Menu główne

Start
Forum
Start arrow Jak być dobrym
Jak być złym  Email
Wpisał: Balas   
22.07.2006.
Granie jako zły bóg w BW jest trochę trudne, gdyż nie dość, że musisz być zły, to jeszcze wypadało by, żebyś miał ludzi, którzy by w ciebie wierzyli. Poniżej znajduje się kilka rad, dla złych bogów. Jeśli znasz jeszcze jakieś to Ten e-mail jest chroniony przed spame, włącz obsługę Javascript w przeglądarce, by go zobaczyć .

Przy przejmowaniu wioski rzucaj ludźmi, nie jest to na dłuższą metę skuteczne, gdyż wieśniakom szybko się to nudzi.

Poświęcaj na ołtarzu trupy [nie ma potrzeby budowania cmentarza], aby szybko znaleźć trupa słuchaj głosu śmierć, który oznacza, że ktoś umarł. Jak tylko usłyszysz taki głos wciśnij klawisz "S" i szukaj ludzi, którzy są opisani białymi literami i mają napisane "Martwy", a później szybko na ołtarz.

Jeśli brakuje Ci punktów wiary, to poświeć na ołtarzu kilku ludzi, a najlepiej jak były by to dzieci, gdyż za nie dostaniesz ich najwięcej. Nie zaszkodzi, jak będziesz poświęcał ludzi z wioski wroga.

Od czasu do czasu pożywiaj chowańca ludźmi, ale nie nagradzaj go za to, w takim wypadku nie powinien się on do tego przyzwyczaić, chociaż kto wie : ).

Podczas przejmowania wiosek podpalaj kamienie i rzucaj je w domy wieśniaków, spowodujesz naprawdę duże spustoszenie.

Także przy przejmowaniu wioski, aby trochę zmniejszyć ilość jej mieszkańców, możesz posadzić w niej kilka drzew, tworząc mały gęsty las i jak zbiorą się w nim ludzie, aby sobie potańczyć to jedna kula ognia i po sprawie.

W początkowej fazie gry ucz chowańca cudów niszczących w wiosce :).

Aby bardzo szybko przejąć wioskę wybij ją całą i wyślij tam swojego człowieka, aby tam zamieszkał i wioska jest twoja.

Jeśli wadzą Ci jakieś budynki w wiosce wroga, to zaprowadź tam chowańca i zbij go jak będzie stał obok jednego z nich, ale musisz to zrobić tak, żeby się wywracał, otrzymasz wtedy najlepszy efekt.

Potrzebujesz wioskę, ale nie musi odbyć się to w ekspresowym tępie i tak żeby wróg nie zauważył to po prostu wrzuć muchomora [czerwony grzyb] do ich spichlerza i patrz jak wolno umierają. Wróg może się nawet nie spostrzec, że mu wioska wymarła.
 
następny artykuł »

Black & White: CI

INFO
Tłumaczenie FAQ
Pomoc EA