Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Zmiany
Idź do strony Poprzedni  1, 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
besn
Wyznawca

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2002 9:40 pm Powrót do góry

hmm ja śądze że powinny być 3 działy 1 black n white, 2 off topic i 3 besn i jego kłopoty, to by mi szło nawet na rękę ..

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
Fawkes
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 2:10 pm Powrót do góry

A nie basen i jego klejnoty

Ale tak poważnie to z tymi trzema działami to był strzał w dziesiątke
Coraz rzadziej pojawiały się posty kategoriach takich jak sprzęt
A jeżeli wszystko będzie w jednymn dziale... to będzie dobrze

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Odpowiedz z cytatem
Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 3:28 pm Powrót do góry

Ja uważam że powinny być działy takie jak: BlackandWhite, Off-topic i archiwum czyli tematy, które się zestarzały i nikt w nich nie pisze. Znaczy chodzi oto że stare tematy mają być zamknięte i tylko do przeglądania by nowi forumowicze nie pisali nowych tematów o tym samym tylko zobaczyli czy taki temat już był i jeśli nie był dopiero napisać nowy. Być może brzmi to niezrozumiale ale w rzeczywistości jest to proste.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Fawkes
Starszyzna wioski

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 5:40 pm Powrót do góry

Tak, tylko jeżeli jest ktoś nowy i chce zaistnieć na forum to raczej nie będzie unikać pisania nowych tematów, i to na dodatek swych własnych

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Odpowiedz z cytatem
besn
Wyznawca

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 8:13 pm Powrót do góry

twoje zdanie było bardzo logiczne a co sie stanie jak bedzie pisał nowe nie swoje posty he? pozatym kto by tu mniał dochodzić, ja tu chyba jestem najnowszy i wątpie by ktoś przybył, no może moich 2 kolegów których przekonałem do bnw he he

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 10:31 pm Powrót do góry

Nomis: czyli rozumiem, że tobie zależy wyłącznie na wyglądzie. Bo póki co układ działów jest taki sam jak na starym forum. A może chodzi ci o to, żeby było więcej osób, żeby wrócili starzy forumowicze? Dobrze wiesz, że nie mam na to wpływu. Pytam o realne rzeczy.

Na resztę odpowiem później, teraz muszę spadać.

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2002 10:57 pm Powrót do góry

Zgadza się. Zależy mi głównie (ale nie tylko) na wyglądzie, bo to on tworzy klimat. Układ działów mi odpowiada, cociaż nie ukrywam, że wolę ten z poprzedniego forum.

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2002 6:13 pm Powrót do góry

To znaczy który układ ci odpowiada? Wygląd wkrótce zmienię, narazie jestem zajęty. Z resztą sami zobaczycie (mam nadzieję)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2002 6:23 pm Powrót do góry

Nomisowi chodzi chyba o układ: BNW, Creature isle i Off-Topic aczkolwiek nie jestem pewien. Czasami mówi tak niejasno jak ja.

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2002 8:00 pm Powrót do góry

Mi się wydawało, że mówiłem jasno . Oczywiście mówiłem, że odpowiada mi taki układ pokoi jaki jest teraz. Ale wolałbym żeby był ten sprzed zmiany forum, czyli ten stary, kiedy był jeszcze Zerat, Meee, i inni . Teraz wszystko jasne?

Krzychu
Starszyzna wioski

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2002 8:43 pm Powrót do góry

A jaki wtedy był ten układ? Chyba mnie wtedy nie było bo ja pamiętam że odkąd jestem na forum, był taki układ jak jest.

Aero
Administrator

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2002 9:13 pm Powrót do góry

58nomis napisał:
Mi się wydawało, że mówiłem jasno . Oczywiście mówiłem, że odpowiada mi taki układ pokoi jaki jest teraz. Ale wolałbym żeby był ten sprzed zmiany forum, czyli ten stary, kiedy był jeszcze Zerat, Meee, i inni . Teraz wszystko jasne?

Ehm a niby czym różnił się układ z tamtego forum od obecnego? Szymon, co ty piłeś?!?

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2002 11:16 pm Powrót do góry

A faktycznie! Nie zauważyłem, że spowrotem zmieniłeś na strszy . Ale to dlatego, że wygląd jest inny.

besn
Wyznawca

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 12:56 am Powrót do góry

aero to może zrób ankiete i jaki ma byc system i kolor i tyle .. (większość głosów wygrywa) :

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 9:28 am Powrót do góry

Już raz była taka ankieta. Wszyscy zagłosowali na stare forum. Normalnie jak jedem mąż.

besn
Wyznawca

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 10:00 am Powrót do góry

hmm, no ja nie wiem , bo jak ja przyszłem było te co teraz, więc nawet nie wiem jak wyglądało stare .. ktoś by mi mógł opisać, to też może sie wstawie za starym

Aero
Administrator

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 10:23 am Powrót do góry

Eeee tam ankiety są do dupy Nie wiem kto na co zagłosował, i co z tego że np. na możliwość A zagłosowało 10 osób jeśli to sami nowi, a na możliwość B tylko 5, ale za to weterani forum? I tak zmienię, tyle że nie teraz Najpierw muszę zrobić coś innego.

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 2:03 pm Powrót do góry

Ale mi np sie to Forum podoba taki ladny niebieski kolor
i jak bym miakl wybierac stare a to to bym wybral to
hehe al;e naisalem

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 2:11 pm Powrót do góry

Dla mnie układ forum jaki jest obecnie jest najbardziej komfortywny, taki już był kiedy się tu pojawiłem.. dlatego miło mi się kojarzy.. ale nie mam też nic przeciwko nowemu układowi dlatego powiem, że róbcie co wam się rzewnie podoba, czyli wszystko mi jedno. A co do ankiet to przecież jeżeli ktoś jest nowy i nie wie o czym jest dana ankieta to chyba, w ogóle nie zagłosuje, no chyba, że bardzo mu się nudzi

Cóż takiego innego musisz zrobić Aero ? Czyżby to granie w Radiancie tak cię zajmowało.

A właśnie "BTW" miałem się zapytać, Radiant (tzn. ty w tym klanie) bierzesz udział w Wave Tournament.. Sorx nie czytałem bordów. Ale czytałem forum na stronie Radianta, i chyba nikt nie zaktualizował strony, bo na razie nie ma żadnego śladu o tobie, choćby nawet newsa

gg: 3807445

besn
Wyznawca

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 2:27 pm Powrót do góry

a co będą o takich szczegółach pisać

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 3:11 pm Powrót do góry

: : Besn, jak muszisz odreagować to idź sobie przywal głową w ścianę, albo pobiegaj dookoła studni

Ostatnio zmieniony przez EX_Men dnia Sob Wrz 07, 2002 4:20 pm, w całości zmieniany 2 razy

besn
Wyznawca

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 3:18 pm Powrót do góry

hmm : dobra ja pobiegam wogół studni, a ty wal głową o ściane ..

Aero
Administrator

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2002 5:39 pm Powrót do góry

EX_Men napisał:
A co do ankiet to przecież jeżeli ktoś jest nowy i nie wie o czym jest dana ankieta to chyba, w ogóle nie zagłosuje, no chyba, że bardzo mu się nudzi

No właśnie o to chodzi że pewnie by zagłosowali, nawet niewiedząc o co chodzi. Tacy już są Polacy

Cytat:
Cóż takiego innego musisz zrobić Aero ? Czyżby to granie w Radiancie tak cię zajmowało.

A właśnie nie Robię coś dla nas (forumowiczów, polskich fanów B&W itp.). Nic dużego, ale zajmujące.

Cytat:
A właśnie "BTW" miałem się zapytać, Radiant (tzn. ty w tym klanie) bierzesz udział w Wave Tournament.. Sorx nie czytałem bordów. Ale czytałem forum na stronie Radianta, i chyba nikt nie zaktualizował strony, bo na razie nie ma żadnego śladu o tobie, choćby nawet newsa

Bo GoG (leader klanu) ma coś z łączem. Nie wchodzi do Netu, nie gra i także nie może uaktualnić strony. Ale Frosty założył jakiś czas temu temat na forum, więc już wiedzą, że jestem w Radiancie No i mam to napisane w sygnaturze

EX_Men
Starszyzna wioski

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2002 12:09 am Powrót do góry

Cytat:
No właśnie o to chodzi że pewnie by zagłosowali, nawet niewiedząc o co chodzi. Tacy już są Polacy

Polacy są jacy są i miałeś rację z tym IP w ogóle big LOL się okazał, no cóz ale nie wazne :

Cytat:
Bo GoG (leader klanu) ma coś z łączem. Nie wchodzi do Netu, nie gra i także nie może uaktualnić strony. Ale Frosty założył jakiś czas temu temat na forum, więc już wiedzą, że jestem w Radiancie No i mam to napisane w sygnaturze

To dziwne, bo chyba nie dawno z nim grałem w necie, TEA vs RADIANT dla kredytów i przegrałem, nie wiem czy mnie bedzie pamietał, ale powinien, no ale od tego czasu faktycznie mogło mu się to łącze zepsuć.
BTW, skoro bierzesz udział w turnieju, to jakie jeszcze klany w nim biorą udział ? i jaki jest podział, a Wave tournamet pochodzi z CSP?

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: