Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Black and white QUESTs
Idź do strony Poprzedni  1, 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
flonzo
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 6:14 pm Powrót do góry

A ja uwazam, ze gra jest zajebista. Podoba mi sie mimo jej prostoty. Noiprox odwalil kawal niezlej roboty.
Co do waszych klutni, to nie bardzo wiem o co sie klocicie, to bez sensu. Co za roznica, kto w czym robi. Kazdy moze robic co chce, gdzie chce i jak chce
PS.
Aero, odpowiedz na mój mail w/s przyjecia do klanu !!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
flonzo
Nawrócony

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 6:53 pm Powrót do góry

Sprostowanie:
Gralem w ta gre !

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 11:08 pm Powrót do góry

Nox: smycz, widok wieśniaków, swobodny ruch kamerą itd. to nie żadne bajery tylko udoskonalona gra! Nie myl bajerów z jakością grafiki. Z resztą rób gierkę jak chcesz, nie moja to sprawa.

Nomis: thankx za poparcie (ciebie naprawdę trudno wyprowadzić z równowagi, i to w tobie lubię).

Co do działania patcha: jeśli nawet nie chcesz robić reinstalki to widać jak ci zależy. Wszystkim jakoś działa. Mi i Selion też na początku nie działał, ale próbowałem wszystkiego i w końcu się udało. Hmm mam sporo do powiedzenia ale założę do tego nowy topic.

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Pią Lip 19, 2002 7:08 pm Powrót do góry

Cytat:
to nie żadne bajery tylko udoskonalona gra! Nie myl bajerów z jakością grafiki

hmmm... czyli wg ciebie te udoskonalenia gry to ... jakosc grafiki? ja na poczatku mowie ze zajmueje sie udoskonalaniem gry (teraz bede urzywal tego zwrotu zamiast bajery lepiej brzmi), a ty mowisz ze samymi bajerami gra nie osiagnie sukcesu.no a BNW? czy taka sama gra by byla bez tych udoskonalen? Aero cos ostatnio jestes w nastroju przeciwko mnie. nie weim o co ci chodzi, ale ja juz mam dosc klutni.

wracajac do tematu - gra jest juz w duzym poziomie rozwoju. do grupy dolacza Selion - bedzie pisac skrypty. Fredi jest testerem, ale nie moze nic sciagac z neta, wiec chyba Selion bedzie odpowiedzialna za testowanie

ano wlasnie, moge zamiescic screeny, jak chcecie

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Lisek
Uczeń

PostWysłany: Pią Lip 19, 2002 10:33 pm Powrót do góry

jezeli Fredi nie moze sciagac a Selion pisze scrypty
to ja moge byc testerem jak sie zgodzisz Nox??

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 9:55 am Powrót do góry

coz, wlasciwie gra jest w takiej fazie budowania, ze juz moge wypuscic beta-testa ... (jak nie demo) a jak Selion nie zgodzi sie byc testerem to czemu nie, Lisek

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 10:56 am Powrót do góry

ok Nox dzieki
a w sprawie tej gierki
jak ja sciagam to mam transferek .......
0.0
niezly nie??

Noiprox
Guru

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 11:11 am Powrót do góry

RedGuy jak sciagal to szybko mu sciganelo. ale mowilem przeciez ze taa sciaga z kazyy..

Krzysiek_13
Nawrócony

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 11:14 am Powrót do góry

Super gierka, poprostu rewolucyjna!!! Grafika, no prawie jak w bnw !! poprostu super może odrobine za truudna

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 11:25 am Powrót do góry

trudna...? moze tycke

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 1:48 pm Powrót do góry

Giera jest wypasista brak mi slow
super
dfajna
(ale fajne slowa pochwaly)
zaplacil mi

nie zartuje
ale gierka jest fajna
to jest beta mam nadzieje ze bedzie triche wiecej prub

Noiprox
Guru

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 9:50 am Powrót do góry

gra rzeczywiscie moze jest troszke za trudna... w drugiej misji zmniejszylem poziom trudnosci,m bo malo kto przechodzil ja a co do prob, to nie mam pomyslow... moze mi jakis pomysl podacie?

Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 3:02 pm Powrót do góry

Noiprox napisał:
a niby to nie sa bajery? grales w civilisation, nie? BNW moglby miec tez tak samo. chodzi mi o wioskach, nie widac ludzi, nie widac jak chodza. ja moge przyznac, ze gdyby BNW mialo grafike jak civilisation i tak asmo miasta by byly, to bym nie gral nie byloby tyle samo swobody. a smycz to jest bajer, mogloby byc tylko klikanie. i czy ty mowiac ze bajery nie sa potrzebne probujesz mnie przekonac ze powinienem zrobic gre o grafice z atari? po kiego grzyba, skoro grafika moze byc przyjemna dla oka?

Powtarzam: smycz, widok wieśniaków, swobodny ruch kamerą itd. to nie żadne bajery tylko udoskonalona gra. Po co ty mówisz o tym Civilization, to chyba logiczne, że wraz z postępem technologii gry są coraz bardziej skomplikowane, realistyczne itd. I ta kamera, wieśniacy, cała swoboda ruchu to nie są bajery. Tak samo smycz nie jest bajerem - służy to przywiązywania, wydawania poleceń, z kolei ręka to także nie bajer tylko... Nie wiem jak to powiedzieć. Dla mnie to logiczne, że jest ręka, skoro w grze jesteśmy bogiem. A np. w grze FPP widok broni trzymanej przez postać to też bajer? Bo dla mnie po prostu logiczny dla gry element. Bajery to są np. świecące po najechaniu przyciski itd. A mówiac o twojej gierce chodziło mi o to, że (mówię o momencie, kiedy pisałem tamte posty, teraz może juz jest inaczej), że z gry właściwej jest to samo, co mi wysłałeś dawno temu - 3 zadania, a jedyne co zmieniłeś to menu i cośtam. A to zdanie

Noiprox napisał:
mowisz ze samymi bajerami gra nie osiagnie sukcesu.no a BNW?

jest zupełnie bez sensu. Dla ciebie B&W jest całe jednym bajerem? Bogowie, świątynie, chowańce, wieśniacy itd. to bajery? No wiesz, wydaje mi się, że to właśnie sedno gry.
I owszem - B&W bez bajerów odniosłyby sukces. Inaczej można to powiedzieć tak:
I owszem - B&W bez podświetlanych przycisków, prześwitującego menu itd. odniosłoby sukces.

Anyway - zamieśc tutaj link, chętnie zobaczę rzecz która jest ważniejsza od rozgrywek klanowych w oryginalnym B&W.

Ostatnio zmieniony przez Aero dnia Nie Lip 21, 2002 4:13 pm, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 4:06 pm Powrót do góry

co do tych bajerow Aero, to ja juz mowilem ze niech ci bedzie, nie bajery, tylko uduskonalenia gry. popatrz wyzej. bo ty mowiles, ze zle robie ze udoskonalam gre (dodaje banery mowiles, poprawilem na twoj jezyk ). pozniej jednak mowisz ze BNW jest zlorzone z udoskonalen gry. no to wrezcie co? eh

teraz powiem o patchu:
z tysiac razy mowielm, ze patch mi nie chodzi! co na to poradze! zobacz na Nomisa, tez nie reinstaluje gry (chyba).

no i adres do gry: oficjalnie podam jak juz bedzie zakonczone. Selion wykryla duzo bledow (za co bardzo dzienkuje), i musialem je poprawic. jeszcze kilka zadan dorobie, ostatnie poprawki i juz. narazie to ci, ktorzy grali w BNWQ to zglosili sie do mnie przez gg., i poprosili o gre. no to wrzucilem na swojego FTP'a i mogli sciagac. ty tez mozesz do mnie zagadac na gg. wystarczy ze zagadasz, i juz sam ci adres do gry.

Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 4:23 pm Powrót do góry

B&W nie odniosło sukcesu dzięki bajerom, tylko dzięki... Heh nie wiem jak to powiedzieć... Po prostu dzięki.... qrwa... No dzięki sobie Innowacyjnosci itd. Ale nie dzięi bajerom. Grę można przyozdabiać w bajery na samym końcu, jak się stwierdzi, że sama gra jest skończona i świetna. w B&W jest dużo bajerów, ale to nie na nich opiera się gra. Żadna gra nie powinna się skłądać z samych bajerów. Ale jeśli twoja oprócz menu ma coś jeszcze to dobrze

-Dlaczego masz takie złe stopnie, synku?
-Tysiac razy ci powtarzałem, mamo. Po prostu źle się uczę.

Takie masło maslane. Własnie o to mi chodziło, że nic nie robisz, zeby zadziałał, najwyraźniej twoje ogólne zainteresowanie rozgrywkami klanowymi jest żadne. Tak jak mówiłem - wiele razy wam mówiłem, żebyście nie gadali o byle czym, a wy na to, że juz wszystko o B&W powiedzieliście. Uwierz mi, nie wiesz i nie umiesz nawet 10% tego, co jest do dowiedzenia. A co do Nomisa - jemu patch działa. Ja to wiem, Selion to wie, tylko ty nie wiesz bo Nomis cię nie lubi Joking.

PS. 'Dziękuję' a nie 'dzienkuję'

flonzo
Nawrócony

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 5:17 pm Powrót do góry

Sorx, ze sie wtracam, ale nie rozumiem o co wam chodzi ?! Jakie bajery, jakie udoskonalenia gry ?! Zrozumcie , ze nie ma czegos takiego jak bajer, ani udoskonalenie. Noiprox robi gre wedle swojego uznania, i dobrze. Ale nie o to chodzi. Wszystkie elementy gry stanowia calosc, i nie mozna podzielic ich na bajery, udoskonalenia itp. Gra musi stanowic jednosc czyli. np. ze jak sobie w menu migaja napisy to nie jest tak jak wy to mówicie "bajer", tylko element gry.

Definicja "udoskonalenia gry":
Udoskonalenie gry moze powstac tylko i wylacznie wtedy, gdy ta gra jest juz zrobiona. Takim udoskonaleniem sa patche. Jezeli gra nie zostala jeszcze wydana, to nie mozna mowic tu o rzadnych udoskonaleniach, tylko poprostu ciaglej produkcji gry.

I nie zrzumcie mnie zle, ze niby chcem sie wymadrzac czy cos, ale poprostu chce zaprzestac wasz bezpotrzebny konflikt. Po co sie klucic o blachostki. Powiedzmy, ze obaj macie racje i na tym skonczmy ta rozmowe.

Noiprox
Guru

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 6:04 pm Powrót do góry

hoho, chyba wpadles w sam srodek "klutni" teraz to masz dopieero przerabane my sie nie klucimy (przynajmniej ja) tylko.... przekonujemt sie o swoich racjach coz, udoskonalenia moga zajsc jeszcze podczas tworzenia. udoskonalenie grafiki np. jest mozliwe jak zauwarzyles to ja pzreszedlem na jezyk Aera i urzywalem jego jezyku, udoskonalenia gry zamiast bajery mowilem. po co? zeby nie wywolac klutni. chociaz moze Aero to jako klutnie traktowal

Aero
Administrator

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 6:25 pm Powrót do góry

Mi tam słowo bajer pasuje, jak widzisz cały czas go używam, więc nie wiem w czym problem

Noiprox napisał:
tylko.... przekonujemt sie o swoich racjach

Pięknie to ująłeś

Nie będę się znów rozpisywał, powiem po prostu w skrócie: gra nie może skłądac się z samych bajerów, np. z samego menu, tylko dopiero po zrobieniu engine'u, fabuły itd. itp. robi się menu, kursory, itd. Po prostu gra nie może składac się z samego menu A wszystko to zaczęlo się od tego, że Nox napisał jakie zadania ma w grze, i z tego co pamiętam były to te same co kika miesięcy temu, więc Nox cały czas pracował nad bajerami (bo mówił że pracuje nad grą, a z gry właściwej nadal były te same 3 zadania). Teraz to juz w sumie nie ważne, w grze się chyba wiele zmieniło, więc zostawmy cały temat w spokoju.

PS. Dzisiaj wieczorem mam zamiar dokopać Nomisowi i Selion w B&W

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 7:35 pm Powrót do góry

dobra ale juz sie przestanice klucic ok??

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 7:44 pm Powrót do góry

Jak dozyje wieczoru, to zobaczymy kto komu dokopie... Dobry Boze... daj mi umrzec...

flonzo
Nawrócony

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 8:54 pm Powrót do góry

No widzicie, teraz wszystko spadlo na mnie
Ale dobrze sie stalo, przynajmnej atmosfera sie poprawila ;P

.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 9:31 pm Powrót do góry

To wy sobie dokopujcie, a ja sobie pooglądam i może się dołączę .

Noiprox
Guru

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 8:34 am Powrót do góry

Aero - nie wszystkie z tych trzech zadan wykorzystalem np. wilka wykasowalem - nie mialem pomyslu na ulorzenie labiryntu, a te ulorzenie z BNW to kazdy zna narazie skupiam sie na grze fabulowej, pozniej, gdy juz wszystkie zadania beda, to skopiuje je i dam do bezfabulowej.

Meee
Skamielina

PostWysłany: Pią Lip 26, 2002 7:52 pm Powrót do góry

Ej a gdzie mozna dostac ta gierke?? Jesli mozna ofkz

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: