Forum Black and White PL Strona Główna Black and White PL
Największe forum o BW w Polsce 
 [Rejestracja]  [Edit Profil] [FAQ] [Szukaj]  [Grupy]
[Użytkownicy] [Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości] [Zaloguj]
Czy to wina charakteru ?

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Forum Black and White PL Strona Główna » Chowańce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
flonzo
Nawrócony

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 9:57 am Powrót do góry

Chcialem nauczyc mojego chowanca wzmocnionych "zlych" cudów. Ale za nic nie chce sie tego nauczyc, wogóle nie zwraca na to uwagi. Moze to wina tego, ze ma charakter anielski ? Kiedys, gdy mial charakter dobry, uczyl sie cudów pioruna, burzy i kuli ognia, a teraz za nic nie chce tego robic. Help me !!!
PS.
Mój chowaniec to malpa.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 10:39 am Powrót do góry

jezeli dajesz mu nasionko cudu, to on bedziwe wyrzucac. tu chodzi o nature chowancow. tygrys jak ma nasienie dobrego cucdu,i chce sie zeby sie go nauczyl, to on wyrzuca to nasionko. tygrysy maja w naturze zlo, czyli bardziej chca sie zlych uczyc. malpa to chyba dobre sie lepiej uczy... no, tak mi sie wydaje, ale moze tez byc wina charakteru.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
sendzia K.R.E.T.T.
Wyznawca

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 11:13 am Powrót do góry

pierdziel nasiona, wlacz jakas mapke z netu gdzie sa wszystkie dozownik co sie odnawiaja co 0,5 sek. wez go na smycz nauki i rob przed nim te cuda i sie nauczy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem
flonzo
Nawrócony

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 2:12 pm Powrót do góry

No ni wiem, chodzi o to, ze on nawet jak mu nie daje nasionka, tylko robie cud przed nim, to nawet na to nie patrzy (czyt. ma to w dupie).

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Nie Lip 21, 2002 7:25 pm Powrót do góry

Daj mu nasionko, jesli je wyrzuci ukaraj go, jesli sie bedzie uczyl to go chwal. Inny sposob: przywiaz go smycza nauki do swiatyni, (jesli glaskales go za zwracanie na ciebie uwagi to zadziala na 100%), teraz trzymajac uaktywniony cud w reku machaj przed nim, az zauwazysz, ze sie na ciebie patrzy (na twoja reke dokladniej mowiac), wtedy uczyn cud kolo niego (albo na niego ), jak bedzie zaciekawiony to go chwal.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odpowiedz z cytatem
Noiprox
Guru

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 8:44 am Powrót do góry

jak dasz mu cos do reki, i jak czuje zaciekawienie, to go poglaszcz. moze go biles za to ze patrzy na ciebie albo jak byl dociekliwy?

Selion
Stała forumowiczka

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 10:20 am Powrót do góry

Jeśli pogłaszcze chowańca trzymającego nasionko, to stworek najwyżej je zje, a nie się go nauczy

flonzo
Nawrócony

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 10:47 am Powrót do góry

heh, dawalem mu nasionko cudu jedzenia, poglaskalem go, a on je zjadl, potem zaczal wymiotowac ) Naszczescie zmienil mu sie charakterek na dobry, i bezproblemów uczy sie tych cudów.

Noiprox
Guru

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 11:21 am Powrót do góry

mi chodzilo jak w innym momencie jest zaciekawiony ale napisalem tak jakby bylo ze jest zaciekawiony tym nasionkiem coz, nie o to mi chodzilo

sendzia K.R.E.T.T.
Wyznawca

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 12:44 pm Powrót do góry

moj jak mial 0.93 to go nauczylem zmaxowanego megabuchu bez problemu moim w/w sposobem, wiec to ze nie chce sie uczyc zlych codow to nie jest wina charakteru na 100,5 %

flonzo
Nawrócony

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 4:16 pm Powrót do góry

heh, masz 0.93, ale czego ?!

shen-sung
Wieśniak

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 7:07 pm Powrót do góry

mój chowaniec jak był jeszcze neutralny to się uczył wszystkich códów

Lisek
Uczeń

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 7:53 pm Powrót do góry

Moj chowaniec uczy sie wszytskich cudow

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odpowiedz z cytatem
Forum Black and White PL Strona Główna » Chowańce
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do: