pm Powrót do góry

Wręcz rozszarpią na strzępy. Ja chyba też tak zrobie bo mi się tygrysy podobają tak samo jak małpy. Podejrzewam że napadną cię z kałachem na miłośnicy tygrysów na czele oczywiście Fredi i Noiprox.

besn
Wyznawca

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 6:08 pm Powrót do góry

nie no miriv stary juz masz przeyebane do końca życia .. ja mam tygrysa geya jak to stwierdziłeś, o q** ta zniewaga krwi wymaga i jeższcze jeden taki text to **** ci tak ***** ze *** ** ****** **** ze **** ci**** ***** **** **** odechce

.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 10:42 pm Powrót do góry

A ja mam krowę, ale tygrysy z charakterem +1.00 są naprawdę fajne! Już to mówiłem, ale na starym forum: Jak zobaczyłem tygrysa No... iproxa, to się nawet chwilę wachałem, czy nie zamienić krowy na tygrysa. Ale oczywiście szybko doszedłem do wniosku, że krowa jest najlepsza i zostałem przy Bu (wtedy jeszcze Manueli).

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2002 2:07 pm Powrót do góry

Mówiłem o lwach gosciu ale sorry za to ale mi sie niepoodobaja dobre lwy (w necie na cud dobrego chowanca przeciesz mowia GAY Potion)
Ale BIG SORRY dla wszystkich uczuciowych Ludzi

besn
Wyznawca

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2002 3:40 pm Powrót do góry

no to co ze o lwie, to przecie ta sama rodzina

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2002 6:16 pm Powrót do góry

To nie podobają ci się dobre lwy czy dobre tygrysy?

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2002 7:00 pm Powrót do góry

nie lubie dobrych lwow. A pozatym nie mam zalu za te przeklenstwa BESN'a. Ale zeby to byl ostatni raz ok?

besn
Wyznawca

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2002 9:29 pm Powrót do góry

przkleństwa ? jakie przeklęnstwa ? nie przklłem ani razu co ty chce odemnie

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 7:21 am Powrót do góry

Cenzura=****** to widzisz ze przeklnoles. czytalem wiele postow o tobie i mysle ze hmmmmmmm nie wiem czy uda nam sie byc najlepszymi kumplami

besn
Wyznawca

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 10:10 am Powrót do góry

sam wstawiałem te gwiazdki i skąd ty możesz wiedzieć co ja mniałem na myśli

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 1:16 pm Powrót do góry

Chetnie cie zabije a masz! >>------> >>------> >>------> [".."]

Zdechlak

(Buzie nie umialem za bardzo )

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 3:04 pm Powrót do góry

Jezu nie nabijajcie postów . To bezsens.

MiriV
Wyznawca

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 8:59 am Powrót do góry

sorry ok ok ok Jakiego chowanca masz krzychu

ravu
Nawrócony

PostWysłany: Wto Paź 01, 2002 4:29 pm Powrót do góry

Witam ja tu nowy . I eee jest taki problem ze ja nie mam B & W a będe miał dopiero w czwartek albo w pątek to se pogram a miałem B&W ale miałem 3 wirusy i musiałem formata i zapomniałem o tej gierce ale kolega i przypomniał a chowanica to miałem miałem Tygryska a w piątej planszy Lwa miał około 30 lat wzrost to nie pamiętam grałem w to ile sie dało tam pisało koloło 100 godz miałem chyba z 5 profili a chiałem strasznie miec wilka ale nie mogłem wypełnic tego Questa w 4 planszy co trzeba tą gosciuwe przeprowadzic przes taką drogr przeprowadziłem ona idzie juz jest obok wejscie i mowi że jej brat umarł i nie zaliczony quest i nie dostaje chowanica chodziłem po stronkach i szukałem o co biega że nie moge zdobyc Wilka moze wy wiecie

Aero
Administrator

PostWysłany: Wto Paź 01, 2002 6:30 pm Powrót do góry

Czy mógłbyś to zacząć w dziale "Black & White"? Tam ci odpowiemy

Forum Black and White PL Strona Główna » Chowańce
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: