Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Dosyć ogólnie

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aero
Administrator

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 11:22 pm Powrót do góry

Mam sporo do powiedzenia, ale postaram się nie rozpisac.

Głównie chcę powiedzieć, że teraz będę coraz rzadziej wchodził na to forum, zajmował się stroną (i tak wiele nie robiłem) itd. Przeniosłem się na bwgame - mój angielski jest dostatecznie dobry, a zrozumiałem, że to tam siedzą prawdziwi fani B&W. Wy nie wiecie nawet 10 % tego, co oni wiedzą o B&W (a jak wam mówiłem że gadacie o byle czym to wy na to, że juz wszystko o B&W wygadaliście, ironia...), nie umiecie nawet 10% tego co ja się nauczyłem grając w Necie. Żebyście widzieli jak ci ludzie lubią B&W... Tam nie ma nawet trochę pieprzenia o byle czym, ciagle się gada o czymś nowym na temat B&W. A gdy temat w jakimś topicu się wyczerpie i ludzie zaczynają pieprzyć od rzeczy, moderator po prostu usuwa topic (czyli taki stary Hall of Creatures nie doszedłby nawet do 10 strony!).
Większość czasu poświęcam teraz grze klanowej - z Selion jesteśmy na 4 miejscu i jesteśmy z tego bardzo dumni, zwłaszcza że mamy tak mało członków (tak, aluzja).
A tak szczerze mówiąc (nie lubię kłamać, wole od razu powiedzieć co mam na języku) to z Selion rozważamy wyrzucenie (okrótne słowo) was z klanu - nawet jeśli zaczęlibyście grać, to z racji tego, ze jesteście dobrymi bogami, przegrywalibyście wszystkie gry i tracili od cholery punktów (ponieważ jesteśmy w pierwszej piątce, każda przegrana to dla nas ogromna strata), a niestety w B&W nie ma czegoś takiego jak zaleczenie na śmierć. Fredi co prawda jest zły, ale on nie zna angielskiego, a w społeczności B&W panuje sporo zasad, których się nie łamie, więc Fredi musiałby poznawać je wszystkie od nowa, a trudno by mu to był zrobić po polsku...
A jeśli już zainstalujecie tego patcha, rozeznacie się w świecie MP B&W i stwreidzicie że nadajecie się do klanu, poprosicie ponownie i wtedy was przyjmiemy, a póki co, same nicki na liście członków nam nie są potrzebne.

Heh no jednak się rozpisałem... Cóż, teraz spodziewam się kilku ataków w moim kierunku, ale teraz mi to delikatnie mówiąc wisi. OK to tyle, idę sprawdzić czy ktos mi odpisał na BWGame. Dobranoc ludzie, niech Moc będzie z Wami!

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Ostatnio zmieniony przez Aero dnia Pią Lip 26, 2002 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Lip 18, 2002 12:58 am Powrót do góry

Ekhm... Myślę, że najpóźniej w końcowce lipca przybędzie wam nowy członek . Pomimo, że mam modem i ogólna sytuacja nie jest najlepsza, postaram się zrobić wszystko, co mogę, żeby grać. Chociaż napewno nie będę grał tyle, co wy. Mam tylko jedno pytanie:
Ile średnio trwa jedna gra w BW?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Aero
Administrator

PostWysłany: Czw Lip 18, 2002 5:41 pm Powrót do góry

Żeby zyskać dużo kredytów musi być to minimum 30 minut. WIększe gry trwaja ponad godzinę. Z resztą, jesli będziesz grał jako dobry bóg, twojemu przeciwnikowi wystarczy 10.

Oh my god, they killed Kenny! You bastards!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt Numer ICQ Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Lip 18, 2002 8:39 pm Powrót do góry

O, to coś czuję, że będę grać więcej niż myślałem!

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pią Lip 19, 2002 12:42 am Powrót do góry

Jestem rozczarowana, wiecie co mi sie podoba w innych klanach? spojrzcie:

_NSWF_DIVNSTUD- (2/11)

CRUCIFIX666 (0/0)

_NSWF_CRUCIFIX666 (13/14)

_NSWF_VOX_PRAETEREA_NIHIL (11/19)

_NSWF_THEAD (1/1)

_NSWF_ALACAZAR (16/19)

_NSWF_PAUL (0/2)

NSWF_SUB (1/4)

_NSWF_DIN (6/8)

EXECUTIONER_TERONIX- (58/60)

EXECUTIONER_REAPER19 (6/6)

EXECUTIONER_SCOOBIE (48/55)

EXECUTIONER_PREDATOR (19/21)

EXECUTIONER_VONDILL (2/3)

EXECUTIONER_SNAKE (3/4)

EXECUTIONER_APOCALYPSE (2/2)

EXECUTIONER_IZUAL (14/14)

EXECUTIONER_V-TEC (16/17)

W tych klanach jest kazdy aktywny, kazdy chce cos osiagnac, patrzac na ilosc dzialajacych czlonkow, to nie mam pojecia jak ja z Aero dostalismy sie az do pierwszej dziesiatki. Czy do konca rozgrywek bedziemy pracowac za wszystkich? Moze sie w koncu wezniecie do roboty??? Nasz klan na duzo stac, szkoda byloby to wszystko stracic z powodu waszego abstrakcyjnego zapalu. Jesli ktos jest dobrym z natury bogiem niech sie poswieci... pozniej zabijanie i niszczenie ludzi przestaje przeszkadzac. Kto nie czuje sie na silach grac niech powie, chetnie z nim potrenuje. Jesli ktos ma problemy techniczne, niech sie postara i jak najszybciej sie z nimi upora, tylko nie mowcie: Jutro to zrobie... - jutro moze byc koniec swiata :P
Bardzo nam sie przyda kazda dobra gra, kazdy punkt, prosze, nie zawiedzcie mnie, bo jak mnie znow rozczarujecie to rozchoruje sie jeszcze bardziej i wam na zlosc umre :P

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Lip 19, 2002 3:23 am Powrót do góry

Wzruszyłaś mnie Aniu . Nie umieraj nam tu, co ja... Co Andrzej bez ciebie zrobi .

.nomis
Bóg

PostWysłany: Pią Lip 19, 2002 12:18 pm Powrót do góry

Co to ja miałem...
W takim razie znikam z neta na czas bliżej nieokreślony i zbieram impulsy na grę w BW . Gdyby ktoś chciał się ze mną koniecznie skontaktować, Aero ma mój nr kom.

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Pią Lip 19, 2002 10:20 pm Powrót do góry

Siemka all
Dawno mnie tu nie bylo ale jusz jestem
a nie bylo mnie dlatego ze zajmowalem sie warcraftem 3 ale huj z nim
jak mi nie dziala to mi niedziala poczekam az blizz wyda tego patcha

a jezeli chodzi o BNW to wracam do niego i jak toche potrenuje poprosze was o przyjecie mnie do klanu a narazie musze zaiinstalowac BNW
i instalowac
nara

Krzysiek_13
Nawrócony

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 9:09 am Powrót do góry

A ja to mam jak zwykle cholernego pecha!! Jak nie urok to przemarsz wojsk !! k***a mać jak jest w koncu jak grać to mi się profil musiał spiepszyć !! I mój hcowaniec zapomniał wszystkich cudów !! Jak chcecie to mnie wywalcie z klanu jak go naucze wszystkiego od nowa ( umiał średni megabuch) no to może jak bedziecie mieli ochote to mnie przyjmiecie!! To nie było z mojej winy kiedy się zapisywałem do klanu jeszcze wszystko grało tylko mój kochany braciszek jak byłem na obozie mi usuną wszystkie giery bo było mało miejsca na dysku!!! buuuuu

Ps. Też uważam, że forum bw game jest lepsze, myślicie że gdzie ja byłem jak od was odeszłem ?!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 9:42 am Powrót do góry

Przciez dla klanu nie grasz swoim chowancem, tylko klanowym, czyli wilkiem Aprakiem, ktory umie na razie: cud wody, leczenia, drewna, ptakow, pioruna, kuli ognia, i inne, ale nie do konca. Wystarczy, ze net ci chodzi i patche, nic wiecej nie trzeba.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 10:48 am Powrót do góry

Trzeba
trzeba miec BNW

a mam tylko jednmo pytanko
mianowicie
dlaczego wybraliscie akurat wilka?

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 12:37 pm Powrót do góry

Wpierw mieliśmy wybierać między krową a tygrysem, jednak kłótnia była tak duża, że zdecydowaliśmy nie wybierać między naszymi ulubionymi chowańcami, bo klan nigdy nie będzie zgodny. Chcieliśmy coś, co ma zarówno cechy z tygrysa, jak i z krowy, więc, wilk gdy jest duży wygląda majestatycznie, jest także całkiem silny (jak tygrys), reszta statystyk jest podobna do statystyki krowy. Żebyś ty jeszcze wiedzał jak powstało jego imię

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 12:39 pm Powrót do góry

No to powiedz
moze pierwsze l;itery imon chowancow lub bogow??
a jaki on ma charakter i jaki wy macie charaktery

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 5:58 pm Powrót do góry

mialo byc nawiazanie do krowy, wiec ktos dal pomysl Awork (od tylu krowa), ale to po angielsku praca i smielismy sie, ze tak jakby sie nazywal Apraca, tylko ze wilk to rodzaj meski, wiec Aprac, tylko to troche sposzczylismy, zeby kazdy wiedzial jak sie czyta, czyli Aprak

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 6:16 pm Powrót do góry

A charakter wilka i i wasze charaktery (klanowicczow)

.nomis
Bóg

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 6:24 pm Powrót do góry

No, ja jestem dobry oczywiście.

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 6:30 pm Powrót do góry

no to wiem
ale mi dokladniej chodziloo charakter Ani i Andrzeja (Selion (chyba kurde niepamietam xsywy) i Aero)
bo to chyba (tak czytalem) on najczesciej graja??

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 9:48 pm Powrót do góry

Ja mam zly charakter.. ale tylko w grze oczywiscie, tzn nie lubie byc zla, wioski zdobywam na te dobre cuda, no chyba, ze nie chce mi sie czekac
Moje zlo polega raczej na wybijaniu kazdego z wioski przeciwnika, a chowaniec.. trudno powiedziec, jest raczej neutralny, wpierw rzuca na kogos kule ognia a potem go leczy... ten wilk to chyba jednak kobieta... tylko kobiety maja tak zmienny charakterek.

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Sob Lip 20, 2002 11:41 pm Powrót do góry

ja tesz jestem zly tylko w grze
a moj chowaniec jest hmmmm
niewiem na multi playerzze jest zly a na singlu jest dobry

.nomis
Bóg

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 12:36 am Powrót do góry

Z gigantyczną przyjemnością oświadczam, że zainstalowałem patcha i zaraz robię grę próbną z Anią!!

Krzysiek_13
Nawrócony

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 7:48 am Powrót do góry

AAAA no to ja bardzo sorry !!! Bo właśnie nie wiedziałem o co chodzi z tymi chowancami klanów ! No to sorry jusz ide grac!!

Ps. czy jeżeli mnie rozłączy to klan traci punkty? Bo jak tak to musze uważać przecież mnie znasz Aero

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 10:26 am Powrót do góry

Jeśli Cię rozłączy możesz stracić sporą ilość punktów, jednak chwilowo (mam przynajmniej taką nadzieję, że to przejściowe) kredyty nie są liczone, więc spokojnie możesz sobie swawolić
To dobry czas, ponieważ Ci, którzy nie grali wcześniej, a mogą grać teraz mają czas na trening klanowym chowańcem.

shen-sung
Wieśniak

PostWysłany: Wto Lip 23, 2002 10:30 am Powrót do góry

nomis jak udało ci się zainstalować patcha???? użyłeś jakiegoś cudu czy wezwałeś samego nemezisa na pomoc???

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
Starszyzna wioski

PostWysłany: Wto Lip 23, 2002 2:08 pm Powrót do góry

Heh witam po przerwie. No wlasnie przerwalem rozgrywke poniewarz jakis !@#$% wirus mnie dopadl i moi podopieczni poszli sie #$%^. Jak znajde jakis wolny likend to potrenuje nowego potworka i byc moze dolacze do klanu aczkolwiek mam zbyt male doswiadczenie w grze wieloosobowej wiec najpierw potrenuje samego siebie . To chyba logiczne ze do klanu nie idzie sie z niczym. Pozdro all BTW drugi podwod dlaczego mnie nie bylo to taki ze nie mialem namiarow na to forum

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Odpowiedz z cytatem
.nomis
Bóg

PostWysłany: Wto Lip 23, 2002 5:09 pm Powrót do góry

Shen, ja poszedłem na skr. Zreinstalowałem BW i zainstaloałem patcha. Ale od razu, nie instalowałem tego 1.10.

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Wto Lip 23, 2002 6:54 pm Powrót do góry

czyli to jest przez tego patcha 1.10 final???

.nomis
Bóg

PostWysłany: Czw Lip 25, 2002 12:19 am Powrót do góry

Możliwe.

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Czw Lip 25, 2002 9:46 am Powrót do góry

to nie jest jednak przerz patcha bo ten patch musi byc
to jest przez CI
mi na zwyklmym BNW chodzi ten patch
a po zainstalowaniu tego patcha clanowegho zainstalowalem CI
i mam CI i patcha

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Czw Lip 25, 2002 9:46 am Powrót do góry

to nie jest jednak przerz patcha bo ten patch musi byc
to jest przez CI
mi na zwyklmym BNW chodzi ten patch
a po zainstalowaniu tego patcha clanowegho zainstalowalem CI
i mam CI i patcha

Forum Black and White PL Strona Główna » Inne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: